24 Haziran 2018, 22:55:20

Gönderen Konu: 8. Hafta/ Gençlerbirliği - Galatasaray  (Okunma sayısı 24457 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mrthkc

Ynt: 8. Hafta/ Gençlerbirliği - Galatasaray
« Yanıtla #15 : 15 Ekim 2012, 22:44:35 »
şahane olmuş bilet fiyatları, yönetimin eline sağlık. Şöyle güzel bir de yenersek, para verenlerin(GS'li) de içine oturur. Büyük ihtimal yine bir grup gelecektir ve bizim yönetime laf atacaktır, ya da işte kendi yönetimlerine sahip mahip çık diyeceklerdir. Sonra bizler bir kez daha düşüncez, "sizlere de sahip çıkılmıyorsa ve hatta kayırılmıyorsanız, biz ölsek yeridir"...

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #16 : 15 Ekim 2012, 22:59:18 »
Galatasaray'da Burak sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek ki en az 2 hafta yok deniliyor. Hakan ve Selçuk da milli takım kadrosundan sakat diye çıkarıldı ama maç gününe kadar ne olur bilemem. Ayrıca Macaristan maçı sonrası da sakatlıklar olabilir, onları da o zaman dikkate alıp yorumlar yaparız. Bizde ise Petrovic kart cezalısı olduğu için sahadaki yerini alamayacak.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #17 : 15 Ekim 2012, 23:01:09 »
Galatasaray'da Burak sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek ki en az 2 hafta yok deniliyor. Hakan ve Selçuk da milli takım kadrosundan sakat diye çıkarıldı ama maç gününe kadar ne olur bilemem. Ayrıca Macaristan maçı sonrası da sakatlıklar olabilir, onları da o zaman dikkate alıp yorumlar yaparız. Bizde ise Petrovic kart cezalısı olduğu için sahadaki yerini alamayacak.
Burak candı, keşke oynasaydı. Bir atıyor, 10 tane net kaçırıyor. Ne güzel el freni olurdu.

Bu arada bilet fiyatları şahane. Ben karşılaşma cuma günü olduğu için yine Lig TV başındayım ama fazla kombinem Gençlerbirliği taraftarında.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #18 : 16 Ekim 2012, 00:01:25 »
Burak candı, keşke oynasaydı. Bir atıyor, 10 tane net kaçırıyor. Ne güzel el freni olurdu.

Bu arada bilet fiyatları şahane. Ben karşılaşma cuma günü olduğu için yine Lig TV başındayım ama fazla kombinem Gençlerbirliği taraftarında.  ;)

Benim kombinem de babamda :D umarım olay cıkarmaz; istanbul takımlarını hic sevmyor
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

mrthkc

« Yanıtla #19 : 16 Ekim 2012, 10:17:57 »
Benim kombinem de babamda :D umarım olay cıkarmaz; istanbul takımlarını hic sevmyor

Her türlü yanındayız =)

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #20 : 16 Ekim 2012, 11:05:11 »
Arkadaşlar cuma günü zor maç olacak. Yeneceğiz inşallah
Yalnız bizim yapmamız gereken 3 sıra yana doğru değilde öne doğru (aşağıya doğru) 4 yada 5 kişi olursak 5-6 sıra hem guruba hakim oluruz hepimiz göz mesafesinde oluruz hemde sesimiz iyi çıkar.
Haydi gençler gösterelim kendimizi

Çevrimdışı Lokman Yıldız

• Adı Soyadı: LOKMAN YILDIZ
« Yanıtla #21 : 16 Ekim 2012, 11:10:57 »
kombinem var rahatım oh ne ala. bilet fiyatlarına cinconlar çok üzülüyormuş bana ne ya :)
çok güzel olmuş.güzel başladı güzel bitsin tribün bizim maç bizim.
BURASI ANKARA......

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #22 : 16 Ekim 2012, 14:55:07 »
öğrenci olduğumdan dolayı hafta sonuda dershanem oldugundna dolayı kombine almamıştım ama bu maça kararlaştırmıştım gelicektim fiyatları görünce vazgeçtim desem yeridir :)
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #23 : 16 Ekim 2012, 15:09:50 »
Bu maç inşallah yıllar önce yaşadığım en güzel günlerden birini hatırlatıyor ki o günü hatılryanlar kesin vardır...1998-1999 sezonu...Sezona Slovak antrenör Carol Pecze ile anlşarak başladığımız yine transferde ise Hakan Biçici,Hakan Demir,Marakshi ve Abrami gibi oyuncuları transfer etmiştik...Sanırım ilk 5 yada 6. hafta sonunda G.Saray lider bizde 2.sıradaydık bir hafta önce yada sonra yazabilirm (düzeltmek isteyen düzeltebeilir)ben 6.hafta olarak hatırlıyorum İstanbulda Ali Sami Yen stadında G.Saray ile karşılaştık ve maçı Ümit Karan ve Abrami'nin attığı gol ile 2-0 kazanıp lider olmuştuk...O günü bugün oldu hala unutamadım inşallah bu hafta da öyle olur ve tarih tekerrür eder :)  bende bu yorumumu  maç sonu arşivden çıkartır Sevinç naraları atarım tıpkı yıllar önce olduğu gibi...

