29 Mayıs 2017, 04:54:44

Gönderen Konu: Transfer Önerileri  (Okunma sayısı 101011 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
Ynt: Transfer Önerileri
« Yanıtla #450 : 07 Mart 2016, 11:27:24 »
gözünü seveyim abi,aatif kazması gelmesin. sivas düşerse,o adam sayesinde düşecek

cicinho yaşlı. evet iyi bir bek ama ahmet oğuz ve aslantas varken alınmaz.

emre ve engin'i de bize yedirirler mi ? hayır.

Mehmet Ali Selamlar...

Öncelikle ben istiyorum diye gelip giden kimse yok merak etme :)  Bir tek 19.11.2013 tarihindeki Belarus milli maçında Hleb düşmüştü aklıma geç de olsa o geldi...  Bir de Aydın KARABULUT' a iç geçirirdim Elazığ daki ilk dönemlerinde onu da sayabiliriz istedim geç te olsa geldi..

Cicinho bu kariyer, bu yetenek, bu futbol aklıyla bizim ligde en az 2-3 sezon daha rahat rahat forma giyebilir. Şu anda orta sahamız 103 yaşında ( Hleb- Selçuk - Skalusson )  ve bence 2. yarıdaki çıkışımıza en büyük katkılara sahipler, bu nedenlerle Cicinho yaşlı eleştirine katılmıyorum.

Aatif şanssız bir sezon geçiriyor olabilir ama bundan önceki iki sezonda toplam 34 gol attı ki, atmasa bile yetenekleri ve hırsıyla benim gözü kapalı takımda görmek isteyeceğim bir isim...

Emre ve Engin'i de bizim yöneticiler maharetlerini gösterip alsınlar bir zahmet en azından birini...  Engin BEKDEMİR daha çok yakışır bizim takıma...   

Tabi bunlar şahsi kanaatlerim ve gönlümden geçenler...
« Son Düzenleme: 07 Mart 2016, 12:55:53 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #451 : 07 Mart 2016, 11:32:30 »
Gönlümden geçen demişken, bizim ellere alışık bir isim var Björn Vleminckx bence gelir gelmez atmaya başlayacaktır 19 Mayıs Stadında...

Adam PTT 1. ligde bile oynuyorsa, bizimkilerin en azından şimdi gücü yetmeli...     

Bu adam 2010-2011 sezonunda Hollanda Ligi Gol Kralı, bizde de yarım sezonda attı attırdı, sahaya aksiyon ve hareket kattı..Açıkçası ben çok isterim tekrar Gençlerbirliği formasını giyerken görmek...

« Son Düzenleme: 07 Mart 2016, 11:53:30 Gönderen: Osman Öztürk »

Çevrimdışı Ahmet Özbahar

• Adı Soyadı: Ahmet Özbahar
« Yanıtla #452 : 12 Nisan 2016, 17:57:07 »
Alanyaspor'da oynayan çift taraflı orta saha Emre Akbaba mutlaka değerlendirilmeli. Bonservisi Antalyaspor'da.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Emre_Akbaba

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #453 : 13 Nisan 2016, 16:15:34 »
Gönlümden geçen demişken, bizim ellere alışık bir isim var Björn Vleminckx bence gelir gelmez atmaya başlayacaktır 19 Mayıs Stadında...

Adam PTT 1. ligde bile oynuyorsa, bizimkilerin en azından şimdi gücü yetmeli...     

Bu adam 2010-2011 sezonunda Hollanda Ligi Gol Kralı, bizde de yarım sezonda attı attırdı, sahaya aksiyon ve hareket kattı..Açıkçası ben çok isterim tekrar Gençlerbirliği formasını giyerken görmek...
aynen bence de degerlendirilmeli savaşçı ve agresif bir oyuncu tekrar alınsa keşke
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #454 : 17 Nisan 2016, 18:59:07 »
Selçuk ve hleb transferlerinde görüldüki dışardan saçmasapan adamlar alıncana ligimizdeki iyi oyuncular değerlendirilmeli.düşme adaylarından mersinden nakoulma stopere eskişehirden emre güngör sivastan cicinho çok iyi olur diye düşünüyorum.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #455 : 04 Haziran 2016, 01:09:53 »
Bernard Berisha çok süratli,ayağın da top tutabilen, birebirde etkili, pasları düzgün,güçlü... gerçek bir yetenek. Transfer olursa Muriç'i gol kralı kendini de asist kralı yapar.

https://www.youtube.com/watch?v=KuFueRJSqbg

Videoyu sonuna kadar izleyip sizlerden yorum bekliyorum. Fos çıkacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.

http://www.transfermarkt.com.tr/bernard-berisha/profil/spieler/240226

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #456 : 09 Haziran 2016, 08:21:45 »
http://www.genclerbirligi.org.tr/kamuoyuna-duyuru-3/

07.06.2016 Salı günü, Klasspor Gençlerbirliği' nde kriz haberleri  ortalığı karşıtrdı. Ardından İbrahim ÜZÜLMEZ

haberi yalanladı.. Beklediğimiz şeyler, bunlar bir Gençlerbirliği taraftarını şaşırtamaz. Bizi asıl şaşırtan,

( 1.)geçen sezon bitiminde Hocayla anlaşılması, üzerine de

( 2.) gelecek sezona da ilk 5 hedefi konmasıydı...   Bunlardan daha çok şaşırdığımız ise

(3.)  Yönetimin kulübün resmi sayfasında çıkan haberleri yalanlaması ve İbrahim Hoca' ya sahip çıkmasıydı ... 

