28 Haziran 2017, 10:04:09

Gönderen Konu: Gaziantep Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 201413 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Gaziantep Deplasman Organizasyonu
« : 28 Ekim 2012, 01:42:42 »
Spor Toto Süper Lig 11. Hafta Karşılaşması

Gaziantepspor - Gençlerbirliği

Tarih: 11 Kasım 2012
Saat: 14.00
Stat: Kamil Ocak

EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
Ynt: Gaziantep Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2012, 01:43:41 »
Gaziantep deplasman organizasyonu hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.  ;)
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2012, 01:44:07 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

• Adı Soyadı: Ali Yükselmiş
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2012, 21:52:27 »
Diyarbakırdan kucak dolusu sevgi ve saygılarımla.. Forumunuza attığım ilk mesajım. Acaba maça ankaradan gelecek olan var mı ? Biz birkaç arkadaşımız ile birlikte gençlerbirliği tarafına geleceğiz. Gençlerbirliği takımı ve de taraftarı bana her zaman samimi ve de sıcak gelmiştir. Bu arada zamanında diyarbakirspor.org'de bir abimiz vardı ismini bilmiyorum ama lakabı "antis"ti (çok iyi hatırlıyorum) acaba kendisine bu sayfada ulaşabilir miyim ?
YEŞİL-KIRMIZI, DERDİMİN DERMANI... (Diyarbakırspor)

enderbediz

« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2012, 22:30:14 »
Diyarbakırdan kucak dolusu sevgi ve saygılarımla.. Forumunuza attığım ilk mesajım. Acaba maça ankaradan gelecek olan var mı ? Biz birkaç arkadaşımız ile birlikte gençlerbirliği tarafına geleceğiz. Gençlerbirliği takımı ve de taraftarı bana her zaman samimi ve de sıcak gelmiştir. Bu arada zamanında diyarbakirspor.org'de bir abimiz vardı ismini bilmiyorum ama lakabı "antis"ti (çok iyi hatırlıyorum) acaba kendisine bu sayfada ulaşabilir miyim ?

Hoşgeldiniz, sefa getirdiniz.. Muhtemelen giden olur; ancak Gaziantep'ten Şanlıurfa'ya alınması gidişi zorlaştırabilir.

Bahsettiğiniz kişi Cumalı Çalışkan diye düşünüyorum.. Haber vereyim kendisine... :)

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2012, 23:47:07 »
Hoşgeldiniz, sefa getirdiniz.. Muhtemelen giden olur; ancak Gaziantep'ten Şanlıurfa'ya alınması gidişi zorlaştırabilir.

Bahsettiğiniz kişi Cumalı Çalışkan diye düşünüyorum.. Haber vereyim kendisine... :)

futboldan anladığım günlerden beri gaziantepsporu sevemedim ama gençlerbirliği de bana samimi ve de sıcak gelmiştir. İkisi de siyah-kırmızı :) gönlüm gençlerden yana. Keşke gelen olsaydı maçı birlikte izlerdik. İsmi büyük ihtimal Cumali idi. Gerçi abi beni hatırlamayabilir ama aynı kişiden bahsediyorsak haber edersen sevinirim.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2012, 00:33:51 »
Merhaba arkadaşım nasılsın, umarım iyisinizdir... Evet ben Antis ve İsmim Cumali Çalışkan......Neden Anadolu başlıklı yazısı altında...Bir ara Anadolu sitelerine yazıyordum...En son şike meseleleri yani bu bizans oyunlarının iyice ayyuka çıkma muhabbeti ve sulandırılması sonrası bu işten iyice soğuduk...Ve bu nedenle o yazıyıda,Anadolu sitelerine yazma ve yorum işlerinide bırakmış olduk...Sizlerle bu site aracılığıyla devamlı irtibatta oluruz artık tekrar görüştüğümüze çok memnun oldum...Takımınızın eski günlerine tekrar kavuşması dileğiyle bol şans ve başarılar dilerim, görüşmek üzere teşekkürler...
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #7 : 06 Kasım 2012, 01:11:56 »
Bir Şanlıurfa deplasmanı mı? Şöyle Kayseri-Malatya-Diyarbakır-Şanlıurfa-Birecik-Gaziantep kopsak mı?

