23 Eylül 2018, 21:10:46

Gönderen Konu: Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur  (Okunma sayısı 17677 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
Ynt: Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur
« Yanıtla #30 : 30 Ekim 2012, 15:29:50 »
Zorda Olsak Kazanmayı Bildik :))
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

mrthkc

« Yanıtla #31 : 30 Ekim 2012, 15:30:24 »
Kutlarım Gençlerimizi, umarım finale ve kupaya kadar gideriz. Tepecikspor iyi mücadele etti, Hurşut'un çabası rahatlattı.

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #32 : 30 Ekim 2012, 15:43:00 »
1 gün arayla 2 deplasman yapmak kolay değil. Zaten zemin suni çim ve rakip oturmuş kadrosuyla sahaya çıkıyor. Bizde ise hem yedek isimlere şans veriliyor hem de pozisyon değişikliği yapılıyor. Yani lehimize hiçbir şey yok. Bu nedenle Hurşut gibi bireysel yeteneklere iş düşüyor. Rakibin de 2 haftadır bizi çalıştığını düşünürsek ve oyuncularının da kendilerini gösterme isteği biraz sıkıntılı anlar yaşamamıza neden oldu. 4. turda daha kaliteli bir rakip ve daha kaliteli bir zeminde as kadromuzla mücadele edeceğimizi düşünüyorum. Kupanın sıkıntılı turlarını geride bıraktık. Her şey yolunda gidiyor, umarım böyle devam eder.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 15:43:38 Gönderen: İsmail Kaya »
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #33 : 30 Ekim 2012, 15:58:53 »
Sakatlanmadık galip geldik; tamamdır sorun yok bence..Suni çim saha ebatı kücük 2 günde 2 deplasman vs vs ; o yüzden karlı cıktık
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

ygoven

« Yanıtla #34 : 30 Ekim 2012, 16:47:03 »
Elemeli maçlarda önemli olan galip gelmektir. Etkili olamasak da galip geldiğimiz için tüm takımı kutluyorum.

Çevrimdışı Mert Çetinkaya

• Adı Soyadı: Mert Cetinkaya
« Yanıtla #36 : 30 Ekim 2012, 17:36:15 »
Ben hiç ders alacak ne oyuncu nede teknik ekip görüyorum,bu tarz izlediğim bir çok maç hatırlıyorum...

Ev vahim nokta da burası. İnsan kendini yeniler çeki düzen verir, şurada hatalıyım der böyle oynayınca olmuyormuş der. 1.5 sene içinde bu tarz oynadığımız maç sayısı 20 yi geçti. Takım istese çok rahat şekilde yeneceği takımları ilginç bir şekilde sanki geri çeken bir güç var gibi yenemiyor,yenmek istemiyor.

Çevrimdışı Mert Çetinkaya

• Adı Soyadı: Mert Cetinkaya
« Yanıtla #37 : 30 Ekim 2012, 17:36:46 »
Suni çimmiş deplasmanmış arada bir gün varmış. Allah aşkına yapmayın, duyanda san siroda allianz arenada oynuyoruz sancak. Rakip tepecikle karabük. Oynadıkları oyun belli taraftarları belli.

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #38 : 30 Ekim 2012, 17:47:51 »
İlk 11 de çıkan Lekiç efendi bu maçta bile gol atamamış.Hangi maçta atacak merak ediyorum.
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)

Çevrimdışı Murat Aykent

• Adı Soyadı: Murat AYKENT
« Yanıtla #39 : 30 Ekim 2012, 18:15:38 »
İlk 11 de çıkan Lekiç efendi bu maçta bile gol atamamış.Hangi maçta atacak merak ediyorum.

en sonunda attı dedik ofsayt gerekçesiyle saymadı hakem :)
TAPMADIK ASLA PARA YA PULA

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #40 : 30 Ekim 2012, 18:22:14 »
Aslında Lekiç'in son vuruşları çok da zayıf değil. Ancak kaleyi yoklayabileceği pozisyonumuz sıfır, kendisinin de geçen yıl Herve Tum'un takıma kattıklarını katabilecek tipte bir oyuncu olmaması bununla birleşince hepimiz için gerçekleşen "mevkisine kazık çaksan daha iyi" deyimi çok kullanışlı oluyor.

