24 Haziran 2018, 12:04:02

Gönderen Konu: Gaziantep Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 224230 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

Ynt: Gaziantep Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #15 : 06 Kasım 2012, 22:41:36 »
Diyarbakırspor mevzusu çok derin abi.. Başka bir zaman inşallah yüz yüze konuşuruz. Abi sizden kimse olmasa da ben gidecem birkaç arkadaşım ile birlikte. Gelen olursa eğer bu sayfadan beni göreceklerdir sizin tarafta. Umarım urfa yönetimi girişimiz açısından, antep yönetimi de bilet ücreti açısından sıkıntı yaratmaz. :) biz vukuatlı taraftarlarız abi :) bilirsin haşarı çocuklar pek sevilmez :) Ayrıca gençlerbirliği atkım yok :( bana gönderebilecek olanınız var mı ? (Cumali abi özellikle sana sesleniyorum :) )

Ben yollarım dostum. Ancak 2-3 hafta sonra olabilir. Adresini bana özelden ilet, tamamdır.. Bu arada ocağın sonu şubatın başında Diyarbakır'a gitmeyi planlıyorum. O zamanı Diyarbakırspor maçına denk getirebilirsem, inşallah beraber de maç seyrederiz.. :)

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

• Adı Soyadı: Ali Yükselmiş
« Yanıtla #16 : 06 Kasım 2012, 22:46:15 »
Ben yollarım dostum. Ancak 2-3 hafta sonra olabilir. Adresini bana özelden ilet, tamamdır.. Bu arada ocağın sonu şubatın başında Diyarbakır'a gitmeyi planlıyorum. O zamanı Diyarbakırspor maçına denk getirebilirsem, inşallah beraber de maç seyrederiz.. :)

eyvallah kardeşim saolasın da bana bu hafta sonu için lazımdı özellikle de. Sizin tribüne eli boş gitmek olmaz. yine de seni boş geçmiyim. Koleksiyonuma katarım gençlerbirliği atkısını :) sana özelden mesaj yollayacam. Gel başım gözüm üstüne. Kalacak yeri de dert etme. misafirim olursun. Fakat maç konusunda seninle aynı düşüncede değilim bilemiyorum bu gidişatla ikinci yarıyı görür müyüz :( görürsek gelirsin ama maç seyredemezsin :) çünkü bende maç seyretmiyorum :)
YEŞİL-KIRMIZI, DERDİMİN DERMANI... (Diyarbakırspor)

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #17 : 08 Kasım 2012, 19:00:00 »
her ne kadar atkısı elime ulaşmasa da bana atkı gönderen Ender arkadaşıma sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.

enderbediz

« Yanıtla #18 : 08 Kasım 2012, 20:44:37 »
her ne kadar atkısı elime ulaşmasa da bana atkı gönderen Ender arkadaşıma sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.

Dostum atkı yollamak için merkeze inmem gerekiyor. Merkeze çok uzak bi yerde oturduğumdan ve sınavlar, ve iş yüzünden merkeze gitmem büyük problem oluyor. Bu sebeple bu maça yetiştiremiyorum.. Kusura bakma.. Yalnız adresini yollamadın, atkıyı aldığımda söylediğimde yollarsın o zaman...

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #19 : 10 Kasım 2012, 10:01:44 »
dün haydigencler grubunun bir atkısı elime ulaşmıştır. Bu atkıyı bana gönderen arkadaşıma teşekkür ediyorum. Maç içinde geldik urfa şehrine, bilet fiyatlarına da baktım uygun. Yarın bir aksilik çıkmazsa misafir takım tribünündeyim. Herkese saygı ve sevgilerimle...

Çevrimdışı Mert Çetinkaya

• Adı Soyadı: Mert Cetinkaya
« Yanıtla #20 : 10 Kasım 2012, 17:45:35 »
Şanlıurfaspor'un  Şanlı Çarşı taraftarlar grubu Antep maçında bizi desteklemek istiyor.  İrtibat numaralarını verdiler. İletişim kurmak isteyenler varsa bana mesaj atabilirler. İletişim bilgilerini paylaşıyım.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #21 : 11 Kasım 2012, 17:01:14 »
Bizdeki seğmenli haydi gençler atkılarından birini gönderdim Ali'ye, sağolsun, sayesinde haydi gençler adı yazıldı urfa tribününe. Ender ile karıştırmış herhalde beni, Ender'in kafası da karışmış gibi... Bugün telefon ile görüştük, tam aradığı bir sırada Gençler tezahüratları geliyordu. Urfalıların bir kısmı bizim tarafa bir kısmı Antep tarafına girmiş. Bizim golden sonra bizim taraftaki Urfalılar tepki almışlar Anteplilerden, sonra tüm Urfalı gruplar ile Antepli gruplar birbirlerine girmişler. Bizi destekleyenler maçtan sonra takımı çağırmışlar, Hurşut'a üçlü çektirtmişler.

Yaşanan olayların yaşanmasını istemezdik, güzel şeyler değil, sağlık olsun... Umarım kimseye bir şey olmamıştır. Diyarbakırsporlu, Şanlıurfasporlu ve başka takım taraftarı olup bizi destekleyen arkadaşlara tekrardan teşekkür ederiz. Ayaklarına, nefeslerine sağlık!
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2012, 17:03:13 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #22 : 11 Kasım 2012, 23:50:04 »
Bizdeki seğmenli haydi gençler atkılarından birini gönderdim Ali'ye, sağolsun, sayesinde haydi gençler adı yazıldı urfa tribününe. Ender ile karıştırmış herhalde beni, Ender'in kafası da karışmış gibi... Bugün telefon ile görüştük, tam aradığı bir sırada Gençler tezahüratları geliyordu. Urfalıların bir kısmı bizim tarafa bir kısmı Antep tarafına girmiş. Bizim golden sonra bizim taraftaki Urfalılar tepki almışlar Anteplilerden, sonra tüm Urfalı gruplar ile Antepli gruplar birbirlerine girmişler. Bizi destekleyenler maçtan sonra takımı çağırmışlar, Hurşut'a üçlü çektirtmişler.

