23 Eylül 2018, 11:17:11

Gönderen Konu: Fenerbahçe Deplasmanı  (Okunma sayısı 70663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sener köseoglu

Ynt: Fenerbahçe Deplasmanı
« Yanıtla #45 : 04 Mart 2012, 21:41:21 »
Onur özlemişim sunumlarını eline saglık

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
« Yanıtla #46 : 04 Mart 2012, 21:46:02 »
Onur bende birde donusdeki fotograflar vardi sana iletseydim senin yorumlarinla sitede olsun isterdim neyse artik gecmis olsun hepimize. Sunum icin tesekkurler.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2012, 21:46:37 Gönderen: Koray Çakır »
Leyla ile Mecnun

Ahmet

« Yanıtla #47 : 04 Mart 2012, 22:01:19 »
Onur bende birde donusdeki fotograflar vardi sana iletseydim senin yorumlarinla sitede olsun isterdim neyse artik gecmis olsun hepimize. Sunum icin tesekkurler.

Onur'a veya şahsıma ait değil bu sayfalar Sevgili Koray. Fotoğraf varsa bir de senden yorumlamanı bekleriz. İsterseniz buraya veya "Maç fotoğrafları" konu başlığına yüklersen seviniriz...

pinarchen

« Yanıtla #48 : 05 Mart 2012, 00:55:55 »
Fotoğraflar için çok teşekkürler, gidemeyen bizler de böylece takip etmiş oluyoruz...

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
« Yanıtla #49 : 05 Mart 2012, 01:35:21 »
Ahmet abi beni yanlış anladın yada ben yanlış anlattım kendimi.

Yani böyle okudum okudum yaşadıklarımı Onur un yorumuyla dinledim de bide asıl acı çektiğim kısım dönüş yoluydu (6-1 beni mahvetti) o kısımın Onur un ağzından dinlemek isterdim demek istemiştim yani yoksa sitenin hepimizin olduğu konusunda bir sıkıntı yok zaten :)  O dönüşteki fotoğrafı ben zaten yükliyeceğim, tabletten yükle-yemediğimden ötürü henüz halledemedim.
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #50 : 05 Mart 2012, 15:57:59 »
 Dostlarımızla maç anına kadar güzel bir deplasman yolculuğu geçirdik..Otobüste 56 kişi vardık..Değişmeli olarak oturduk..Dönüş yolculuğunda ise 4-5 kişinin İstanbul da kalması ile beraber otobüs daha rahattı..Tezahüratlar eşliğinde yol aldık, öyle ki yoğun kar yağışının altında indiğimiz dinlenme tesisinde bile halay çektik..Otobüste Ankara oyun havasından mezdeke  ve yabancı müziklerine kadar her türlü müzik eşliğinde dans ettik :)) baya gırgır şamata geçti yolculuğumuz anlayacağınız..

Tribünlere girdiğimiz de rakip takım tribünlerinin neredeyse tamamı boştu, bunu fırsat bilerek içeri tezahüratlarla girdik..Ev sahibi tribünlerde ki 500 e yakın taraftar bizleri ıslıklarla protesto etmeleri, bizi daha da coşkulandırdı..Bunun üzerine Stad hoparlörlerinden müzik çalmaya başladı, o müzik takımlar sahaya antremana çıkana dek devam etti..Takımımız uzak köşede olmasına rağmen "Gençlerbirliği buraya" tezahüratı ile takımımıza sesimizi duyurup çağırdık..Sonrasında ise belki futbolcuya da sesimizi duyururuz düşüncesi ile Hurşut 'u çağırmaya çalıştık.Ancak ilk bir kaç denememizde başarısız olduk derken takım tam zıt tarafta yer alan kale arkasının önünde antreman yapmaya başladı..Bizler son bir kez Hurşut diye bağırdık ve Hurşut geliyordu :)) oley oley oley den sonra fb tribünlerinden yoğun ıslık geldi..Bunun üzerine bir futbolcuyu daha çağıralım istedik: yaklaşık 130 kişi hepbir ağızdan "azofeifa" diye yırtınınca Azo sesimizi ilk seferde duydu ve ön tarafa kadar gelerek o da "oley oley oley" yaptı... :))
 Devamını anlatmaya gerek yok güzel anıları anlatalım devamı zaten belli..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #51 : 05 Mart 2012, 17:35:33 »
Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Gönül ilk kez 3 ay sonra canlı izlenen bu karşılaşmadan en azından daha tahammül edilebilir bir sonuç beklese de bazen olmuyor. Kısmet diğer karşılaşmalara diyorum... 
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.