Bence bu 3 madde en az yapılacak transferler kadar önemli...   Evet bu kulüpte her an her şey olmasına

hazırlıklıyız. Ama bence şu aşamadan artık niyet okumanın faydası  yok, resmi beyanatlara önem verelim ve   

takipçisi olalım...  Belkide son 10 sezonun sonunun en tutarlı sürecini yaşıyor bu kulüp kolay değil, taraftarlar

olarak niyet okuyup çomak sokmayalım sokanlara da müsaade etmeyelim... Ha Kulüp ne zaman resmi bir şekilde t

tüm bu olumlu sürece, toplamda ilk 5 hedefine zıt hareket ederse orada baskımızı hissettirelim.   

Yıllar sonra yeni bir sezona,[b] Camianın arkasında olduğu bir hocaya, yönetim sahip çıkarken, sportif başarı hedefi ile başlamak bu taraftarın da hakkı... [/size]
 [/b]
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2016, 08:23:06 Gönderen: Osman Öztürk »

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #457 : 09 Haziran 2016, 13:59:25 »
http://www.genclerbirligi.org.tr/kamuoyuna-duyuru-3/

07.06.2016 Salı günü, Klasspor Gençlerbirliği' nde kriz haberleri  ortalığı karşıtrdı. Ardından İbrahim ÜZÜLMEZ

haberi yalanladı.. Beklediğimiz şeyler, bunlar bir Gençlerbirliği taraftarını şaşırtamaz. Bizi asıl şaşırtan,

( 1.)geçen sezon bitiminde Hocayla anlaşılması, üzerine de

( 2.) gelecek sezona da ilk 5 hedefi konmasıydı...   Bunlardan daha çok şaşırdığımız ise

(3.)  Yönetimin kulübün resmi sayfasında çıkan haberleri yalanlaması ve İbrahim Hoca' ya sahip çıkmasıydı ... 

Bence bu 3 madde en az yapılacak transferler kadar önemli...   Evet bu kulüpte her an her şey olmasına

hazırlıklıyız. Ama bence şu aşamadan artık niyet okumanın faydası  yok, resmi beyanatlara önem verelim ve   

takipçisi olalım...  Belkide son 10 sezonun sonunun en tutarlı sürecini yaşıyor bu kulüp kolay değil, taraftarlar

olarak niyet okuyup çomak sokmayalım sokanlara da müsaade etmeyelim... Ha Kulüp ne zaman resmi bir şekilde t

tüm bu olumlu sürece, toplamda ilk 5 hedefine zıt hareket ederse orada baskımızı hissettirelim.   

Yıllar sonra yeni bir sezona,[b] Camianın arkasında olduğu bir hocaya, yönetim sahip çıkarken, sportif başarı hedefi ile başlamak bu taraftarın da hakkı... [/size]
 [/b]

Aynen katılıyorum abi. İbrahim hoca takımın başına geçtiğinden beri 4-5 defa kovuldu. Sürekli spekülasyonlar çıkıp duruyor. Bence de bu açıklamalardan sonra taraftar olarak takımımıza daha çok destek çıkmalıyız.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #458 : 14 Haziran 2016, 16:13:21 »
Takımın en kilit ismi ve benim de en çok beğendiğim ve keyifle izlediğim Campos PAOK ile sözleşme imzalamış. Kayıp gerçekten çok büyük. Yerini dolduracak futbolcu olarak ısrarla Bernard Berisha öneriyorum.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #459 : 14 Haziran 2016, 16:15:19 »
Irak'ın Messi'si dedikleri Tarıq Humam ile ilgileniyormuşuz. Sol ayaklı 20 yaşın da imiş.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #460 : 11 Temmuz 2016, 12:11:40 »
İsmail Köybaşı serbest kalmış. Kesinlikle görüşülmeli. Veli Kavlak ile ilgileniyormuşuz.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #461 : 24 Ekim 2016, 15:45:29 »
Aatif Chahechouhe transferini şiddeyle öneriyorum. Yaz transfer sezonunda görüleceği üzere iyi bir transfer yok. Yeni transferleri de izleyemedik zaten. Aatif bu sezon Fener de kendine yer bulamıyor. Bu sezon gol sıkıntısı çekiyoruz. Aatif atar da attırır da. Takımın kalitesini arttırmaya yönelik bir transfer olur. Campos ve El Kabir'in gitmesi çok kötü oldu. Futbol kalitemizi çok düşürdü. Umarım Aatif, transfer sezonu açıldığında düşünülür.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #462 : 30 Ekim 2016, 13:44:50 »
Balıkesir'den Bekamenga ya da Yeni Malatay'dan Boubacar Dialiba forvete iyi takviye olur. Fenerbahçe'den Aatif Chahechouhe ya da ayarında bir oyuncu lazım.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #463 : 15 Mart 2017, 22:03:42 »
 Fernando Karanga Uzun boylu, fiziken çok güçlü, dribling yeteneği müthiş, uzun boyuna rağmen çok süratli, topu alıp hızlıca ceza sahasına koşabilen, son toplarda bitirici ve uzaktan da iyi şutlar çıkarabilen çok yetenekli bir santrafor. Bir santrafor da aranacak özelliklerin fazlası var.CSKA Sofya da oynayan Brezilyalı oyuncu. 600 bin Euro bonservisi var. Fiyatı yeteneğine göre çok çok makul. Bana oynadığı futbolla Rivaldo yu anımsattı. Gözlemlenmesini şiddetle öneririm.

http://www.transfermarkt.com.tr/fernando-karanga/profil/spieler/118654

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #464 : 15 Mart 2017, 22:34:08 »
https://youtu.be/kQSd_5Gb3wE merak edenler için Fernando Karanga.