22 Mayıs 2017, 22:10:26

Gönderen Konu: 25.Hafta / Gençlerbirliği - Rizespor  (Okunma sayısı 312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
25.Hafta / Gençlerbirliği - Rizespor
« : 14 Mart 2017, 12:18:16 »
sor u reş

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
Ynt: 25.Hafta / Gençlerbirliği - Rizespor
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2017, 16:25:36 »
Maç sonunda Ümit hocanında dediği gibi kötü oynadık ama kazandık. Hrr iki takımda göze hoş gelen bir futbol oynamadı fakat kötü oyunumuza rağmen kazanmayı da bildik. Bu aldığımız önemli 3 puan ile 1 maç eksik ile 16. Rizespor'a 12 puan fark açtık.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2017, 08:32:16 »
çok ciddi gol sıkıntısı yaşıyoruz. dün,aydın'ın o vuruşu olmasa bol kale bıraksalar bile bizim forvetler gol atamazdı

yeni transferlerimiz velikonja 18 de yok,bady'i 88 de oyuna alıyor ümit efendi. ümit efendi,murat duruer faciasını ise ısrarla sahada tutarak resmen takımı 10 kişi oynattı

el insaf ! her maçı kazansak bile ümit özat acilen gönderilmeli,böyle kadro tercihi olmaz kimse kusura bakmasın

rizespor zaten kötü takım. biz sadece baskılı göründük ama 1-0 dan sonra bildiğin yatışa geçtik. 1-1 olsaydı belki o gazla maçda dönerdi. acilen git ümit özat acilen
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2017, 15:16:00 »
Velikonja gibi bir forvet varken, neden Rantie ve bal yapmayan arı durumundaki Vedat tercih edilir gerçekten anlayamıyorum. Murat Duruer nedir, necidir, oynadığı maçlarda takıma ne gibi bir katkısı olmuştur, anlamak güç ! Kweuke dün cezalıydı, Serdar iyi değildi ve şans eseri maçı kazandık. her ne kadar verilmeyen bir penaltımız da olsa dahi rakibin kaçan 2-3 önemli pozisyonu vardı ve şansımıza Aydın dün iyiydi ve maçı aldık. eğer kweuke olsaydı maç büyük ihtimal gitmişti. zaten Özat'da oyuncu ve kadro seçimlerinin yanlış olduğunu ve oyunun iyi olmadığını itiraf etti.
dün de gördüğünüz üzere Serdar oynamayınca takım duruyor. her ne kadar Serdar kendini çok geliştirmiş, Gençlerbirliğinde hak ettiği üne kavuşmuş ve takımın lokomotifi olmuş olsa da ben böyle bir kişiye dayalı takımlara üzülüyorum. kesinlikle bir sistem takımı olmamız lazım. malesef şu an onu yakalayamadığımız için Serdar gittiği zaman ne yapacağız hiç bilmiyorum.

ligde kalmayı garantilemiş bir takım olarak artık bir hedefimiz kalmadı yine her yıl ki gibi. transfer politikamızın ve hedefimizin de şu an sergilenen tutumdan dolayı iyi olmayacağı ortada. her yıl aynı tas , aynı hamam ! bu gidişle yakında tribünde mevcut yönetimden dolayı bir avuç taraftar kalacak. Hakkımızda hayırlısı. saygılarımla..