16 Aralık 2017, 22:17:46

Gönderen Konu: Basından Haberler  (Okunma sayısı 262414 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wayelemzed

Ynt: Basından Haberler
« Yanıtla #930 : 26 Ağustos 2015, 17:11:58 »
Oyuncu seçimleri konusundaki yetersizliği nedeniyle Şifo'yu sevmem ve tekrar gelmesini de istemem ama çok büyük bir tehlike olan Kaplan isminin yeniden gündeme gelmesi yapılabilecek en kötü hamledir takım için. Öncelikle bu tehlikenin hiç düşünülmediği varsayımıyla umarım iyi bir hoca ile temasa geçilir. Parayı verirse Ersun'da gelir ancak üç kuruşa çalışacak adamlar varken neden istesin ki, başarı istemeyen yaşlıda haklı.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #931 : 26 Ağustos 2015, 22:46:07 »
Naci hoca Kasımpaşa'dan 3 puan çıkarırsa bence Naci hocayla da devam edebiliriz gibi geliyor bana. Yabancı bir isim gelmeyecekse gelecek yerli isimler az çok belli zaten.

Neyse ki Bakkal ile aralar bozuldu Çapa'da İsviçre'de şuan. Tek korkumuz olarak geriye benim kanser hücresi diye nitelendirdiğim Kaplan kalıyor ki ben gelmesi en yüksek ihtimal olarak kendisini görüyorum. Ersun Yanal bence işin fantezi tarafı Mehmet Özdilek'de bu olası hocalar arasında en çok istediğim hoca ama geleceğini pek zannetmiyorum.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #932 : 28 Ağustos 2015, 14:11:20 »
Yılmaz Vural gelsin, önce futbolcuları ardından başkanı döve döve alsın yürüsün bence.
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

wayelemzed

« Yanıtla #933 : 30 Ağustos 2015, 01:40:53 »
Cavcav Hopf'un maliyetini 975 bin Euro olarak beyan etmiş, maaşıyla birliktedir mutlaka tabi ama senelik maaş mı yoksa sözleşmesi süresince olan mı bilemiyorum ama madem maliyetin oldu niye Dahlin'i gönderdin ki, yani o adamın maçlarıyla diğer iki süper geri kalecilerinin maçları arasındaki farkı o zaman göremedin mi? Diğer aldığımız isimlerinde maliyetini açıklasa da üste para vererek takım ne kadar geriye götürülürmüş bir de Cavcav'dan dinlesek.

mrthkc

« Yanıtla #934 : 31 Ağustos 2015, 15:45:09 »
Sifo diyollaa. Saniyorum bu sefer cavcav'dan istedigi sozleri almadan gelmez, ama cavcav verdigi sozleri ne kadar tutar belli olmaz. Ne dersiniz 2. Sifo donemi kurtarir mi, bu takimi bu kadroyu?

http://www.klasspor.com/tr/haber/59261-Cavcav_yeni_hoca_adayi_ile_gorusuyor.html

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #935 : 31 Ağustos 2015, 16:54:00 »
Mehmet hoca bu takıma fazla bile gelir. inşallah gelir de yeniden bu yıl eufa'yı zorlarız. ancak bu kadroyla biraz zor. muhtemelen hoca bugün Sincan'da ara transferde ki şartlarını ortaya koymuştur. bu sefer işini sağlama almak istemiştir.
inşallah gelir de şu takımı yeniden diriltir.
ama her yıl aynı muhabbetlerden sıkıldık artık. bir sezon içinde 7 teknik adamla çalışan ve her yıl taraftarlarının eufa beklentilerini düşme korkusuyla tehdit ederek taraftarlarına zulm eden bir yönetimi artık istemiyoruz !
yazık bu taraftarların emeğine ve sadakatine !
istifa edin artık !

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #936 : 01 Eylül 2015, 10:04:51 »
http://www.haydigencler.com/djalma-campos-la-anlastik

Djalmo Campos... Bizim için gayet başarılı bir transfer..  Transferin son günü iyi oldu bu... Bu tür futbolcular bizim

takımda taraftar baskısı, basın, yönetim baskısı görmedikleri için daha mutlu ve başarılı oluyorlar... Djalmo Campos

yetenekleri sınırlı kadromuza seyir zevki katacak bir isim olur diye düşünüyorum. Stancu' nun yanına böyle biri

lazımdı.. 

