22 Kasım 2017, 03:58:26

Gönderen Konu: 20.Hafta / Alanyaspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 1224 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
20.Hafta / Alanyaspor - Gençlerbirliği
« : 07 Şubat 2017, 14:17:14 »
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 14:17:32 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
Ynt: 20.Hafta / Alanyaspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2017, 13:18:32 »
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. diğer hafta konya geliyor Ankara'ya. 2 maçı da 3 puan almadan kapatırsak ligin dibini görürüz ve her yıl ki sıkıntılar bu yıl da baş gösterir.

Etienne ve Body ile başlamak lazım. ikinci yarı santrafora Vedat alınıp Etienne ve Serdar kanatta kullanılıp hücum oynamak lazım diye düşünüyorum.

bu yönetim ve bu politika ile devam edildiği sürece benim hiç bir ümidim yok takımımızdan. içimden bir kelime dahi yazmak gelmiyor ancak forumda birşeyler yazılsın, fikir görüşü yapılsın, kritikler edilsin maksadıyla yazıyorum.

inşallah maçtan sonra da galibiyet yorumları yazarız buraya.
saygılarımla...

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2017, 19:05:13 »
Vakur, bence de önemli maç. Alanyaspor bizim rakibimiz konumunda ve ben onları maçın favorisi olarak görüyorum. Bence hızlı hücuma kalkabilen bir takım. Yenilirsek, olumsuz anlamda dönüm maçı olacağından belki de bu maç, ikinci yarıdaki en önemli maçımız olacaktır. Yenersek, 6 puandan fazlasını alacak olabiliriz. Niyeyse, o malum korkuyu henüz hissetmiyor camia, beraberlik de hissettirmez gibi.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 19:08:01 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2017, 23:19:48 »
    İnşallah kazanırız. Palitsevich cezalı onun yerine inşallah stoperde Orhan'la başlamayız, her ne kadar soru işareti  olsa da  Ferhat'la başlamamız gerekir ancak Ümit Hoca sürpriz yapmayı seviyor, Kasımpaşa maçında sürprizi pahalıya patladı(Orhan'la başlaması),içimden bir ses Anıl Karaer'i oynayacak diyor bu kez.
    Bady ve Etien on bir başlayacak gibi , Vedat'ta son adam olur. İnşallah 3 puanla döneriz ve Konya maçına final havasında gireriz.

« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2017, 12:06:54 »
devre arasında 2 tane önemli adam aldı alanya. çok zor bir rakip olmadığı gibi kolayda değil. şartlar eşit bence. kaybetmemeliyiz,yenersek kebap olur..
sor u reş

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2017, 14:23:43 »
Ben pek futboldan anlamam teknik taktikte bilmem bi takım yenilebilir farkta yiyebilir ama bu kadar ruhsuzluk umursamazlık çok tuhaf değilmi.ligin en çok gol yiyen takımına iki maçtada gol atamamamız herşeyin özeti galiba.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2017, 16:04:04 »
Ben pek futboldan anlamam teknik taktikte bilmem bi takım yenilebilir farkta yiyebilir ama bu kadar ruhsuzluk umursamazlık çok tuhaf değilmi.ligin en çok gol yiyen takımına iki maçtada gol atamamamız herşeyin özeti galiba.

Bence de olanların sebebi ruhsuzluk, umursamazlık ama bu ruhsuzluğu ve umursamazlığı tuhaf bulmuyorum. Yönetimin ne hedefi var ki yönettiği ve maaşlı çalıştırdığının ne hedefi olsun?

Bir takımı bozmak, dağıtmak çok kolay ama bir takımı takım haline dönüştürmek ciddi zaman ve emek istiyor. İrfan'ın gidiş şekli her şeyin habercisiydi bence. Böyle gönderilmemeliydi. İrfan'ı Başakşehir'e kelepire peşkeş çeken zihniyet, transfer dönemini de aynı hedefsizlik doğrultusunda yönetince ortaya bu rezillik çıkıyor işte.

Bence ikinci yarının en önemli maçıydı. Bu yenilgi, henüz görememiş herkese tehlikenin büyüklüğünü göstermiştir. Camia, bundan sonra ona göre hareket etmelidir. Kimseye suç atmaya gerek yok. Yönetim-hoca-taraftar el ele takımı bu hale getirdiler. En az suçlu olan hoca hariç takım kadrosudur bence.
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2017, 16:19:22 Gönderen: Ozan Deniz »

« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2017, 16:29:48 »
bu maçla birlikte görülüyorki tehlike çanları çalıyor

takım top oynamıyor. tamam,kadron belki çok aşırı derecede kötü değğil ama ümit özat denilen adamın ısrarla oynattığı ve oynatmadığı 1-2 isim yüznden buralardayız diyebiliriz

maçı 6-7 0 kaybetmediğimiz için şanslıyız. bana göre rakibin 2 penaltısını yedi hakem,bu da bizim lehimize oldu

çok  rahat bi galibiyet aldı alanya. her topu kanatlardan rahatca içeri soktu,bizde mal gibi baktık.. işler hiç iyi değil,ümit özat'ın kredisi doldu. acilen gönderilmesi lazım özat'In
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2017, 18:13:16 »
Bu maçın önemine vurgu yapmıştık,6 puanlık maç demistik ama yönetim ve hoca bu durumu öngöremedi sanırım ! Sadece şu kadarını söyleyim; eger bu kötü futbol devam ederse bu takım bundan sonra sadece küme düşmeye oynar ve kuvvetle ihtimal düşerde ! Bu felaket tellalığı yapıp suçu birilerine atmak degil,aksine gerceklerin buz gibi soğukluğudur.

