25 Haziran 2018, 14:14:46

Gönderen Konu: 9. Hafta/Karabükspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 17392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper Pınar

• Adı Soyadı: Alper Pınar
Ynt: 9. Hafta/Karabükspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #60 : 29 Ekim 2012, 09:02:13 »
Oyun yok, diyebilecek pek bir şey de yok. Çok zevksiz bir maçtı. Deplasman, iç saha fark etmez futbolun gerektirdiklerini yapmazsanız 3 puanı kapamazsınız. Karabük çok mu iyiydi? Yenilemeyecek kadar güçlü müydü? Tabiki hayır. Maçı kazanmak için istek gerekir, mücadele gerekir. Ama bizimkilerde hiç kazanma arzusu göremedim. Böyle oyun için 1 puan iyidir. Tek iyiler Ramazan ve Aykut'tu. 1 puan da onlar sayesinde geldi diyebiliriz. Galatasaray maçındaki iyi oyun, basının şişirmesi sanki bizimkileri etkilemiş gibiydi.

Hoca galibiyet için gidiyoruz diyor hep. Ama oyuna bakınca 1 puan için çırpındığımızı görüyoruz. Bir diğer olay da hocanın değişiklik zamanlaması. Ya 65. dakikada tüm değişiklik hakları kullanılır mı? Hem de durum 0-0 ve deplasmandayken.

Ve Fuat Hoca yine gülünecek bir açıklama yapmış. Zemin bahanesi çok saçma olmuş, daha profesyonel bahaneler beklerdim kendisinden ;D Bence kendisine bir iletişim danışmanı bulması iyi olur, çünkü genel olarak hep kötü açıklamalar yapıyor.

« Son Düzenleme: 29 Ekim 2012, 09:02:54 Gönderen: Alper Pınar »

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #61 : 29 Ekim 2012, 16:57:30 »
Fuat çapa beni gerçekten delirtmek istiyor :D
Yani karabük taraftarı bile diyor gençler üstümüze gelse 2-3 tane atarlardı diye ama yok fuat çapa takımı resmen şartlıyor beraberlik için oyuncularda bu düşünceye şartlanıyor,yoksa allah aşkına karabük takımına gol atmak çok mu zor ?

akhisar mersin eskişehir maçlarında da aynısını yaptı fuat çapa bu yanlışından dönmesi lazım biz deplasmanda bu takımları yenemeyeceksek feneri mi gsyi mi yenicez ?

takımın bir ''hedef''i varsa bu deplasmanlarda beraberliğe oynamaz demek ki yine hedefsiz bir sezon..bilmiyorum erken mi konuştum ama

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #62 : 29 Ekim 2012, 19:05:38 »
Bence Fuat hoca ve ekibinin artık bir standartı yakalaması lazım,bir hafta iyi 2 hafta kötü,sürekli dalgalanan takım performansı bence hiç hoş değil...Puan durumuna bir bakacak olursak bence şuanki 3.lüğümüz sanal 3.lük çünkü 16.sırada bulunan Mersin ile aramızdaki puan farkı 6,sadece iki maçta kapanacak bir puan farkı bu...Fuat hocamızın bence deplasman olayına el atması lazım bana göre kolay deplasman maçları bitti ve alabileceğimiz en az puanı aldık diye düşünüyorum...Bundan sonra kalan 8 hafta ilk 9  haftaya göre çok zor,ligin ilk yarısının geri kalan maçlarında  deplasmanda oynayacağımız maçlara bir bakalım:Gaziantep(bize bence bizanslılardan sonra en ters gelen takım),Fenerbahçe(son yıllarda bırakın galibiyeti beraberliğimiz bile maalesef yok),Kasımpaşa(kadro kalitesi ile bence oynayacağımız hafta bizi çok zor bir maç bekliyor) ve Bursa(yine bizi bırakın bizanslıların bile en ççekindiği deplasman)...iç saha maçlarımıza gelecek olursak Elazığ,Sivas,Trabzon,Beşiktaş...kafa karışmasın diye hafta hafta yazıyorum...
10. HAFTA : Elazığspor
11. HAFTA : Gaziantepspor(D)
12. HAFTA : Sivasspor
13. HAFTA : Fenerbahçe(D)
14. HAFTA : Trabzonspor
15. HAFTA : Kasımpaşa(D)
16. HAFTA : Beşiktaş
17. HAFTA : Bursaspor(D)