Bu sene kaderimizi genç yeteneğimiz İrfan Can' ın nasıl bir futbol karakteri seçeceği belirleyecek bence.. Yetenekleri aşikar

ama saha içi futbol karakteri soğukkanlılıkla vurdumduymazlık arasında ince bir çizgide seyrediyor. Umarım oyuna

kendini daha fazlar verir, koşar, sorumluluk alır ve daha sağlam durur ikili mücadelelerde..

Ne olursa olsun Djalmo Campos iyi transfer, yanında bir de Torje olsaydı tadından yenmezdi :) Umarım seneye...
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2015, 10:06:11 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #937 : 01 Eylül 2015, 11:31:45 »
Mehmet Özdilek hocamız ve Djalma Campos transferleri camiamıza hayırlı olsun.
çok şükür ki dualarımız kabul oldu ve Mehmet hoca yeniden takımın başında. kendisini en az 2-3 yıl takımımızda görmek isterim. inşallah sağlam da bir sözleşme yapmıştır.
inşallah ilk 2 maçında cavcav'ın gazabına uğramaz. çünkü puansız bursa ve bjk karşısında işimiz çok zor. baxter'a olan şeyin Mehmet hocaya da olması isteyeceğim en son şeylerden biri.
kendisine ve camiamıza hayırlı olsun diyorum. inşallah başarılı bir sezon ve sezonlar geçirir.
saygılarımla...

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #938 : 01 Eylül 2015, 14:26:25 »
Yanal' dan sonra beni en çok heyecanlandıran hocadır Mehmet ÖZDİLEK... 

Ve şöyle bir ön kabulüm var mevcut durumla ilgili..

CavCav' da Hoca da birbirlerini tanıyorlar... Ve Mehmet Hoca  kamyon dolusu gönderilen hoca gibi başarısız

sonuçlar nedeniyle değil, kendi prensipleri nedeni ile ayrılmıştı takımdan..  İlişki tekrar başladığına göre en son

durdukları yerden ikisi de birer adım attılar birbirlerine... Takım bir kaç galibiyet alırsa  bu birliktelik uzun soluklu

olur gibi geliyor bana...

Hocanın ilk döneminde taraftarla kan uyumu iyiydi, Stancu, Gosso vb. bir kaç oyuncunun performansını bariz

şekilde yükseltmişti.. Hem sahaya hem tribüne yansıyan bir enerjisi vardı... 

Uzun lafın kısası beni heyecanlandırdı son iki imza... Şimdi diyorum ki, Atanlar iyi, tutanımız iyi, İrfan Can'

da vites yükseltirse Avrupa bu sezon neden olmasın :) 

Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2015, 14:28:02 Gönderen: Osman Öztürk »

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #939 : 01 Eylül 2015, 15:36:40 »
Bana heyecan verecek kadro şudur...

Hopf

Çalık - Kulusiç - Uğur

Skulason

Guido  -     El Kabir - İrfan -  Spelmann- Dimitriadis

Campos - Stancu

Bu kadroya Doğa, Atta, Taylan Antalyalı, Olafur , Landel, Tomiç de monte edilebilir.

Vallahi kadroda derinlik bile var nerdeyse :)

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #940 : 01 Eylül 2015, 17:45:09 »
Transfer döneminin son anlarında gerek Campos transferi gerekse Mehmet hocanın yeniden gelmesi bence takımımız adına çok olumlu gelişmelerdi. Ben Mehmet hocanın daha önceden de yaptığı takıma bir hırs ve motivasyon sağlayacağına ve başarılı olacağına inanıyorum. Passolig alasım geldi mutluluğumu daha nasıl anlatıyım  :D :D
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #941 : 03 Kasım 2015, 16:35:02 »
fenerbahce hocası vitor pereria,djalma campos'ıu istemiş sene başında :) milliyet'in yalancısıyım.şu haliyele gelsinler alsınlar,bedavaya verelim..
sor u reş

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #942 : 12 Kasım 2015, 13:00:54 »
fenerbahce hocası vitor pereria,djalma campos'ıu istemiş sene başında :) milliyet'in yalancısıyım.şu haliyele gelsinler alsınlar,bedavaya verelim..
Campos son maçta yani Mersin maçında güzel oynadı genelde de takıma çok katkı sağlayan bir oyuncu.
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere

Çevrimdışı tugbay06

• Adı Soyadı: tuğbay
« Yanıtla #944 : 06 Ocak 2016, 14:02:15 »
Yıllar sonra tekrar şurada yazıyorum.

İçime dert oluyor. Ulan geceleri uyuyamıyorum. Ruhuma sanki bişey çökmüş gibi....

Bu transferlerin olma olasılığı var mı acaba...