20 Temmuz 2017, 19:22:06

Gönderen Konu: İnternetten Taraftar Ürünü satmak bu kadar zor mu?  (Okunma sayısı 10270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alkaralar23

• Adı Soyadı: Mehmet Demir
Arkadaşlar ben Bursa'da yaşıyorum. Kulübün taraftar ürünlerinin satıldığı bir site neden yok ? Kulübe o kadar mail attım dikkate alınmadım. Ankara dışında ya da yurt dışında yaşayan taraftar forma almak için illa Ankara'ya mı gelmeli? yıl olmuş 2017, alt lig kulüpleri bile internetten satış yapıyor. Bizde hala girişim yok. bunu anlayamıyorum

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: İnternetten Taraftar Ürünü satmak bu kadar zor mu?
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2017, 09:12:22 »
Arkadaşlar ben Bursa'da yaşıyorum. Kulübün taraftar ürünlerinin satıldığı bir site neden yok ? Kulübe o kadar mail attım dikkate alınmadım. Ankara dışında ya da yurt dışında yaşayan taraftar forma almak için illa Ankara'ya mı gelmeli? yıl olmuş 2017, alt lig kulüpleri bile internetten satış yapıyor. Bizde hala girişim yok. bunu anlayamıyorum

maalesef,bu konuda ilgisiz bir yönetimimiz var. internetten satış yok,ancak tesislere gidip yada Ankara'da 1-2 mağazadan temin edebilirsiniz.
sor u reş

Çevrimdışı alkaralar23

• Adı Soyadı: Mehmet Demir
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2017, 18:36:37 »
Kulübe çok yazdım bunu ama dikkate alınmadı. Burayı takip eden yöneticiler varsa onlardan ricam internet üzerinden ürün satmalarıdır. Koskoca takımın vizyonu bu mu olmalı? çok mu zor bir site yapıp ürün pazarlamak?

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2017, 08:50:10 »
bu konuyu biz de çoğu defa dile getirdik ama takan yok maalesef.
sor u reş