22 Eylül 2017, 14:47:41

Gönderen Konu: İlhan Cavcav  (Okunma sayısı 396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
İlhan Cavcav
« : 28 Ocak 2017, 20:11:08 »
  Başkanı kaybedeli bir kaç gün oldu ama foruma bakıyorum herhangi bir yorum yapan bulamadım.
Başkana kızdığımız noktalar olsa da, emeği çok büyük bu takımda, Allah mekanını cennet etsin,
tam anlamıyla bir duayendi.
  Bu taraftar seni hiç unutmayacak büyük başkan.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
Ynt: İlhan Cavcav
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2017, 09:27:04 »
Evet,hiç bir sitede ya da forumda taraftarlarımız yorum da bulunmuyor. Çünkü büyük ihtimalle kızgınlıkları sevgilerinden büyük olduğu içindir diye düşünüyorum.

Her ne kadar kızmış olsak da bu onun bir duayen olduğunu ve gençlerbirliğini nerelerden nerelere getirdiģi gerćeğini deģiştirmiyor. Onu unutmayacağız.

Ancak O'na ve hiç varlık göstermeyen yönetime kızgınlığımız sportif anlamda başarı gösterememekten,verilen sözlerde durulmamasından kaynaklanıyor. Ligde kalmak başarı olarak kabul edilirse,eywallah! Ona diyeceğim birsey yok. Ancak lig başında ilk 5 hedefi koyup,ona göre kadro oluşturulması yönunde talimatlar ve basın demeçleri verip,daha sonra ikinci yarının hemen başında takımın omurgası dedigimiz en iyi oyincular satılınca insanların kızgınlıkları artıyor. Evet başkanımız klube altyapıdan grlen oyuncuları satarak epey para kazandırdı ama mentalite bu mu olmalı !!! ??? Tartışılır.

Kendisini ve yönetimi eleştirecek çok şey var ancak başkanımızın gençlerbiliği sevdası, bu takıma verdiği emekler ve zamanında kazandıgı başarılardan dolayı vefatından sonra bu konuları girmek doģru degil.

Bu taraftar vefalıdır, efendidir ve hiç bi zaman duayen başkanı unutmaz. Mekanın cennet olsun İlhan abi .
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2017, 09:29:11 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: İlhan Cavcav
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2017, 13:45:06 »
her daim eleştirdik,muhalif olduk ama yönetime aldığı adamların hepsinden iyidir. toprağı bol olsun,emekleri var umarım kalan sağlar aynı şekilde devam ettirir
sor u reş