Yönetim icin söylenecek sòz kalmadı ! Lig basında ilk 5 e girecek sekilde kadro olusturun diye talimat geldi,sonra takımın omurgasını sattılar. Defans evlere şenlik. Alanya gibi bi takımın bile her topu kalemizde tehlike arz edebiliyor. Defans hattı çökmüş durumda, hopfda da motivasyon kalmadı.
Orta saha da yeni gelen Bady birseyler yapmaya calisiyor,Serdar elinden gelenin fazlasını yapıyor ama göbekteki khalili denen vatandaş ara pası atma,oyunu kurma anlamında tam bir felaket !

Hücumda vedat halen potansiyel bir güç olarak durmakta ancak GOL anlaminda halen o potansiyeli göremiyoruz. Rantie'yi ve Mehmedi'yi saymıyorum bile ! Etienne gayet iyi ancak o da takıma yeni geldi. Adaptasyon süreci uzun olabilir.

Velhasılı kelam takımın omurgasını bozup, ilk yarı takımı dağıtıp yeni bir takım kuran yönetim ateşle oynadı ! Şimdi neden elim yanıyor demek kadar çocukca ve saçma birsey olamaz. Ben hedef 8.lik diyordum ama bugün gördük ki bu takımın artik bu yıl ki tek hedefi sadece lig de kalmak olur. Başarılı,mükemmel yönetimimiz ! Eserinizle övünmek kadar doğal bir hakkinız daha olamaz !

Son söz Özat'a. Irfan,ahmet ve hatta hatta serdarın gitmesine çanak tutup,klübün menfaati herseyden üstündür deyip ondan sonra da Ahmet bizim icin vazgecilmezdi,bu adamlar takım icin çok önemliydi ama yine de klüp menfaati,klüp parası,klüp kasası gibi birbiriyle ćelişen aćıklamalar yapma lüksüne sahip değilsin. Evet bugün takım fark yemediyse bunun tek sorumlusu rakibin basiretsizligidir ve senin takimı yönetemediğindir. Bugün takım ruhsuzsa tek sorumlusu sensindir,bugün takım mücadele etmesiyse bunun tek sorumlusu sensindir ! Sen bu yüzden para alıyorsun Gençlerbirliğinden. Diyelim ki kadro çok kötü ,ama neden bugun takım ruhsuzdu ve mücadele etmedi ! Oyuncuları davulla zurnayla gönderip ondan sonra da takımın en iyileri olan serdar ve aydını da elestirme hakkın yok ve bu da sana yakışmaz bir hoca olarak.
Ilk yarinin son 3 maçında onun ne kadar hoca oldugunu gorecegiz demistik ve kendisini de belli etti! Zor durumlarda, zor maçlarda,işler ciddilestiginde takimı yönetebilecek hocalık yeteneklerini göremiyorum kendisinde. Derhal ama derhal gönderilmeli.
Tek sorumlu yönetimdir. Allah yarımcımız olsun bu sene için.
Saygılar.
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2017, 18:18:04 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2017, 21:10:44 »
     Bu maç son yıllarda gördüğüm en kötü, en ruhsuz Gençlerbirliğiydi, maça gelirsek bundan önceki yorumumda Ümit Özat'ın Anıl'la başlayacağını dair bir düşüncem olmuştu bu da maçın kaderini değiştirdi. Kasımpaşa maçında Orhan'ın oynaması bu maçta da Anıl'ın kötü oyunu mağlubiyet sürecini hızlandırdı maalesef. Anıl bu takımın oyuncusu olmadığını gösterdi bugün gözler Kulusiç'i aramadı desek yalan söylemiş oluruz .Ahmet Çalık'ın yerine gelen Lucas Claro çok iyi bir oyuncu , Palitsevicle çok iyi bir ikili olacaklar ama ikisinden biri olmadığı zaman işimiz çok zor belli ki. Khalili çok kötü oynuyor onun kulübeye çekilmesi lazım, orta sahada Selçuk yoksa Issah,Body,Milinkoviç'le başlamamız lazım. Vedat'ta bir türlü beklentiye veremedi.
   Her şeyden öte bu kadar ruhsuz bir takım görmedim bir sıkıntı var takım içinde, Hoca'nın açıklamaları da enteresandı, bu hafta içinde bizi hareketli günler bekliyor belli ki.