Karabük maçı önceside belirtmiştim takım bana uzun yıllardır hiç güven vermiyor o yüzden kalan son 8 haftada ilk 5dede olabilirz son 5dede....
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #63 : 29 Ekim 2012, 19:24:01 »
Kalan 25 maçtan 36 puan aldığımız zaman bu yılki hedefimize ulaşmış oluyoruz.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #64 : 29 Ekim 2012, 20:24:34 »
Fuat hoca en çok, taraftarların kafasını karıştırıyor. bir hafta gümbür gümbür oynayan takım, ertesi hafta küme düşmemek için bir puana gönülden razı bir oyun sergiliyor. özellikle deplasmanlarda. üstelik takımın saldırma potansiyeli var. cem özgüneş'in dediği gibi saldırsa alır. ama hoca takımın önüne taş koyuyor. takım deplasmanda bir önceki haftanın iyi oynayanı değilmiş gibi oynuyor. daha 5. dakikada kaleci zaman geçiriyor. korner kullanılırken yavaş hareket ediliyor falan. seyir zevki katilliği bu olsa gerek.

mersin, karabük ve özellikle akhisar maçlarında inanılmaz sıkıldım. bu en kötüsü. yani saldırırsın güzel oynarsın 3 yersin. önemli değil. mesela eskişehir maçında yenilmemize rağmen ilk yarının ilk 10 ikinci yarının son 15 dakikasında oynadık. skor önemli olmadan oynayınca iyi oynuyoruz. potansiyelimiz var. ama bu genel deplasman taktiği çok sıkıcı. belki hoca "biraz açılayım dedim esesten 4 yedim" diye takımı geri çekiyor olabilir ama iyi bir şey değil yeminle. bunaltıcı bi gençlerbirliği'nin kimseye faydası yok.

bir de doruk kardeş kanat dörtlüsü kötüydü dedi defanstaki kanatlar serkan ve tosic gayet iyiydi. serkanın kapasitesi düşük olduğu için birazcık sırıtıyor sadece. hurşut boş boş gezindi durdu. gerçi bir pozisyonda onların 9 numaralı sol açığını dellendirdi. vurur gibi yapıp iki kere çalım atınca adam bağırarak hadi vur ya gibi bir şey söyleyip sonra el kol yaptı. :)

jimmy ise ayağına top dolamayı pek seviyor. bir pozisyonda mutlak gol durumunu bu huyu yüzünden eritti. yerine giren oktay ise tam bir felakketti. dört tane top kaptırdı. bir kontra atakta solda bomboş yardıran adama atmayıp sağa kalabalığa doğru zehir gibi top attı. acilen toparlaması lazım.

lekic bildiğimiz gibi. ama patlama yapacak umudundayım. şu anda mevkisine kalın kazık çaksak o kazık daha faydalı olur gibi duruyor.,

bir de fikstür aynı geçen seneki gibi. üst üste zor maçlar başlayacak. tepe taklak gidebiliriz yine.
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2012, 20:27:51 Gönderen: Aycan Cemil Ülker »

enderbediz

« Yanıtla #65 : 29 Ekim 2012, 21:32:49 »
9. haftanın sonunda 3. sırada tamamlıyoruz... ;D Çok enteresan bi lig olmaya başladı bu süper lig...  ???

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #66 : 29 Ekim 2012, 21:33:25 »
 Veeeee bu haftayı da 3.sırada kapatıyoruz; haydi bakalım haftaya da Elazığspor'u yeneriz...
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #67 : 30 Ekim 2012, 03:50:55 »
Karabük'e gittik, 1 puan için oldukça iştahla sahadaydık ve onu alıp geldik.

Karşılaşmanın ilk 15 dakikasında aslında pek de kötü değildik. Ancak 15. dakikadan sonra oyunu tamamıyla Karabükspor'a teslim ettik. Bundan ''deplasmandan 1 puan alayım, iyidir'' düşüncesinin etkisi var. Hoca direk 1 puana yatınca geriye kalan 75 dakikada bizim adımıza fazla da bir gelişme olmadı. Karabükspor mevcut kadrosunda değil de daha kapasiteli bir takım olsaydı kesinlikle gol bulurdu. Gol bulamamalarının sebepleri hem kapasitelerinin biraz daha düşük olması hem de Ramazan'dır. Ramazan'ın 2 pozisyondaki altın dokunuşları bize 1 puanı getirdi.

Zec iyi oyuncu ama bir türlü isteneni veremiyor, hücum anlamında takıma kesinlikle katkı veriyor, atmasa da attırıyor ama bir forvetin asli özelliği gol atmak olmalıdır. O bir türlü isteneni veremeyen Zec'i oyundan alıp Lekiç'i sahaya sürünce görüntü daha da evlere şenlik oluyor. Oktay da sakatlıktan kurtulmuş, kendisi ilerki karşılaşmalarda daha verimli olacaktır.

