26 Mart 2017, 08:25:14

Gönderen Konu: ZTK Son 16 Turu / Gençlerbirliği - Kayserispor  (Okunma sayısı 284 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
ZTK Son 16 Turu / Gençlerbirliği - Kayserispor
« : 30 Ocak 2017, 14:58:12 »
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2017, 14:59:46 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
Ynt: ZTK Son 16 Turu / Gençlerbirliği - Kayserispor
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2017, 18:09:47 »
Kupada pasolig varmı yada başkasının pasoligiyle girmede sorun oluyomu bilgisi olan var mı
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2017, 18:12:04 »
Yas bittiyse eğri oturup doğru konuşmanın vakti de gelmiştir herhalde. Öncelikle eski başkanımız sayın İlhan Cavcav'a ilahi rahmet diliyorum. Bu demek değildir ki bugüne kadar onun hakkındaki eleştirilerimi geri almam gerekiyor. Haklı bulduğum yerde kararını savunmaya, haksız bulduğum yerde kararını eleştirmeye devam ediyorum.

Evet. Anadolu'da onun gibi bir lider yoktu. Bu kulübün sahipsiz bırakılmasında tek suçlu o değildi. Ama bizim bunu aksini savunan düşüncemiz yoktu ki öldü de değerini şimdi anladık diyerek sözlerimizi yiyelim, pişmanlık gösterisi yapalım. Herkes kaçırıyor ama 1977 yılı itibarıyla Gençlerbirliği, Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı ve istikrarlı dördüncü kulübüydü.

Sow gibi forvet istemedik ki. Parlayan yıldızı satma da demedik. Ama bu demek değildir ki devre arası taş gibi takımı boz! Bu demek değildir ki İrfan gibi hem de bayrak adamı devre arasında kovarcasına gönder! Ahmet Çalık'ı o yönetim işlemeseydi sezon sonunu beklemeyecek miydi yani?

Porto, B. Dortmund vb. kulüpler de kendilerince bir maliyete duyarlılık ilkesi edinmiş. Bunlar da üretip satıyor ama adamlar başarı peşinden de koşuyor. Çok rahat ilk beşe girecek, iyi takviyeler yapılsaydı belki seneye şampiyonluğa bile oynayabilecek takım bile isteye dağıtıldı.

Ondan sonra çıkmışlar, başkan için kupayı alacağız diyorlar. O kupayı isteyen devre arasında bu takımı darmadaģın etmezdi. Düşme hattındaki takımlar bile bu kadar oynamadılar kadrolarıyla. Kupayı isteyen yönetim, devre arasında eksik yerlere takviyesini yapar, göndereceği iyi adamı sezon sonu gönderirdi.

Bir şey daha var da onu çok açmayacağım. Kulübü ona buna yedirmek istemeyen yönetim öncelikle camiayı büyütmenin yollarını arar. En büyük teminat taraftardır, insan desteğidir. Taraftar politikası en az 40 yıldır yanlışoğlu yanlıştır. Buna ek olarak, bu taraftarın artmasına, camianın güçlenmesine çalışıp da rencide edilmemiş kimseyi görmedim daha.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2017, 18:25:44 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2017, 22:54:18 »
Başından sonuna kadar katılıyorum Ozan. Çok iyi noktalara değinmişsin. Takıma hiç dokunulmasa,takımın omurgası bozulmasa uefa'ya gidecek bir kadromuz vardı. Yönetim de zaten sezon başında "ilk 5 e girecek sekilde kadro oluşturun" talimatini verip mevcut kadroyu,genclerbiligi ruhunu dagittilar resmen. Bu yönetime söyleyecek çok bisey yok artık !!!
Kuoa ile ilgili cok kısa bir degerlendirmede bulunacağım. Iyi oynadigimız maçı kendi ellerimizle altın tepsi de kayseriye hediye ettik. 2 gol bariz palitsevich'in hatası,1 gol de ugur'un kendi kalesine golü,gerçi orada hopf'un da hatası büyük. Ligin en az gol yiyen takımı leblebi gibi gol yemeye başladı. Neden ? Çünkü defansın da onurgası bozuldu. Klusic ve ahmet gitti. Yeni transfer claro iyi ancak elimizde her mac cok bomba bir hata yaoan ve her hatası gole sebebiyet vefen bir Palitsevich var ! Derhal kaldro dışı bırakılmalı.yani transferlerden Bady'i begendim ancak velikonja mükemmel. 1 penalti aldi ve 1 gol attı. 1 penaltısı da verilmedi. Harika bi sol ayağı var. Iyi oynayıp iyi mücadele ettigimiz maçı bireysel hatalar ve hakem faktörüyle verdik. Bir uefa kupası hayali daha uçtu gitti. 8.lik hedefimiz devam ediyor ! Bravo mükemmel yönetim !!!
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2017, 22:54:55 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2017, 22:16:36 »
    Öncelikle takımımızı tebrik ediyorum .Çok istedik kupayı ama kısmet değilmiş. Hiç beklemediğimiz oyuncuların bireysel hatalarıyla goller yedik, kayseri pozisyon kaçırmadan hatta pozisyon bulmadan 3 gol attı.
    Giden oyuncularımız oldu, gidenlerden beni üzen tek oyuncu İrfandı sevdiğim bir oyuncuydu, her ne  kadar ilk yarıyı 1  gol 2 asistle de bitirse de gelecek vadeden bir oyuncuydu. Stancu bekleneni veremedi bu sene, kendisi de gitmek istedi,750.000 Euro güzel bir para onun için, onun yerine gelen Velikonja 380.000 euroya geldi eminim Stancu'dan daha başarılı olacaktır.
 Ahmet Çalık gitmek istiyordu,2,500,000 Euro çabası oldu, satmasaydık  zamanı geldiğinde bedavaya giderdi hatta yerine gelen Lucas Claro'yu çok beğendim Ahmet'ten aşağı kalmaz.
 Landel'in gitmesi doğruydu, sıradan bir oyuncuydu.
  Yeni transferlerden Body'den beklentim büyük, Mehmedi'den çok beklentim yok, inşallah Vedat kendine gelirse gol sıkıntısı tamamen çözeriz.
  Takıma ve hocaya ben güveniyorum, iyi bir kadromuz var inşallah ilk beşte oluruz.