Güzergah da şöyle olsun:  Kayseri-Pınarbaşı-Yazyurdu-Gürün-Darende-Kürecik-Akçadağ-Malatya-Kale-Elazığ-Sivrice-Maden-Ergani-Diyarbakır-Siverek-Hilvan-Karaköprü-Şanlıurfa-Birecik-Gaziantep

Bu deplasmanı gerçekleştirme ihtimalim % 10, ama gerçekleştirirsem hava koşulları izin verdiği ölçüde çok güzel bir eser çıkarmayı taahhüt ediyorum.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2012, 01:13:07 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #8 : 06 Kasım 2012, 01:26:38 »
Bu deplasmanı gerçekleştirme ihtimalim % 10, ama gerçekleştirirsem hava koşulları izin verdiği ölçüde çok güzel bir eser çıkarmayı taahhüt ediyorum.

temenni falan et de taahhüt etme, senden öyle bir iş bekleyen yokki onur... :) yaparsan, beğenerek takip ederiz biz yaptıklarını... kim eser çıkaracak ihalesine mi çıkıyoruz burada ama? bu iş gönül işi. :)

Türkiye'de bize en ters gelen deplasman Gaziantep deplasmanı. bjk-gs-fb-ts takımlarının hepsinde de deplasman karnemiz daha iyi, daha iyi sonuçlar almışız. Umarım, Urfa bize uğurlu gelir ve Antep deplasmanı için şeytanın bacağını kırarız. Benim bildiğim deplasmanda bir kere yenmişiz, o da 20 sene falan önce. Umarım Urfa'da yüzümüz güler...Ekip olsaydı, maç cumartesi olsaydı, ben düşünüyordum bi Antep deplasmanı ama Urfa biraz daha uzak, ertesi günü de iş var zaten. Maliyeti de yüksek olacak giden olursa, ama giden olursa bizim ekipten, kendim gitmiş gibi sevineceğim... İmkanı ve fırsatı olan bence bir kez daha düşünsün, Urfa'yı görmek için bir daha vesileniz olmayabilir...

Diyarbakırlı arkadaşlara da selam olsun... Biz de memnun olduk siteyi ziyaretinizden ve tribünde ve şehirde karşılaşsaydık daha da güzel olurdu... Biz kendi imkanlarımızla gidiyoruz hemen her yere, öyle olunca her yere yetişemiyoruz. Ayrıca, işten artan zaman olursa düşüyoruz yollara...Oraya gelen ekip olabilir de bilmiyorum ama bizden gitse gitse münferit giden olabilir, Onur giderse gider, o da zor görünüyor... Sizin de buralara yolunuz tekrar düşer inşallah...
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2012, 01:29:28 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #9 : 06 Kasım 2012, 01:59:58 »
temenni falan et de taahhüt etme, senden öyle bir iş bekleyen yokki onur... :) yaparsan, beğenerek takip ederiz biz yaptıklarını... kim eser çıkaracak ihalesine mi çıkıyoruz burada ama? bu iş gönül işi. :)
Bu arada şu % 10'u % 5'e düşüreyim. Cuma günü terhis mahiyetinde izne girme imkanım var, anam-babam beni evde bekliyor, asker artık gelsin diyorlar. Askeralma işlemlerinde hız rekoru kıran, Kocasinan-Tomarza-İncesu-Hacılar gençlerinin gönlünde taht kurmuş şubemiz Kocasinan'dan asıl ilçem Çankaya'ya doğru yolculuk vakti yakın duruyor.