Tribüne oldukça yoğun bir kitleydik. En az 200 kişilik bir taraftar topluluğu oluşturduk. Ancak ilk 15 dakikada takımın iyi oyunuyla desteğimiz de iyiken geriye kalan 75 dakikada takım vites küçültünce tezahüratlar da takıma destekten başka yöne kaydı. Bol bol kalaylama tezahüratına girildi, yandaki Karabük tribünüyle yersiz atışmaya gidildi. Bunun üzerine 2. yarıda 10-15 polis arada oturdu. Abuk sabuk küfürlü tezahüratlarda bulunmak yerine takıma destek vermeliydik. Bayramda tatlılar fazla yenmiş, karbonhidrat olmuş; etler fazla yenmiş, protein olmuş; karbonhidrat ve protein fazlası birleşince de arzular dile gelmiş, ortaya o denli bel altı tezahüratlar çıkmış. Küfürlü tezahüratları açıklayacak tek olgu bu olsa gerek. Bu tezahüratlar tribünümüze hiç yakışmadı.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #68 : 30 Ekim 2012, 09:36:08 »
Şunu belirtmek istiyorum teknik heyetin hedefi bizim hedefimizle aynı değil öyle olsaydı takıma berabere kalın denmezdi resmen 2 puanı hediye ettik rakibe GS maçındaki oyunu oynasaydık bol gollü ve çekişmeli bir maç izlerdik ve alırdık bu maçı ama oynadığımız bu korkak oyundan sonra 1 puan bile çok iyi oldu dua etsinler Aykut 2 tane % 1000 lik golü çıkardı yoksa 2-0 olacaktı belki de sonuç gerçi golleri yeseydik cevap verirdik hatta takıma bir canlılık ve heyecan gelebilirdi.
Sonuç olarak bu oyun bize yakışmadı bu anlayışla zirve mirve olmaz dediğim gibi teknik heyetin ve yönetimin koyduğu hedefe uygun oynuyoruz bizim kafalarımızdaki hedefe değil.........
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #69 : 30 Ekim 2012, 09:39:23 »
Bursa'dan gelen Fenerbahçe'li bacanakla seyrettik maçı TV'de.. Geçen hafta Galatasaray'ın elimizden nasıl kurtulduğunu ballandıra ballandıra anlatarak başladım... Dakikalar ilerledikçe oyundan utandım... 35.dakikada Hakem Kalecimizi uyardı zaman geçirdiği için... yerin dibine girdim... "Bu takım Galatasaray a nasıl 3 attı" dedi bacanak.." Evimizde başka oynuyoruz. Kem küm.. bla bla"

kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #70 : 30 Ekim 2012, 09:41:09 »

Gel de Antalya'yı kıskanma...

Çevrimdışı Alper Pınar

• Adı Soyadı: Alper Pınar
« Yanıtla #71 : 30 Ekim 2012, 10:17:27 »

Fuat Hocam; korkak, çekinik, maçın 20. dakikasından itibaren zamana oynayan, izleyenlere zevk vermeyen, futbolu çirkinleştiren bir takım olmayalım lütfen.

Yenedebiliriz yeniledebiliriz, şampiyon olmadan yıllarca bekledik yine de bekleriz.

Ancak futbolun gereklerine yerine getiren, futbol oynayan, stada gelenlere seyir zevki veren, futbol anlayışı ve kimliği olan bir takım olalım, saygın bir yerimiz olsun futbol dünyasında. Yenilsek de berabere kalsak da stada gelenler bizi izlemekten zevk alsın, saygı göstersin mücadelemize, kazanma arzumuza, oynama isteğimize. Tıpkı Galatasaray maçında olduğu gibi.

Oyuncularımız da lütfen sadece büyük tabir edilen takımlara karşı değil, her takıma karşı ciddi olmayı, giydikleri formanın hakkını vermeyi, stada futbol izlemek çin gelenleri memnun etmeye çalışmayı ilke edinsinler.

Çok mu fazla şey istiyoruz? Hakkımız değil mi bunları istemek?

« Son Düzenleme: 30 Ekim 2012, 10:20:03 Gönderen: Alper Pınar »

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #72 : 13 Kasım 2012, 10:30:50 »
Karabük maçındaki 1 puanı, Kalecimiz Ramazan sayesinde aldık.. Bunu da notlarımıza ekleyelim...