28 Haziran 2017, 15:09:21

Gönderen Konu: Transfer Önerileri  (Okunma sayısı 124757 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Ayan

• Adı Soyadı: Emre
Ynt: Transfer Önerileri
« Yanıtla #435 : 15 Aralık 2015, 00:26:36 »
Teknik direktör olarak Önder Özen gibi daha önce Ankara takımlarında çalışmış ve Gençlerbirliğiyle bağlantısı olan bir teknik adamda düşünülebilir.Oynattığı oyunların pragmatik temelli olması sebebiyle Gençlerbirliğinin durumuna da uygun olduğunu düşünüyorum.Kasımpaşa'da da asgari ücretle çalıştığını duymuştum.
Önce İktisat, Sonra İltimas.

Çevrimdışı Emre Ayan

« Yanıtla #436 : 24 Aralık 2015, 05:40:20 »
Ara transfer dönemi yaklaşıyor.Takımda teknik direktör karmaşası var.Kulübün ara transfer dönemine hazırlandığını zannediyorum fakat takıma uygun olan isimleri önermek isterim.

1- Valter Birsa  - Chievo Verona  - ( Sağ Kenar ) Sözleşmesi 2 yıl sonra bitiyor fakat yaşı 29'a geldi ve 1.5 milyon euroya transfer oldu.Uygun ücretlere gelebileceğini düşünüyorum.Guido ve Tomiç'in öne çıkan yeteneklerinin birleşimi bu oyuncuda mevcut.
2- Marvin Stefaniak - Dynamo Dresden - (Sol Kenar )Almanya 3.Liginde oynuyor Sol kenar oyuncusu.Geçen seneden beri takip ediyorum açıkçası uçuyor.Almanya 20 Yaş altı milli takımına bu seviyeden giden tek oyuncu.
3- Ferjani Sassi - Metz - (Orta Saha ) Gecen sene başında Tunus ligi Sfaxien takımında oynarken izlemiş ve hayran kalmıştım.Devre arasında Metz 500 bin Euro'ya transfer etti ve Lig sonunda takımı 2.lige düştü.Bu seneki antrenörü taktik anlayıştan dolayı fazla tercih etmiyor.Şanssız bir döneme denk geldi.Dripling'i olan , ligimize göre sert orta saha diyebileceğimiz türden bir oyuncu.
4- Murat Ceylan - Mersin İdmanyurdu - (Orta Saha )Orta sahada organizasyonu yapabilecek bir oyuncu.Bu sene sonunda sözleşmesi bitiyor.
5- Leke James - Aalesunds FK - ( Santrafor ) Kontra atak oynayan takımlar için ideal santrafor.2 senedir takip ediyorum hala Batı Avrupa'dan bir takımın almamasına şaşıyorum.Şut'u ve geniş alanda etkinliği iyidir.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2015, 05:42:00 Gönderen: Emre Ayan »

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #437 : 24 Aralık 2015, 20:58:02 »
Yaklaşık 2 sene önce şu an Fiorentina da oynayan  Khouma Babacar'ı önermiştim. 2 sene önce piyasa değeri 700 bin Euro idi.Şu an da 7 Milyon değer biçiliyor. Aynı ayar da siyahi bir forvet daha dikkatimi çekmeye başladı. İsmi Ali Sowe uzun boylu,güçlü ve ayağın da top tutabilen bir oyuncu. Modena ya biraz saç baş yolduruyor ama daha yaşı 21. Piyasa değeri de 500 bin Euro. Umarım önerdiğimiz oyuncuları kulüp yetkilileri görür ve en azından incelemeye alır.

http://www.transfermarkt.com.tr/ali-sowe/profil/spieler/229817

https://www.youtube.com/watch?v=yLmP3leaMmE

wayelemzed

« Yanıtla #438 : 28 Aralık 2015, 21:45:00 »
Sezon başında gönderilmesini hiç istemediğim ve transfer önerisi olarak sözleşme uzatılsın diye sunduğum özellikle Tosic, Petro, Hleb ve Aslantaş'ın ivedilikle geri gelmesi. Şu sezonu bir atlatalım daha sonrasında yeni tespitler yapılabilir.

