21 Eylül 2017, 04:43:09

Gönderen Konu: Transfer Önerileri  (Okunma sayısı 191406 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
Ynt: Transfer Önerileri
« Yanıtla #465 : 19 Mart 2017, 16:36:29 »
O özelliklerin hepsinin olduğu birini mutlaka farkeden takımlar olcaktır ayrıca işin içine yüksek paralar girerse alınacağını düşünmüyorum.
Bugünkü maçta bikez daha görüldüki Uğur murat anıl üçünüde gönderip bi özgür çek daha iyi olur gibi sanki.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #466 : 20 Mart 2017, 08:33:37 »
O özelliklerin hepsinin olduğu birini mutlaka farkeden takımlar olcaktır ayrıca işin içine yüksek paralar girerse alınacağını düşünmüyorum.
Bugünkü maçta bikez daha görüldüki Uğur murat anıl üçünüde gönderip bi özgür çek daha iyi olur gibi sanki.

eğer rize düşerse,kesinlikle iyi bir transfer olur bizim için. benimde dün maç oynanırken aklıödan geçti. serdar,kesin ayrılacak zaten takımdan. aydın da gidebilir,ligi iyi tanıyan kanatlara ihtiyac var.
sor u reş

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #467 : 01 Nisan 2017, 17:42:23 »
Benim her zamanki fikrim dışardan saçmasapan adamlar alcamıza ülkemizdeki bildiğimiz oyunculardan almak daha mantıklıdır.yukardaki takımlardan iyi oyuncuları alamayız ama düşenlerden tercih edebiliriz. gözüme batan bikaç isim rizeden özgür çek antepten gillas adanadan magaye.birde Başakşehirde oynatılmayan dokayı alabilirsek süper olur valla.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı alkara06

• Adı Soyadı: Serdar Can
« Yanıtla #468 : 12 Nisan 2017, 07:33:13 »
Transfer konusunda Balkanlara yönelmemiz gerekiyor. Son zamanlar dünya capinda yetenekli oyuncular cikmaya basladi ve altyapilari da son derece iyi. Sirbistan, Hirvatistan ve Bosna genc milli takimlarinin basarilari ortada. Makedonya, Arnavutluk gibi ülkelerde de ligimiz icin ortalama üstü olabilecek bir cok futbolcu var. Scout acisindan tecrübeliyiz. Odagimizi buraya cevirsek cok iyi olacak. En iyi örnek Zivkovic. Bedava Benfica'ya gitti. Veya Israil'e giden kalecileri.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #469 : 02 Haziran 2017, 20:13:03 »
Vedat yerine 1 santrafor alındı. Satılmasını istemiyordum ama istenileni de veremedi. Agon Mehmedi,Vedat forvet hattında gönderilecek oyuncular. Velikonja ve Rantie kalmalı. Rantie düzenli oynatıldığında ne kadar etkili olduğunu gördük. Ortasaha dan Khalili, Scekic(1 sezon daha denenebilir), Murat Duruer, Matei, Milinkoviç, Ring gönderilmeli. İssah, Bady ve Selçuk(futbolu bırakmayacaksa) takımda kesinlikle kalmalı. Defans hattında Uğur ve Orhan gitmeli. Kaleyle ilgili bir sıkıntımız yok. Yedek kalecimiz Nihat da görevini başarılı şekilde yapıyor.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #470 : 02 Haziran 2017, 20:26:02 »
 Son yaptığımız transfer Petar Skulatic ile santrafor sorununun çözüleceğini düşünüyorum. Her sene bir umutla iyi oynar diye aldığımız forvetler fiyasko çıktı i, umarın aynısı olmaz. Ahmet İlhan'da yerli transfer piyasısında iyi transfer. Samsunspor'dan alınan Ndiaye'de akıllıca bir transfer, stoper sorunumuz halettiğimize eminim. Serdar ve Aydın muhtemelen takımdan ayrıldı. Kanatları dolduracak oyuncu bulunmaz ise vah bu takımın haline. Bence yerleri Balkan oyuncular ile değil, Arjintin vb. Latin futbolcular ile doldurulmalıdır. Sağ ve sol bek transferi de şart. Bakalım yakında diğer bölgelere de transferler yapılacak. Balkan ülkelerinden futbolcu gelirse anlayacağız ki düşmemek için çırpunacağız.