Birde bilet fiyatı konusunda yönetimi tebrik ederim ilk defa Gençlerbirliği taraftarı düşünülerek çok ucuz kombine satışı yaptılar ve 3 düdüklerin maçına da fiyatı bence oldukça iyi tutmuşlar,tekrar tebrik ederim yönetimi,keşke kale arkasını 150 tl yapsalardı daha iyi olurdu bence...
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2012, 15:13:03 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

enderbediz

« Yanıtla #24 : 16 Ekim 2012, 16:13:19 »
Maç gününü iple çekmekteyim.. :) Yarın bi tane vizem var, konsantre olamıyorum. :(

Cuma erkenden kızılaya gidp, dolaşacam formamla atkımla... Bu maçı kazanmalıyız...

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #25 : 16 Ekim 2012, 16:25:36 »
Ohh diyorum herkese millete hava atıyorum. :D Gidip maçıma istediğim gibi seyredeceğim. Kardeşim mızmızlandı beni götür diye kombine bulamadığım için gidemiyorum o yönden biraz üzgünüm ama gene de zil takıp oynayacağım resmen :D Yönetim bu sene iyi işler yapıyor. Bir işi de bu oldu. Fanatik üç düdüklüler eğer maça gelmek için para yatırırlarsa bilete Cavcav harbiden parayı vurur. Kombine masrafını çıkartır herkesten.

Maç gününü iple çekmekteyim.. :) Yarın bi tane vizem var, konsantre olamıyorum. :(

Cuma erkenden kızılaya gidp, dolaşacam formamla atkımla... Bu maçı kazanmalıyız...

Sana gezme konusunda yardımcı olacağım abi. İşyerinden iki saat izin alıyorum.
Bizimle Ertuğrul abi de gelse ona bi sözüm vardı :)

Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

« Yanıtla #26 : 16 Ekim 2012, 16:29:12 »
O değil de Sabri'yi görmek istiyorum ben sırf onun için bile maça gelinir :D

enderbediz

« Yanıtla #27 : 16 Ekim 2012, 16:36:58 »

Sana gezme konusunda yardımcı olacağım abi. İşyerinden iki saat izin alıyorum.

Beklerim. Hamamönü'ne de uğramayı düşünüyorum. Belki Hacı Bayram'ın orada yeni yapılan yerleri de görmek için, oraya uğrayabilirim. Şöyle bi Ankara gezisi yapalım cuma günü, sonra maça geçelim. Formamız, atkımız yanımızda olsun ki, Ankara halkı Gençlerbirliği taraftarı görsün, milletin gözü alışsın. Hâlâ Gençlerbirliği formamızla gezerken millet ''Bunlar hangi takım taraftarı? Ankaragücü mü? Yok yok Eskişehirspor mu?'' diye bir birilerine soruyor. Sonra ''Haaa Gençlerbirliği taraftarıymış!'' diyorlar. İnsanların Gençlerbirliğine alışması lazım.. :D

« Yanıtla #28 : 16 Ekim 2012, 16:55:04 »
Beklerim. Hamamönü'ne de uğramayı düşünüyorum. Belki Hacı Bayram'ın orada yeni yapılan yerleri de görmek için, oraya uğrayabilirim. Şöyle bi Ankara gezisi yapalım cuma günü, sonra maça geçelim. Formamız, atkımız yanımızda olsun ki, Ankara halkı Gençlerbirliği taraftarı görsün, milletin gözü alışsın. Hâlâ Gençlerbirliği formamızla gezerken millet ''Bunlar hangi takım taraftarı? Ankaragücü mü? Yok yok Eskişehirspor mu?'' diye bir birilerine soruyor. Sonra ''Haaa Gençlerbirliği taraftarıymış!'' diyorlar. İnsanların Gençlerbirliğine alışması lazım.. :D

o zaman cuma görüşürüz :)

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #29 : 16 Ekim 2012, 17:05:14 »
Serkan Kurtuluş Sabah Gazetesine Konuşmuş "Aslan’ı Boğarız"

Sezon başında G.Saray’dan Gençlerbirliği’ne transfer olan 22 yaşındaki Serkan Kurtuluş ”Taraftarlarımızın desteğiyle aslanı boğarız” dedi.
Gençlerbirliği’nin sezon başında Galatasaray’dan transfer ettiği genç oyuncusu Serkan Kurtuluş Sabah Ankara’ya konuştu. Serkan ” Ankara’ya ve Gençlerbirliği’ne iyi ki gelmişim. Kendimi burada buldum. Arkadaşlık ortamı süper. Cuma günü eski takımım Galatasaray ile oynayacağız. Bu maç bizim için çok önemli. Rakibimizi yenip zirveye çıkmak istiyoruz. G.Saray’ı yenecek güçteyiz. Taraftarlarımızın desteğini de arkamıza alıp aslanı 19 Mayıs Stadı’nda boğarız ” dedi.
G.Saray’ın son haftalarda düşüş yaşadığını da belirten Serkan Kurtuluş sözlerine şöyle devam etti : ”Galatasaray ligin en iyi futbol oynayan takımlarının başında geliyor. Ancak son haftalarda büyük düşüş yaşıyor. Bir de milli takım da oynayan oyuncuların stresi var. Biz rakibimizin aksine çıkış yakaladık. Bu çıkışımızı bu hafta Ankara seyircisi önünde sürdüreceğiz. ” Kaynak: Sabah Ankara
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM