21 Kasım 2017, 04:41:00

Gönderen Konu: 26.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
26.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
« : 27 Mart 2017, 08:51:43 »
sor u reş

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
Ynt: 26.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2017, 17:47:25 »
Ahmetin verdiği açıkları uğurun gereksiz hareketlerini palitsevicin arkaya kaçırdığı topları ve deplasmandaki kötülüğümüzü bu istanbullulara karşı düşündükçe uykularım kaçıyo allah hopfa yardım etsin demekten başka yapacak bişey yok gibi.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: 26.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2017, 10:05:16 »
Ahmetin verdiği açıkları uğurun gereksiz hareketlerini palitsevicin arkaya kaçırdığı topları ve deplasmandaki kötülüğümüzü bu istanbullulara karşı düşündükçe uykularım kaçıyo allah hopfa yardım etsin demekten başka yapacak bişey yok gibi.

dün çok ilginçtirki pali sahanın en iyisiydi. ahmet oğuz,beni şaşırtarak sırıtmadı. hala yeterli değil ama inan ahmet oğuz da göze batmadı. uğur'un,fabri'yi sakatlayan şutundan başka zaten bi artısı yok.

hopf ve pali dün bir şey yapmak istediler. ilk 60 dakika orta halli olan maç,son yarım saat resmen bizimle dalga geçilerek bitti

ümit özat'a artık ne diyeceğimi bilemiyorum,adam her hafta farklı bir çok kötü oyuncuyu 11 e dahil ediyor.

ring de ne gördüde dün kanatta oynattı ya? formsuz matei,marko varken ring nedir arkadaş? khalili ısrarla sadaha,el mahkum anıl da oynuyor. takım cidden bildiğin 6-7 kişi cıkıyor maça.. ileride kanatlar iyi olabilir ama kanatların pasladıgı forvetler o kadar kötüki sonuc alamıyoruz.

dün maç 1-0,2-0 iken 1 gol bulsak baska türlü olabilirdi. lig bizim için bitti,bu dakikadan sonra zaten 5 alsak kümede kalırız. haftaya antalya maçını izlesem mi,izlemesem mi bilemiyorum. ümit özat yine enteresan bir adamı 11 e çeker,kahreder bizi
sor u reş