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #471 : 07 Haziran 2017, 20:58:42 »
Djalma Campos

Çevrimdışı bgkdre

« Yanıtla #472 : 08 Haziran 2017, 14:02:01 »
Petar Skulatic transferi tepki çekti. Geçen sezon az sayıda maça çıkan bir oyuncu alındı. Gollerini izledim. Kısa mesafede bir anda patlama yapıp çok hızlanıyor. Öldürücü şutlar çekebiliyor. Çok fırsatçı topu çok iyi takip ediyor. Fizikende gerçekten güçlü. Vedat ile kıyaslamak mümkün değil, önemli özellikleri mevcut. Aydın-Serdar ikilisi ile aynı sezona denk gelseydi 14-15 gol atabilirdi bence. Sezon başlasın göreceğiz. Ben bu sefer umutluyum.

Bugün yurtspor haberinde de yıldız oyuncularla görüşülmeye başladığı yazılmış. Sanırım birkaç tane iyi takviye yapılacak.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #473 : 10 Temmuz 2017, 10:39:18 »
ilk olarak yönetimi anlamanın taraftar açısından imkansız olduğu bir takımı tuttuğumuzu belirtmek isterim. merhum Cavcav döneminde bu işler birazcık da olsa anlaşılabilirdi ancak yeni yönetimle birlikte bu da ortadan kalkmış gibi görünüyor. bunları neden söylediğimi siz de çok iyi biliyorsunuz ancak ben yine de belirtmek istiyorum.
1-takımın geçen yıl ilk 11 de oynayan 8 oyuncusu gitmiş ve bunların kaçının yeri doldurulabilmiştir? bence çalıkın yerine gelen claro dışında bu kan kaybı çok bariz ortadadır.
2-yönetim neden o kadar elzem bölgeler dururken aslında çok da fazla gereği olmayan sağ bek bölgesine transfer yapar ?
3- bu yıl gönderilen 8 oyuncudan elde edilen gelir ile zaten dolu olan klüp kasası neden yeni sezonun adının "İlhan Cavcav" sezonu olacağını öngördüğü halde ve neden bu isim mevzusu gerçekleştiği halde transfer için atağa kalkmaz.
4- yönetim çok iyi transferler yapıldığını ve sadece 1-2 transfer ile sezona başlanabileceğini açıkladı. bu açıklamaya göre takımın dinamosu olacak, takımı sırtlayacak oyuncular kim ? Skulatiç mi, Serdar Özkan mı, Zeki Yavru mu ?
5- süper lige yeni çıkan takımların bile bomba transferler yaptığı bu dönemde biz taraftarlara göre yıldız oyuncuların ve nokta transferlerin yapılmaması ile yönetim İLHAN CAVCAV SEZONUnda takımı 1.lige mi düşürmek istemektedir?

lütfen yönetimden birileri de çıkıp bu soruların en azından birine cevap versin.
benim tahminim  merhum başkanımızın adının verildiği bu sezonda takım malesef ki ilk haftalardan dibe çöker, büyük ihtimal ptt 1. lige düşer, eğer yönetim bir şeyleri kurtarmayı başarabilirse ve şansımız da yaver giderse ligi ateş hattının hemen üstünde bitiririz ! Ben Cavcav'ın yerinde olsam bu sezonun rahmetli başkanımızın adını alması hasebiyle ve İlhan Cavcavsız yönetimin zorlanacağı ve kendini ispat edeceği bir sezon olmasından dolayı kesenin ağzını biraz açar, nokta transferler yapar, en azından bir yıldız oyuncu ve iyi takviylerle, gidenlerin yerini doldurmaya çalışarak ilk 5'e oynardım.
şundan adım gibi eminim ki bu sezon Gençlerbirliği tarihinin en zor sezonu olacaktır. uyanmamakta ısrar eden yönetime duyurulur !
saygılarımla...
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2017, 10:41:08 Gönderen: Vakur Gök »