Yaşanan olayların yaşanmasını istemezdik, güzel şeyler değil, sağlık olsun... Umarım kimseye bir şey olmamıştır. Diyarbakırsporlu, Şanlıurfasporlu ve başka takım taraftarı olup bizi destekleyen arkadaşlara tekrardan teşekkür ederiz. Ayaklarına, nefeslerine sağlık!

Diyarbakırdan herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum öncelikle. Cuma-cumartesi ve de pazar günlerini kapsayan yorucu bir urfa yolculuğundan sonra memleketime gelmiş bulunmaktayım. Evet Ozan kardeşim seni Ender arkadaşımız ile karıştırdım :) 5 arkadaşım ile birlikte urfa gap arena stadından biletimizi aldık ve de şanlı çarşı grubu ile birlikte (ki onların destekleme sebebi de anteplilerin şanlıurfa-ankaragücü maçında ankaragücü tarafına gitmesidir) misafir takım tribününde yerimizi aldık. Gençlerbirliğinin golü geldiği esnada 0-6 yaş grubunun söyleyeceği bir tezahürat olan bir avuç i...ne otur yerine diye bize bağırdıkları zaman 27 gençlik grubunun hemen sağ tarafında bulunan urfalılar da tepki gösterince bir arbede yaşandı. Tabi gerçek amaçları takımlarını desteklemek olmayan antepliler de bu grup ile uğraşmaya başlayınca güneydoğu da bile olsa kardeşliğin HAK EDEN İNSANLAR İLE olacağını unutan urfalı kardeşlerimin aklı başına gelince antepliler ortada yalnız kaldı (elime ulaşan fotoğrafları birazdan paylaşacağım) gençlerbirliği ise sahada futbolun gerektirdiklerini yapıyordu. Emek verilerek yapılan bir stadda öylesine bir zarar vermek (antepliler için söylüyorum) kimsenin haddine değil. Maçtan sonra da temiz futbol oynamak için gelen ve de (yalan söylemeye gerek yok) göze hoş bir futbol zevki sunan gençlerbirliği takımını tribünlere çağırdık. Güneydoğu kardeşliği ya da bölgesel kardeşlik önemlidir fakat adam olabilecek olan insanlar ile kardeşlik bakidir. Tribündergi isimli internet sitesinde üyeliği olan arkadaşlar crazyyboys ismimle maç konusunda yazdığım yorumları okuyabilir. Antep bizim bölge de hiçbir takım ile kardeş olamamıştır. Gelebilseydiniz iyi olurdu ama sağlık olsun artık başka bir maçta sizinle görüşebilmek dileğiyle...
Saygılarımla...

Not : FOTOĞRAFLAR BÜYÜK ÇIKTIĞI İÇİN EKLEYEMEDİM. İSTEYEN ARKADAŞA ÖZELDEN GÖNDEREBİLİRİM.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2012, 23:52:47 Gönderen: Ali Yükselmiş »

Çevrimdışı Ali Yükselmiş

« Yanıtla #23 : 12 Kasım 2012, 00:07:43 »

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #24 : 13 Kasım 2012, 11:38:35 »
 Sayın Yükselmiş' e ve nezdinde Urfa'da takımımızı ve  temiz taraftarlığı destekleyen tüm kardeşlerimize ben de teşekkürlerimi iletmek isterim..

kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #25 : 14 Kasım 2012, 16:27:37 »
Ayaklarınıza sağlık...  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #26 : 11 Nisan 2014, 19:15:13 »
Pek yakında...

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #27 : 15 Nisan 2014, 10:16:33 »
ÖNEMLİ DUYURU

Maç öncesinde tek kullanımlık Passkart satışı yapılacaktır. Ancak bu karttan yararlanmak için de Passolig Kart'a başvurmak gerekmektedir. Şayet başvuru yapmış ve Passolig Kart'ınız teslim edilmemişse size tek kullanımlık Passkart ücretsiz olarak verilecek ve maça o şekilde girilecektir. Ancak Passolig Kart'ınız size ulaşmış ve siz bu kartı evde unutmuş v.s. durumdaysanız 5 TL karşılığında tek kullanımlık Passkart'ınızı alarak maça gireceksiniz. Bu uygulama sadece bu sezona hastır. Özellikle Gaziantepspor maçını deplasmanda izleyecek taraftarlarımız, eğer Passolig Kart sahibi değilse bu karta evleviyetle başvurmalı; ancak kart cumartesi gününe yetişmeyeceği için de maç günü saat 11.30 gibi kimlikleriyle gişede olup tek kullanımlık Passkart'larını ücretsiz biçimde alarak stada girmelidirler.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #28 : 17 Nisan 2014, 23:36:26 »
Taraftarlarımız Gaziantep'te. Edinilen bilgiye göre Gaziantepspor-Gençlerbirliği maçını 6 Gençlerbirliği, 150 kadar da Gaziantepspor taraftarı takip edecektir. Passo Lig tribünleri fena etkilemişe benziyor.

Çevrimdışı Kaan Ozan

• Adı Soyadı: Kaan Ozan
« Yanıtla #29 : 19 Nisan 2014, 00:45:29 »
Gaziantep deplasmanına gelecek olan kardeşlerimizin yolu açık olsun. Yarın tribünde olacağız.
Gaziantep Üniversiteli Gençler