Gaziantep en sevdiğim deplasmandır. Orada Gençlerbirliği Gaziantepspor'a sahayı, Onur da Gaziantep şehrine bizzat kendini dar eder, şehri hallaç pamuğu gibi atar. 3 sezondur sokaklarda dolaşıp sonra da karşılaşmaya dalmanın tadına doyamadım. Ama imdi bu karşılaşma Urfa'ya alınınca her şey suya düşüyor. Doya doya bir Gaziantep turu heba oluyor. E o zaman Kasım'da, muhtemel bir yağmur çamurda önce Urfa sonra Gaziantep ne anlamı var yarım yamalak gezmenin diyor insan. İhtimalimi bu nedenle % 5'e çekiyorum. Başlığı büyük bir heyecanla açarken karşılaşma Gaziantep'te oynanacak öngörüsünü taşıdım elbette, ne bilelim bu abuk sabuk stat işlerini. Şehirde sanki stat yok, git üniversite stadında oyna! Böyle bir deişiklikle deplasman kurgum değişince pek de bir anlamı kalmıyror deplasmanın. Kısmet 2013/2014 sezonunda inşallah güzel bir güneşli güne gelecek olan Gaziantep deplasmanına...
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2012, 02:04:44 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #10 : 06 Kasım 2012, 18:47:54 »
İstanbul'da bir sorun olduğunda soluğu maç kiminle olursa olsun İzmir'de alanların, bizim maçımız için Ankara ve Gaziantep şehirleri arasında bir yer seçmek yerine maçı geçen haftaki hakemimiz sevgili Hüseyin Sabancı'nın 3 hafta önceden vukuatlı olduğu Şanlıurfa iline vermesi de çok güzel bir tesadüf gerçekten. Ne diyelim, İstanbul Futbol Federasyonu çalışıyor...

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #11 : 06 Kasım 2012, 20:10:37 »
Merhaba arkadaşım nasılsın, umarım iyisinizdir... Evet ben Antis ve İsmim Cumali Çalışkan......Neden Anadolu başlıklı yazısı altında...Bir ara Anadolu sitelerine yazıyordum...En son şike meseleleri yani bu bizans oyunlarının iyice ayyuka çıkma muhabbeti ve sulandırılması sonrası bu işten iyice soğuduk...Ve bu nedenle o yazıyıda,Anadolu sitelerine yazma ve yorum işlerinide bırakmış olduk...Sizlerle bu site aracılığıyla devamlı irtibatta oluruz artık tekrar görüştüğümüze çok memnun oldum...Takımınızın eski günlerine tekrar kavuşması dileğiyle bol şans ve başarılar dilerim, görüşmek üzere teşekkürler...

çok saolasın Cumali abi. Haberlerden ve de futbol gündeminden az çok takip ediyorsunuzdur Diyarbakır ortamını. Kendi yağımızda etliye sütlüye karışmadan fakat çevremizde yaşanan olaylardan da uzak kalmadan yaşamaya çalışıyoruz işte. En son seninle kurduğumuz muhabbetlerimizde üniversite öğrencisiydim. Şimdi de 657 statü sınıfına dahil oldum ama yine de bırakamadım tribünleri. Kendimi evimde kadar özgür hissediyorum. Sanki tribünde doğmuşum :) Abi sizler bizans oyunları ile uğraşıyorsunuz bizler ise düştüğümüz bu zor günlerimizde kalitesi tam oturmamış hakem trioları ile uğraşıyoruz. Bi kere gelsen(iz) bir maçımızı izlesen(iz) kıyım kıyım kıyıyorlar bize diyim inan bana. Artık çoğu şey geçmişte kaldı be abi :( gittikçe vuruyoruz dibe. Hatırlarsın değil mi abi 4-4'lük ağzımızda tat bırakan Gençlerbirliği-Diyarbakırspor maçını... Artık o tat'tan çok uzağız. Biz urfadaki maça geliyoruz. Güneydoğu takımı sevdasına urfalılar antep takımının yanında olacak ama güneydoğu takımının Diyarbakırspora yaptıklarını unuttular herhalde. Biz şu an itibariyle 5-6 arkadaş geliyoruz maça. Sizden de gelen olursa urfa da görüşelim.