Çevrimdışı Emre Ayan

« Yanıtla #439 : 28 Aralık 2015, 21:52:34 »
Lig ve kadro devinim içinde olduğu için geçen seneki kadroyu aynı tutsan da başarılı olamayabilirsin.Ayrıca Petrovic gibi adam bu saatten sonra Dinamo Kievden buraya zor gelir.Konuşulacak çok şey var ama yazı diliyle buradan derdimizi tam aktaramıyoruz maalesef.

wayelemzed

« Yanıtla #440 : 29 Aralık 2015, 09:00:38 »
Lig ve kadro devinim içinde olduğu için geçen seneki kadroyu aynı tutsan da başarılı olamayabilirsin.Ayrıca Petrovic gibi adam bu saatten sonra Dinamo Kievden buraya zor gelir.Konuşulacak çok şey var ama yazı diliyle buradan derdimizi tam aktaramıyoruz maalesef.

Her şeyin bir ihtimali vardır, aynı Messi'yi alsak bizim takımda ilk 11'de başlamayacağı ihtimali gibi. Zaten durumu belirttim, ortada düşme riski var ve bu riski minimize etmek için çareler ne olabileceğiyle ilgili çözüm üretme durumundayız ve en rasyonel çare kesinlikle bu duruyor, tabi inanılmaz bütçeli transferlere girişmeyeceksek. Onun dışında şu anda Petro'da dahil olmak üzere bizden giden oyuncu yeni takımlarına adapte olmakta zorlanan oyuncular, takımlarının gözünde olmasa da olur denilebilecek tipler olarak düşünüyorum oynadıkları maç sayılarına bakarak. Kulübüne ve futbolcuya yönelik 6 aylık cazip bir teklifle rahatça gelebilirler, profesyonel çıkarları ne gerekiyorsa yapan adamlar sonuç olarak. Farklı bir senaryo düşündüğümüzde daha önce yaptığımız gibi İsveç, Norveç, Danimarka, Avustralya belki Sırp liglerinden oyuncu almanın cazip hiçbir tarafı yok. Önemli olan bizi bu durumdan kurtaracak kadro yapısı ve o kadroyu kullanmayı bilen hoca. Deneme şansımızı bildiklerimizden yana kullanmak en doğru seçim, geri kalanlar kağıt üstünde riski artıracaktır.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #441 : 29 Aralık 2015, 10:13:34 »
ben Gosso başkanı özledim.faullerini,sarı kartlarını.ön libero diye gelenler,anca hacettepe'nin grubunda oynar.ön libero dediğin sert olacak,adam tutacak.bizimkiler koyun gibi
sor u reş

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #442 : 29 Aralık 2015, 11:20:47 »
durum vahim mi vahim...öncelikli olarak biz bu durumdan kurtulmak istiyoruzmu yoksa idarei maslahat yapalım sezonu düşsekte böyle idare edelimmi ona bi karar vermek lazım bu da yönetimin alacağı karar.eğer kurtulalım diyorsak günlük haftalık aylık ve beş aylık bir plan yapılması lazım..önce takımdaki yabancı enflasyonuna son verelim.ptt 1.liginde dahi oynayamayacak adamlar onbirde sahaya çıkıyor.benim kafamdan geçirdiğim en az altısı gönderilsin ilk iş bu..ikincisi gerekli bölgeler özellikle sağbek,stoper, önlibero,orta saha(sol) ve pivot santrafor şart hemde direk oynayacak..uyum sorunu olmaması için ligimizden hemen transfer edilmeli..bunda ya tutarsa değil tecrübeli gerekirse yarım sezon kiralık olarak alınmalı.biliyorsunuz bizimkilerin istanbul alerjisi var bunu geçici olarak bir kenara bırakıp onlarda yedek ama bizde direk oynarsa iş yapacak oyuncular var..sn cavcav dün y.vurala sitemde bulunuyor on kişilik takıma karşı defans yapılırmı diye sn cav cav on değil dokuz kişiden gol yemiş takım oyuncularına hemde deplasmanda diyorsun sen bunu..kumaş bu.. bu kumaştan bu elbise çıkar derhal devre arası bu kumaşın daha kalitelisi ile değişmesi gerek bu da maddiyatla olacak bir şey eski alışkanlıkların zamanı değil radikal önlemler derhal bu günden alınmalı.artılar ve eksiler çok ince hesaplanmalı geçmişte yapılan hatalara yenisini eklememek için yönetimden gayret bekliyoruz..saygılarımla.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #443 : 03 Ocak 2016, 18:09:37 »
Transfer spekülasyonları doğruluğunu bilmiyorum ama ilginelin futbolcular bizi ateş hattından kurtaracak gibi. İbrahim Üzülmez, Beşiktaş ile iyi ilişkileri olduğunu Pedro Franco ve Serdar Kurtuluş'un transfer edileceğini söylemiş. Forvete Halil Altıntop haberini gördüm. Yine forvete Axel Meye adlı 20 yaşında Gabonlu bir forvet deneniyormuş, beğenilirse imza atılacakmış(videolarını izledim. Genç,güçlü ve hızlı). Bu transferler gerçekleşirse ve gerekli yerlere 1-2 transfer daha yapılırsa orta sıralar da bitiririz diye düşünüyorum. Teknik direktör seçimleri kötü ama şimdi ki transfer politikasından memnunum(umarım haberler doğrudur).

