24 Nisan 2017, 18:03:03

Gönderen Konu: Gaziantep Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 196367 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Ynt: Gaziantep Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #255 : 06 Mayıs 2015, 02:26:46 »

Takımlar orta yuvarlakta.

Ve yavaş yavaş tezahüratıma karşılık geliyor.

Tek başına taraftar olarak takımla galibiyeti kutluyorum.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #256 : 06 Mayıs 2015, 02:27:26 »

Bu gurur hepimizin...

İlk kez 2009/2010 sezonunda adım atmıştım Gaziantep'e. Ligin 33. hafta maçıydı. O zaman da boş tribünler önüne ve sadece üç taraftar, bir de bizden ayrı biriyle toplam dört kişi izlemiştik maçı. İşte o günlerden bugünlere geldik. 2010/2011, 2011/2012, 2013/2014 be bu sezon yani 2014/2015. Arada bir tek 2012/2013 sezonunu es geçtim, o da askerden ayrılacağım gün maç gününe denk geldiği ve maç Şanlıurfa'da oynandığı için.

Dediğim gibi, 2009/2010 sezonunda dört kişiydik. 2010/2011 sezonunda Güvenevler Anadolu Lisesi mezunu, Gaziantepli dostların katılımıyla müthiş bir tribün kurup yirmi beş kişi olmuştuk. 2011 yılı modasıyla apaçi dansı ve hatta yılların eskimeyeni Meksika dalgasını bile o tribünde gerçekleştirmiştik. 2011/2012 sezonunda on taraftardık. 2013/2014 sezonuysa herhâlde en iyi tribünlerimizden biriydi. Almancısı, sokaktan geçen Ankaralı'sı, Şırnak'tan ve Batman'dan özel olarak gelen taraftarı derken tam yirmi beş kişiydi ve ciddi anlamda destek vermiştik. Ve işte bugünlere geldik. İşte bugünlerde, Passolig'in de etkileriyle tribünde tek kişi kaldım.

Tribüne girdiğimde içeride yalnız bir çocuk vardı, o da oradaki güvenlikçinin oğluydu ve zaman zaman yan tribüne babasının yanına geçiyordu. Gerçek anlamda tek kişiydim. Tek kişi napabilirdi? Bağırıp çağırabilir miydim? Gaziantep tribünleri bir tık dese sesimi keserdi. Ancak öyle olmadı. Maç öncesi takıma ciddi anlamda destek verdim. Ben bu desteğin maç öncesiyle sınırlı kalacağını sanırken Gaziantep tribünlerinin sessizliğinden de yararlanarak desteği daha da arttırdım. Tabi bağıra bağıra diyaframım açılmış artık, özellikle ikinci yarı kısa aralıklarla uzun tezahüratlar yaparak desteğimi verdim ve stadı tek başıma inlettim. Belki biraz abartı gelebilir ama durum gerçekten öyleydi. Gollerde sevindim, tek başıma tezahüratımı ettim. Son dakikalara doğru coşku daha da arttı. En başta biraz da sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiğim tezahüratlar ilerleyen dakikalarda kendinden de geçmenin coşkusuyla içgüdüsel bir hâl aldı.

Maç sonu takımı tribüne çağırdım. Onlar da beni kırmayarak geldiler. Mesut Bakkal basın toplantısının önemli bir kısmını bana ayırdı. Lig TV uzun bir süre benden bahsetti. Daha önce buna benzer şeyler düşük veya orta düzeylerde yaşamıştık ama ilk defa bu kadar yoğun bir ilgiyi yaşadım. Onlara teşekkür ediyorum. Ve asıl teşekküre geliyorum. Maçtan sonra telefonum hiç susmadı, mesajlar ve aramalar iki gün boyunca kesilmedi. Facebook'umda bir ara dakikada birkaç bildirim görüyordum. Kimse desteğini ve ilgisini esirgemedi, herkesten çok olumlu dilekler aldım.

Maç içerisindeki sevinç duygusu maçtan sonra sizlerin sayesinde yerini hüzün ve gurura bıraktı. Bu gururu bana sizler yaşattınız, işte bu gurur hepimizin. Bu deplasmanda belki ilk kez Gaziantep'e adım attığımı 2009/2010 sezonundaki o ilk heyecanı yaşamadım, yaşadım desem yalan söylemiş olurum ama ona yakın, çok yakın bir heyecanı da yaşadım. Beşinci gidişte bile ilk heyecandan fazla bir şey kaybetmemek güzel. Maç sonrası sokakta beni gören iki insan televizyondan beni tanıyarak iyi dileklerini ilettiler. Gerçekten çok duygulu bir gündü. Sevineceğim anda hüzünlenmek, siz vefalı dostlarımızın, taraftarlarımızın desteği; yalnız sizlerin desteği ve bana yaşattığınız gurur sayesindeydi.

