14 Aralık 2018, 14:25:37

Gönderen Konu: Transfer Önerileri  (Okunma sayısı 219718 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eren Kaya

• Adı Soyadı: Eren Kaya
Ynt: Transfer Önerileri
« Yanıtla #30 : 25 Nisan 2012, 20:49:49 »
Sol açık için A2'den Erkut, Yasin'in yaptığı işi yapacak kapasitede. Bu gün 5 altyapı oyuncumuzla sözleşme imzalamışız. Bunların arasında Erkut da var. Ayrıca Mahmut komple bir defansif ya da merkez orta saha oyuncusu. Ayaklarına oldukça hakim ve fiziği yerinde. Yusuf Emre ise Soner'in neredeyse kopyası. Ancak oyun görüşü ve fayda açısından Soner'i katlar. Umarım futbola bakış açıları benzemez. Diğer 2 oyuncu U-18 takımından galiba. Sitedeki haber resminden birini hatırladım. Tesisiziyaret ettiğimde dar alanda çift kale maçı takip etmiştim. Elemanın biri bir kaleden diğerine top kaptırmadan gidip golle sonuçlandırıyordu. Neredeyse tüm idman top bu çocuğun ayağında kaldı. Fiziğiyle de dikkat çekiyordu. Sözleşme imzaladığını duyunca çocuğu ben keşfetmişim gibi sevindim.
Futbol ezilen halkların mutluluğudur.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #31 : 25 Nisan 2012, 21:32:28 »
BEnim şu an tek isteğim seneye 442 oyanancaksa tumn gitsin yernine adam akıllı forvet gelsin benim izlediğim danny graham var leblebi gibi gol atıyor weboyu verirlermi bilmiyorum ama weboda olur

4-4-2 oynarsak tumun yanına hızlı onu besliyecek assist yapabilecek bir adam çok daha iyi olmaz mı?

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #32 : 25 Nisan 2012, 22:17:04 »
Sol açık için A2'den Erkut, Yasin'in yaptığı işi yapacak kapasitede. Bu gün 5 altyapı oyuncumuzla sözleşme imzalamışız. Bunların arasında Erkut da var. Ayrıca Mahmut komple bir defansif ya da merkez orta saha oyuncusu. Ayaklarına oldukça hakim ve fiziği yerinde. Yusuf Emre ise Soner'in neredeyse kopyası. Ancak oyun görüşü ve fayda açısından Soner'i katlar. Umarım futbola bakış açıları benzemez. Diğer 2 oyuncu U-18 takımından galiba. Sitedeki haber resminden birini hatırladım. Tesisiziyaret ettiğimde dar alanda çift kale maçı takip etmiştim. Elemanın biri bir kaleden diğerine top kaptırmadan gidip golle sonuçlandırıyordu. Neredeyse tüm idman top bu çocuğun ayağında kaldı. Fiziğiyle de dikkat çekiyordu. Sözleşme imzaladığını duyunca çocuğu ben keşfetmişim gibi sevindim.
Tebrik ederim Eren altyapıyı takip etmen beni oldukça memnun etti,söylediklerine harfi harfine katılıyorum bu 5 oyuncu ve daha imza atmamış birsürü yetenek var altyapımızda ve Hacettepe'de...Dünkü imzada beni  en çok şaşırtan menejerimiz Cem Onuk'un açıklamalarıydı,sanki taraftarın sesi gibi konuşmuş...İşte Cem Onuk'un beni şaşırtan açıklamalrından bir kısmı....''“Atabey'i (17), Ahmet Çalık'ı (18), Erkut'u ve diğer çocuklarımızı da seyredeceğiz. Misyonumuz futbolcu yetiştirmek ama bu gençler çoğaldıkça inanıyorum ki kulübün hedefini de değiştirecekler. Liverpool'un Gerard'ı var, orada yetişmiş, yıldız olmuş ve hala da orada oynuyor. Bir gün bizim de birden fazla 'Gerard'ımız olduğunda, Gençlerbirliği bambaşka bir yerde olacak.”.... Vallahi ben uzun zamandır böyle güzel açıklama duymamıştım kulübümüz içerisinden,ben Cem Onuk'u bu açıklamalarından dolayı birebir kutluycam valla...
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2012, 22:19:56 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #33 : 25 Nisan 2012, 22:47:40 »
cem onuk'un acıklamarı cok güzel ama acaba samimi mi? yani eger bizde bir gerard yetiştirirsek elde tutabilir miyiz? yoksa gene 3-5 sene sonra pazarlar mıyız?
sor u reş

Çevrimdışı Kerem Avlar

• Adı Soyadı: Kerem Avlar
« Yanıtla #34 : 25 Nisan 2012, 23:27:12 »
Bizim aklımızdan geçen oyuncuları almazlar.Sonuçta kasadan para çıkacak.Transfer politakımız gereği beleş futbolcu bulmamız gerekli.İnşallah yönetim bizi şaşırtır da doğru düzgün transfer yapılır.Az olsun öz olsun.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #35 : 26 Nisan 2012, 00:57:24 »
Cem onuk umarım söylediklerinde samimidir biz artık gerçek anlamda! altyapımızla övünmek istiyoruz gelecek sezon bi başlangıç olur umarım..