Çevrimdışı Emre Ayan

« Yanıtla #444 : 07 Ocak 2016, 09:44:17 »
Halil , El Kabir'e tehtid oluşturacağından ve Serdar Kurtuluş gelirse sağ bekte defans problemini ortadan kaldıracağından faydalı transfer görüyorum.Fakat alkol problemleriyle boğuşan 34 yaşına basmış bir Hleb,futbolda son ikramiyesini toplamaya çalışan ve İsviçre 2.Liginde dahi 10 maça çıkabilmiş maç başına vurduğumuzda 57 dakika ortalamayla oynayan Selçuk Şahin , ağır bir Bobo'nun bu takıma fayda getireceğini düşünmüyorum.Cavcav yine pazarın artıklarını toplamaya devam ediyor.Cavcav'ın ucuzculuğu 2.Ligde pahalıya patlayacak gibi geliyor.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2016, 10:10:35 Gönderen: Emre Ayan »

Çevrimdışı Emre Ayan

« Yanıtla #445 : 10 Ocak 2016, 06:35:32 »
Gabon'a hazır bakmışken Meye'nin haricinde  Evouna diye bir santrafor vardı onada bir göz atsalar keşke.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2016, 06:35:58 Gönderen: Emre Ayan »

Çevrimdışı Emre Ayan

« Yanıtla #446 : 20 Ocak 2016, 23:48:01 »
Az Alkmaar'da Vincent Janssen ve Sırbistan'ın Voyvodonya takımında Ozegovic isminde santraforlar var.Bu ikisinin potansiyeli büyük.Umarım buraları görenler vardır ilgilenirler.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 23:48:59 Gönderen: Emre Ayan »

Çevrimdışı Emre Ayan

« Yanıtla #447 : 02 Şubat 2016, 04:02:54 »
Slovakya Liginde 21 yaş altı oyunculara dikkat etmek lazım.Bazı batı Avrupa takımları alt yaş milli oyuncuların bir kısmına yatırım yaptılar fakat bana göre doğru potansiyelleri bulamadılar.Kendi yaş grubunda fark yaratan bir jenerasyonu var keşfedilmeleri uzun sürmez yakında transfer teklifleri gelmeye başlar.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #448 : 07 Mart 2016, 08:56:53 »
Ligin bitimine 10 hafta kala, düşme sıralamasındaki Sivasspor ve Eskişehirspor' da çok önemli 4 ekstra futbolcu var.

Aatif Chahechouhe

Cicinho

Engin Bekdemir

Emre Güral

Bizim yöneticilerin kafalarında bir yerde kalsa bu isimler de, duruma göre sezon sonunda görüşseler...   

Bizde forma giymelerini çok isteyeceğim ve takımın yetenek düzeyini üst sıralara taşıyacak isimler...

« Son Düzenleme: 07 Mart 2016, 10:30:41 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #449 : 07 Mart 2016, 10:41:57 »
Ligin bitimine 10 hafta kala, düşme sıralamasındaki Sivasspor ve Eskişehirspor' da çok önemli 4 ekstra futbolcu var.

Aatif Chahechouhe

Cicinho

Engin Bekdemir

Emre Güral

Bizim yöneticilerin kafalarında bir yerde kalsa bu isimler de, duruma göre sezon sonunda görüşseler...   

Bizde forma giymelerini çok isteyeceğim ve takımın yetenek düzeyini üst sıralara taşıyacak isimler...

gözünü seveyim abi,aatif kazması gelmesin. sivas düşerse,o adam sayesinde düşecek

cicinho yaşlı. evet iyi bir bek ama ahmet oğuz ve aslantas varken alınmaz.

emre ve engin'i de bize yedirirler mi ? hayır.
sor u reş