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #12 : 06 Kasım 2012, 20:13:06 »

Güzergah da şöyle olsun:  Kayseri-Pınarbaşı-Yazyurdu-Gürün-Darende-Kürecik-Akçadağ-Malatya-Kale-Elazığ-Sivrice-Maden-Ergani-Diyarbakır-Siverek-Hilvan-Karaköprü-Şanlıurfa-Birecik-Gaziantep

maç cumartesi olsaydı seve seve Diyarbakır da misafir ederdim. Maçın pazar ve de şahsımın da Türkiyenin en batışta kurumlarından birinde Adliye de zabıt katibi olduğunu düşününce pazartesi mesaisi işleri zorlaştırıyor malesef. Şunu söylemek istiyorum gezi planında hoşmuş. Diyarbakıra gelince ciğer yemeyi unutma :)

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #13 : 06 Kasım 2012, 20:39:38 »
Tekrar merhaba Ali kardeşim evet şimdi sizi daha iyi hatırladım, zaman dediğiniz gibi çabuk gelip geçiyor, Diyarbakırspor'un o günlerini çok iyi hatırlıyorum dediğin gibi nerden nereye geldi,umarım bu kötü günleri çabuk atlatırsınız dileğim o yönde kardeşim,,,Şike mevzusu olduğu günlerde bir şey çok garibime gitmişti, hakemlerin adı hiç geçmiyordu halbuki bu işin göbeğinde onlar var,,,Bu hafta Elazığ maçının kaderini resmen orta hakem belirledi,,,Yani hakemler maçın önüne geçme ve sonucunu tayin etme işini her lig her grupta yapıyorlar ama gözden uzak alt liglerde daha çok kıyımlar olduğu kesin...Ali biz gençler taraftarında uzak yerlere pek deplasmana gitme durumu olmuyor, sizlerle başka bir zaman tanışmayı gönülden çok istiyorum,Ankara'ya yolunuz düştüğünde bende sizleri beklerim,profil bilgilerimde telefon numaram var...Urfada Antep - Gençler maçına o bölgede bulunan veya giden az da olsa taraftarımız olacaktır ayrıca,deplasman tarafında bizlerin yerinde sizleri'de görmek bizi çok mutlu edecek... Sizlere şimdiden çok teşekkür ediyoruz... Görüşmek üzere sağlıcakla kalın...
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #14 : 06 Kasım 2012, 21:06:47 »
Tekrar merhaba Ali kardeşim evet şimdi sizi daha iyi hatırladım, zaman dediğiniz gibi çabuk gelip geçiyor, Diyarbakırspor'un o günlerini çok iyi hatırlıyorum dediğin gibi nerden nereye geldi,umarım bu kötü günleri çabuk atlatırsınız dileğim o yönde kardeşim,,,Şike mevzusu olduğu günlerde bir şey çok garibime gitmişti, hakemlerin adı hiç geçmiyordu halbuki bu işin göbeğinde onlar var,,,Bu hafta Elazığ maçının kaderini resmen orta hakem belirledi,,,Yani hakemler maçın önüne geçme ve sonucunu tayin etme işini her lig her grupta yapıyorlar ama gözden uzak alt liglerde daha çok kıyımlar olduğu kesin...Ali biz gençler taraftarında uzak yerlere pek deplasmana gitme durumu olmuyor, sizlerle başka bir zaman tanışmayı gönülden çok istiyorum,Ankara'ya yolunuz düştüğünde bende sizleri beklerim,profil bilgilerimde telefon numaram var...Urfada Antep - Gençler maçına o bölgede bulunan veya giden az da olsa taraftarımız olacaktır ayrıca,deplasman tarafında bizlerin yerinde sizleri'de görmek bizi çok mutlu edecek... Sizlere şimdiden çok teşekkür ediyoruz... Görüşmek üzere sağlıcakla kalın...

Diyarbakırspor mevzusu çok derin abi.. Başka bir zaman inşallah yüz yüze konuşuruz. Abi sizden kimse olmasa da ben gidecem birkaç arkadaşım ile birlikte. Gelen olursa eğer bu sayfadan beni göreceklerdir sizin tarafta. Umarım urfa yönetimi girişimiz açısından, antep yönetimi de bilet ücreti açısından sıkıntı yaratmaz. :) biz vukuatlı taraftarlarız abi :) bilirsin haşarı çocuklar pek sevilmez :) Ayrıca gençlerbirliği atkım yok :( bana gönderebilecek olanınız var mı ? (Cumali abi özellikle sana sesleniyorum :) )