17 Kasım 2018, 20:24:01

Gönderen Konu: Fenerbahçe Deplasmanı  (Okunma sayısı 70925 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
Fenerbahçe Deplasmanı
« : 02 Mart 2012, 22:34:15 »
 Arkadaşlar bir kısmınız biliyordur, bir kaç gündüz bu deplasmana gitmeyi düşünüyoruz..Nihayetinde 15 kişilik kontenjanımızı doldurduk...Başlık neden açmayıp, telefondan ulaştığımızı merak buyuranlar olursa, liste sıkıntılı olduğu için, bugüne kadar haydigenclere en cok emek veren 1. kişiden başlayıp arıyordum...
   Nese bundan sonra direkt burdan yazalım çünkü arama işlemi sıkıntılı oluyor, misal : ben arıyorum güya karşı taraf gelip gelmeyeceğini beni arayarak bildirecek kimse bildirmiyor..Yav aslında çok şey varda buraya yazıp keyfimizi kaçırmayalım..
   Bu arada bilet işinde sıkıntı var, biletix biletleri basmamış, ben gibi pek çok arkadaşımızda, (kredi kartı ile alacağından ) mağdur oldu..Ayrıca biletixi geçti, normal şarttada hic bilet basılmamış, şimdi once bizim klubu sonra fenerbahceyi arattıracağız...
   Daha başlamadan epey sıkıntılı oldu, rehberime baktım bugün 57 kez telefon görüşmesi yapmışım, bir o kadar da mesaj(sırf bu iş için)..Neyse içimde kalsın bazı şeyler,..
   Sabah nerde olmamız gerektiğini herkes biliyor zaten..Hadi görüşürüz
« Son Düzenleme: 02 Mart 2012, 23:06:55 Gönderen: Alper Uslu »
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
Ynt: Fenerbahçe Deplasmanı
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2012, 23:31:14 »
 Bu arada foruma deplasmana gelecek olanlar mesaj atabilirler..Görüş ve önerilerinizi..

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2012, 23:39:39 »
klüp mü ayarlıyor otobüsü. o yüzden mi kontenjan var. bilet işi de çok saçma olmuş. "güzide (!)" istanbul takımına yakışmaz bir hareket. Neyse Allah yolunuzu açık etsin hayırlı yolculuklar tüm gideceklere.
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2012, 23:41:35 »
deplasmana gidecek herkese iyi yolculuklar puan yada puanlarla dönün ha :D
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2012, 00:09:18 »
   Bu arada bilet işinde sıkıntı var, biletix biletleri basmamış, ben gibi pek çok arkadaşımızda, (kredi kartı ile alacağından ) mağdur oldu..Ayrıca biletixi geçti, normal şarttada hic bilet basılmamış, şimdi once bizim klubu sonra fenerbahceyi arattıracağız...
Biz buna ''statüs dingilus'' diyoruz. Şu bilet basılmama hadisesi kadar saçma bir şey olamaz. Farkına varılmasa Trabzon ve Mersin'e bir de İstanbul eklenecekti. Sonra işin yoksa o kadar yol gidip bir de içeriye girmek için uğraş.

Yarın İstanbul yolunda ben de olacağım. Az biraz gofret-bisküvi aldım, yolda perişan olmamak için herkesin yanına bir miktar yolluk almasını öneririm.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 00:12:01 Gönderen: Onur Nazlıaka »
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Ahmet

« Yanıtla #5 : 03 Mart 2012, 00:28:08 »
     Bilet probleminde yanlış bilgilendirme olabilir mi? Geçen sezon Türkiye Kupası Çeyrek Final maçı için gittiğimizde bilet gişesinden bilet alırken zorluk yaşadık, ama sonuçta aldık. kaldı ki bu bir Lig maçı.
     Bir de hiç olmazsa Kadıköy civarını gezmek isterdik. Mesela meşhur boğa heykeliyle hatıra fotoğrafı çekmek, iskeleyi görmek gibi. Bu elbette bizim isteğimizle olmaz. Yola çıkmadan bu durumu değerlendirebiliriz.