Çevrimdışı Eren Kaya

• Adı Soyadı: Eren Kaya
« Yanıtla #36 : 26 Nisan 2012, 14:08:05 »
Tebrik ederim Eren altyapıyı takip etmen beni oldukça memnun etti,söylediklerine harfi harfine katılıyorum bu 5 oyuncu ve daha imza atmamış birsürü yetenek var altyapımızda ve Hacettepe'de...Dünkü imzada beni  en çok şaşırtan menejerimiz Cem Onuk'un açıklamalarıydı,sanki taraftarın sesi gibi konuşmuş...İşte Cem Onuk'un beni şaşırtan açıklamalrından bir kısmı....''“Atabey'i (17), Ahmet Çalık'ı (18), Erkut'u ve diğer çocuklarımızı da seyredeceğiz. Misyonumuz futbolcu yetiştirmek ama bu gençler çoğaldıkça inanıyorum ki kulübün hedefini de değiştirecekler. Liverpool'un Gerard'ı var, orada yetişmiş, yıldız olmuş ve hala da orada oynuyor. Bir gün bizim de birden fazla 'Gerard'ımız olduğunda, Gençlerbirliği bambaşka bir yerde olacak.”.... Vallahi ben uzun zamandır böyle güzel açıklama duymamıştım kulübümüz içerisinden,ben Cem Onuk'u bu açıklamalarından dolayı birebir kutluycam valla...
Açıkçası altyapıyı takip etmek A takımı izlemekten daha keyifli geliyor bana. Cem Onuk bu yaklaşımını sürdürürse hepimiz mutlu oluruz. Ayrıca sizin verdiğiniz bilgileri de dikkatle takip ediyorum.
Futbol ezilen halkların mutluluğudur.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #37 : 26 Nisan 2012, 14:56:20 »
Mehmet Bey eğer böyle bir şey yapacaksan tüm taraftarın adına kutla, çünkü gerçekten duymak istediklerimiz zaten bunlar bizim, İnşallah gerçekleştirirler.
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Mehmet Aslan

« Yanıtla #38 : 26 Nisan 2012, 16:23:24 »
Mehmet Bey eğer böyle bir şey yapacaksan tüm taraftarın adına kutla, çünkü gerçekten duymak istediklerimiz zaten bunlar bizim, İnşallah gerçekleştirirler.
Merak etme Osman ağbi tüm taraftarlar adına ve kendi adıma  tebrik edeceğim,bu arada kuru bir  teşekkür ile kalmayıp naçizane sizlerin ve kendi düşüncelerimide aktaracağım...
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #39 : 26 Nisan 2012, 16:44:59 »
Ulan gül gibi Momhamız vardı bize en az 5-6 yıl sol beklik yapacaktı harcadılar... bak aklıma geldikçe delleniyorum.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #40 : 26 Nisan 2012, 21:42:51 »
anlayamadıgım mantıgımın almadıgı bir konu teberin murat kalkanın sol bek oldugu takımda bu adamı nasıl harcadılar hayret.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #41 : 26 Nisan 2012, 21:50:58 »
anlayamadıgım mantıgımın almadıgı bir konu teberin murat kalkanın sol bek oldugu takımda bu adamı nasıl harcadılar hayret.
[/quote

her hocanın bizden götürdüğü şeyler oluyor işte bülent korkmazın carle ziya doğanın skoko fuat çapanın zec gibi
thomas doll de momhayı istemiyordu takımda ve gönderildi
ama açıkcası ben bu sene ki mehmet sedefi daha çok beğendim momhadan..

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #42 : 26 Nisan 2012, 23:00:47 »
Ulan gül gibi Momhamız vardı bize en az 5-6 yıl sol beklik yapacaktı harcadılar... bak aklıma geldikçe delleniyorum.
Daha önceki sık sık yazmıştım. Adamcağız direk Tomas Doll diyordu. O konuda Momha'yla yaptığımız konuşmanın metnini şöyle ileteyim:  http://www.alkaralar.com/icerikarastir.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2510&start=15&sid=9d275659bb51b73f261287fbb9a4ce23
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #43 : 27 Nisan 2012, 00:05:25 »

O dönem Momha ve Troisi ile biz ligde tutunmuştuk. Hey gidi günler :( Momha nerde Troisi nerde??
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Mehmet Aslan

« Yanıtla #44 : 28 Nisan 2012, 21:39:55 »
Sizlere takibimde olan bir gol makinesini kısaca tanıtmak isterim...

Adı : Jordan Rhodes

Takımı : Huddersfield Town (İngiltere 1. Lig)

Ülke:İskoçya(Çift pasaportlu aynı zamanda İngiliz vatandaşı)

Doğum Tarhi: 05.02.1990

Bu Sezonki İstatistiği : 1 Lig Kupası - 39 Lig maçında toplam 37 Gol...40 maçta 37 Gol Başka söze gerek yok derim...

« Son Düzenleme: 28 Nisan 2012, 21:41:28 Gönderen: Mehmet Aslan »