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #41 : 30 Ekim 2012, 19:18:00 »
Ya oynadığımız takım 2.lig takımı onlarda hafta sonu kendi liglerine göre çok zorlu bir maçtan çıktı 2 gün sonrada bizimle oynadı ve gerek mücadele gerekse oyun olarak bizden çok daha iyi oynadılar,sonuca bağlı yorumlar yapar kalırsak yada sonuca göre birşey yokmuş gibi görmezden gelirsek birgün tepetaklak oluruz,Bana nedense bir Bursa,bir Antalya,bir Gaziantep,bir Ordu hatta Mersin oyun olarak çok güven veriyor yani ortalamaları var altı yok...Bizim takım ise her an herşeye gebe bir takım yani asla şu maçı rahat alırız diyeceğimiz bir maç öncesi yok tıpkı önümüzdeki Elazığspor maçı gibi,takım bana hiç güven vermiyor...Bu takım çok daha agresif oynayabilir ama bir şekilde korkak futbol oynuyoruz,dikkat ettim bizim takımın baskılı başladığı maç sayısı çok az ve eğer baskılı başlayıp maç boyu agresif bir hucüm benimsediğimiz maçı ise çok rahat kazanmışız,yine ilginç bir istatistik ki bence burdaki herkesin de dikkatini çeken unsur ise takım gol yiyince kendine geliyor,aslında takım taktik olarak sahaya çıkıyor ve oyununu taktiğe göre oynuyor ne zman gol yesek bence takım taktik dışınıa çıkıyor ve oyuncular kendi kişisel oyunlarını sahaya yansıtmaya başlıyor...
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 19:24:21 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #42 : 30 Ekim 2012, 19:29:08 »
Bu takım çok daha agresif oynayabilir ama bir şekilde korkak futbol oynuyoruz,dikkat ettim bizim takımın baskılı başladığı maç sayısı çok az ve eğer baskılı başlayıp maç boyu agresif bir hucüm benimsediğimiz maçı ise çok rahat kazanmışız,yine ilginç bir istatistik ki bence burdaki herkesin de dikkatini çeken unsur ise takım gol yiyince kendine geliyor,aslında takım taktik olarak sahaya çıkıyor ve oyununu taktiğe göre oynuyor ne zman gol yesek bence takım taktik dışınıa çıkıyor ve oyuncular kendi kişisel oyunlarını sahaya yansıtmaya başlıyor...

Bu konuda haklısın hocam, benim görüşüm Fuat Çapa bu takımı frenliyor GS maçı sonrası TRT Spor'daki açıklamasından sonra bundan iyice emin oldum. Tosiç'in gereksiz yere ileri çıkmasından golleri yedik dedi hatırlarsanız o maçta Tosiç ve Jimmy GS'nin kanadını felç etmişlerdi sürekli oradan bastırıyoduk. Jimmy'i oyundan aldı Tosiç'i geri çekti beraber bitirdik maçı. Sezon sonu hedefiniz sorusunun cevabı ise 43 puan alırsak başarılı oluruz dedi. Fuat Çapa'nın yerine başka birinin bulunması lazım bu takım çok daha iyi oynar bulunmasa da futbolcular kendi taktikleriyle maçları götürüyor zaten.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #43 : 30 Ekim 2012, 19:48:16 »
Hurşut'un bireyselliği dışında yaptığımız hiçbir organize yok,bu nasıl bir anlayış üstüne basa basa söylüyorum ligdeki şuanki 3.lüğümüz sanal ilk devre bittiğinde şok bir yerde olabilirz...

kesinlikle.

4 hafta sonra 16.sırada bile olabiliriz ki bu futbolla hedefe oynamak zor gibi görünüyor..

dediğim gibi kadronun kaliteli olduğunu düşünüyorum ama sanki fuat çapada bir sıkıntı varmış gibi sanki hoca değişikliği iyi gelecekmiş gibi geliyor bana çünkü takım özellikle deplasmanlarda rezil ötesi..

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #44 : 30 Ekim 2012, 20:20:01 »
Tebrikler Hurşut. Hurşut sayesinde finaldeyiz
Kırmızı Kara Burası Ankara