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2012, 00:31:41 »
Ahmet abi otobuste yanindayim simdiden rezarvasyon yaptiriyim :)) ( saka yapiyorum rezarvasyon yok diye kizmayin :) )
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2012, 01:01:05 »
 Yav bir de yeri değil ama bir kişi sistemli olarak benim yorumlarımı eksiliiyor, eminim ki beni yakından tanıyan birisi değil..Her kimse az basıyor eksiye biraz daha bassın :D

Bu arada umarım 2. manisa deplasmanı olayı olmaz..Şimdi meterolojiden ayrıntılı yol durumuna baktım..Paylaşıyorum ;

- 67 ve 114 km arası sağanak kar yağışlı
 -134 ve 196 km arası kar yağışlı
 -196 ve 262 km arası sağanak kar
 -262 ve 394 km arası kar yağışlı
 -394 ve 454 km arası karla karışık yağmur ...

Umarız kazasız belasız gider geliriz..
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 01:17:14 Gönderen: Alper Uslu »

Çevrimdışı Koray Çakır

« Yanıtla #8 : 03 Mart 2012, 01:23:33 »
Acelemiz yok yavas gidersek rahat rahat gideriz. Alper bende eksilendim epey yani oyle cok yorumda yapmiyorum bana sus diyo resmen :))
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2012, 03:00:34 »
var var bu aralar eksılenmelerde bir artis var :)
F O R Z A   G E N Ç L E R

enderbediz

« Yanıtla #10 : 03 Mart 2012, 11:54:17 »
Sağlıcakla gidin, sağlıcakla gelin dostlar.. Şu maçı alalım, keyfimize bakalım.. ;)

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2012, 16:15:41 »
herkese hayırlı yolculuklar diliyorum.güle güle gidin yenin güle güle gelin.

Çevrimdışı Koray Çakır

« Yanıtla #12 : 04 Mart 2012, 05:03:45 »
Arkadaslar yaklasik bir saat once Ankara`ya vardik. Ozur dileyerek icimde tutamiyacagim, pislik fenerbahce camiyasi ve taraftarina lanet olsun. Sunu bizkez daha net bicimde anladim biz burda onlara miafir takim degil ev sahibi takim yerine koyuyoruz, bunun centilmenlikle ve parayla alaksi kalmamis.
Mac hakkindaki sert dusuncelerimi ve deplasmanda yasadiklarimizi guzel bir uykudan sonra bende yazmakistiyorum ama sitedki diger merak eden arkadaslarimiz icin tekrarliyorum,   malubiyet disinda hicbir aksilik olmadan sag salim Ankara miza donduk.

ALPER USLU YA TESEKKURLER.
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #13 : 04 Mart 2012, 13:33:44 »
İstanbul Deplasman Organizasyonu

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #14 : 04 Mart 2012, 13:47:17 »
İstanbul deplasman organizasyonunu gerçekleştirmek üzere dün sabah 10.15'te tesislerden yola çıktık.

Deplasman kadromuz bir otobüs dolusu Gençlerbirliği taraftarından oluşuyordu. Yolculuk neşeli başladı, sohbet muhabbet yoğun bir biçimde devam etmekteydi. İlerleyen kesimlerde de Ankara oyun havaları neşemize neşe katıyordu. Yol boyu genelde açık olsa da Bolu Dağı kesiminin karlı olduğu söylenebilirdi.

Güzel bir yolculuk sonrası 17.15'te Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na vardık. Bu noktada biletler alındı ve içeriyi girildi. Bizse kısa bir Kadıköy gezisinden sonra içeriye girdik. Tribünümüzde son yılların en yoğun kitlelerinden birini yakalamıştık. Bir otobüs, Ankara'dan özel araçlarla gelenler, İstanbul'da oturanlar derken en az 100 kişiydik. Etkili bir deplasman tribünü oluşturduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Karşılaşma başladı ve 2. dakikada bitti. Sunumumuzda da görüleceği üzere karşılaşmada en çok yaşanan olay goldü, ki bunun dışında başka da bir şey olmadı. Yoğun bir taraftar kitlesi pek iyi anlara tanıklık etmedi, kimi taraftarlarımız stadı haklı olarak erken terk etti.

Bu karşılaşma üzerine Ankara'ya dönmek çok da kolay olmazdı elbette. Hepimiz uyumayı seçtik o yüzden. Gözlerimi Çamlıca gişelerinde kapatıp Akıncı gişelerinde açtığımda saat 03.20'yi göstermekteydi. Buz gibi bir Ankara gecesinde henüz 6-7 saat önce olanların ağırlığı biraz daha atarak evlerimize doğru yola koyuluyorduk.