Esasen öğrencilik biteli çok oldu ama Genç ruhumuzu koruduk. Bundan sonra da korumaya devam edeceğiz. Ancak hayatın olağan akışı içerisinde eski seyrimizi sürdürmek illa ki mümkün değil. İşte o nedenle diyorum ki umarım Gençlerimiz, yeni neslimiz bizden çok daha iyi işler yapar ve onlarla çok daha fazla gurur duyarız. Siz üstatlarımızın yükselttiği çıtayı bir tık daha yükselttik, ümidim odur ki Gençler'imiz o çıtayı en yükseğe, zirveye taşıyacak ve Gençlerbirliği'mizin adını, centilmenlik ve sportmenlik damgasını yüreklere vuracaklardır.  ;)
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2015, 08:35:28 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #257 : 06 Mayıs 2015, 06:56:55 »

Antep fıstığı

Hamdi Kutlar Caddesi

Gaziantep Kalesi

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #258 : 06 Mayıs 2015, 06:58:20 »

Kepkep Sokağı civarında gerçekleştirdiğim bir özçekim

Binevler - Gazikent hattıyla Gaziantep Otogarı'na doğru ilerliyoruz.

Yavuzeli Caddesi

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #259 : 06 Mayıs 2015, 06:59:09 »

Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali

Gaziantep - Adana Otoyolu, Gaziantep kuzey gişeleri mevkisi

Gaziantep - Ankara Yolu, Kırşehir mevkisi. Otobüsümüz Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale üzerinden yani esas ama daha az kullanılan yoldan Ankara'ya ilerliyor.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2015, 07:00:10 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #260 : 06 Mayıs 2015, 07:00:46 »

Deplasmanı tamamladık, şimdi sunuma geçebiliriz.  ;)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #261 : 06 Mayıs 2015, 07:01:26 »
http://haydigencler.com/forum/index.php?topic=429.165

Sunumumuz tamamlanmıştır. Sunuma 12. sayfadan itibaren ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #262 : 06 Mayıs 2015, 14:22:37 »
Eline, emeğine, yüreğine sağlık abi. Türkiye'ye sesini duyurdun gerçekten :D

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #263 : 15 Nisan 2017, 00:34:03 »
2016/2017

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #264 : 15 Nisan 2017, 00:55:37 »
Gaziantep deplasman organizasyonunu gerçekleştirmek üzere 12 Nisan sabahı erken saatlerde yola çıktım.

22 Ocak 2017 tarihinde İlhan Cavcav'ı kaybetmiştik. O üzücü haberi Gaziantep'te almak da vardı kaderde. Üzücü ve sinirli, bir yandan da ilginç bir gündü. Neredeyse üç ay sonra yine Gaziantep'teydik. Gaziantep'e deplasman için yedinci gelişimdi ancak bir önceki gelişimizde maç ertelendiği için takımı bir defa eksik seyretmiş oluyordum. Maç saatine kadar merkezde hızlıca gezip uğrayacağım yerlere de uğradım. Gaziantep'i gerçekten avucumun için gibi bilmem dolayısıyla işlerimi hızla hâlledip stada yöneldim.

Tribünde beş taraftar olarak yerimizi almıştık. Gaziantepspor daha hücumcu gibiydi sanki ama onların da istek kaybı olduğu çok belliydi. Biz ise daha kontrollü oynadık, belki güzel oyun sunmadık ama en net pozisyondaki tek vuruşla üç puanı almayı bildik. Maç sırasında tezahüratlarımızla, maç sonunda takımı çağırarak ve çıkışta da hepsini tebrik ederek güzel bir gün geçirmiş olduk. Bu güzel günü tamamlayıp Ankara'ya geldiğimde ise iş yerinin yolunu tutup on yılda pek az kullandığım dinlendirici gözlüklerimi de takarak huzurla çalışmaya başlıyordum.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #265 : 15 Nisan 2017, 00:57:33 »

Gaziantep deplasman organizasyonu başlıyor.

Ankara-Adana Kara Yolu, Pozantı mevkisi

Niğde-Adana Otoyolu, Pozantı(güney) kavşağı
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2017, 01:02:21 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #266 : 15 Nisan 2017, 00:58:47 »

Niğde-Adana Otoyolu, Tekir mevkisi

Niğde-Adana Otoyolu, Gülek'e doğru

Niğde-Adana Otoyolu, Tarsus kavşağı

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #267 : 15 Nisan 2017, 00:59:52 »

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Yenice mevkisi

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Adana(doğu) gişeleri

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, İskenderun kavşağı

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #268 : 15 Nisan 2017, 01:01:57 »

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Toprakkale mevkisi

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Kaman bölgesi (Ayran Tüneli civarı)

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Aslanlıbel mevkisi

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #269 : 15 Nisan 2017, 01:03:15 »

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Atatürk Viyadüğü

Mersin-Şanlıurfa Otoyolu, Nurdağı mevkisi