17 Aralık 2018, 22:44:17

Gönderen Konu: 11. Hafta/Gaziantepspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 15913 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

11. Hafta/Gaziantepspor - Gençlerbirliği
« : 07 Kasım 2012, 16:11:02 »
2012-2013 Sezonu
Spor Toto Süper Lig
11. Hafta Maçı

Gaziantepspor -   Gençlerbirliği

11.11.2012 Saat: 14:00

Çevrimdışı Umut Sayın

• Adı Soyadı: Umut SAYIN
Ynt: 11. Hafta/Gaziantepspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2012, 16:37:45 »
Maç Şanlıurfa Gap Arena'da oynandığından deplasman şartlarını pek hissetmeyiz diye düşünüyorum. Kocaman stad, 10 bin Antepli gelse bile atmosfer oluşmaz kolay kolay. Ama Tepecik maçına bile deplasman taktiğiyle çıkan bir takımımız olduğundan maçın Urfa'da olması pek bir avantaj sağlamaz gibi. Umarım gol yemeyiz de 1 puanla döneriz.

Bu arada zorunluluktan da olsa kalede Özkan olacak, güzel bir gelişme.
“Ki, bilenler bilir, Gençlerbirliği taraftarlığı ‘kulübe rağmen’ yürütülen, zorlu bir zenaattir!”

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2012, 19:31:16 »
ya arkadaş gerçekten tepecike bile deplasman takımı hüviyetindeydik.ne olacak böyle bilmiyorum adam galibiyetimiz yok ama mağlubiyetimizde 1 diyor :(

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2012, 20:27:55 »
Bu arada zorunluluktan da olsa kalede Özkan olacak, güzel bir gelişme.
Sevgili Umut kale bence Ferhat'a verilecek...Fuat Hoca onu tercih ediyor genelde...
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2012, 21:16:22 »
özkanı şahsen beğenmiyorum  ferhat oynasın diyeceğim ama fark yiyeceğimizi düşünüyorum oda ferhat için kötü olacaktır suçsuzken bütün suçu ona bindirirler !
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2012, 21:34:54 »
Bence bu maç Özkan için yeniden dönüm noktası olabilir. Gidişat bizim Gaziantepspor karşısında kötü olacağımız yönünde. Eğer bu doğru olursa takımın kaderi Özkan'a kalabilir. Bir anda kaleyi devralıp böyle önemli bir durumla karşı karşıya kalması da çok acımasızca olacak biliyorum ama şansın nerde ne zaman güleceği belli olmuyor. Umarım hem kendisi için hem de bizler iyi bir maç olur.

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2012, 10:55:00 »
genel kanı yeniliriz ya da beraberlik olsa da içimde bir şey bu maç 3 puan alacağıızı söylüyor. mantıkla yaklaştığımızda ben de bu maç için yenilgi derdim ancak futbold nelerin bizi beklediği çok belli değildir. o yüzden alabiliriz diyorum. yeter ki fuat hoca gerektiği gibi iş yapsın.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2012, 13:10:39 »
Gaziantepspor'un kalecisi Karcemarscas yokmuş galiba bu bence iyi bir avantaj, bundan dolayı belki 1 puan alırız diyorum ??? bu deplasman bize ters geliyor maalesef :(, keşke kırsak bu tersliği ahhhh.. 8)...
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2012, 14:19:20 »
Ne yapsam ne etsem  Şükrü Saracoğlu ve Gaziantep deplasmanı için puan alacağımızı düşünemiyorum :(  skor yine gol atamadan kaybedeceğimiz bir maç gibi geliyor...
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2012, 16:35:53 »
Takımın bana göre dönüm maçlarından birisi çünkü yavaş yavaş 'İstanbulluların' maçlarına yaklaşıyoruz. Açıkçası fazla umutlu değilim ama yine de Allah'tan ümit kesilmez diyerek kazanabiliriz diyorum.
Bu maçta kaleyi alacak kişiye çok büyük görev binecek. Zira bu maçta oynayacak kalecimizin dönüm noktası olabilir. Ramazan büyük ihtimal 'belki açıklanmıştır kaç maç olduğu, ben bilmiyorum' iki maç ceza alacaktır. bu maçlarda hangi kalecimiz oynayacaksa iyi oynayacağını düşünüyorum. Ama yine de...
Bu yine de'leri cümlelerimde yazmak kötü oluyor ama haydi hayırlısı diyelim.
Öngörülerim.
Lekic yedekte oturmalı, Artun ve Zec'e şans verilmeli.
Özkan oynamalı.
Defans derinliğini boş bırakmamamız gerekli.
Ve Fuat Hoca'nın Hurşut'a artık bir ültimatom vermesi gerekli.

Allah'tan ümit kesilmez diyerek Gaziantep maçı değerlendirmemi bitiriyorum. İnşallah bu maçı alacağız.

Haydi Gençlerrr :)
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #10 : 09 Kasım 2012, 21:42:04 »
dejan lekiç bana ümit veriyor oynaması lazım diye düşünüyorum..

Çevrimdışı Mert Çetinkaya

• Adı Soyadı: Mert Cetinkaya
« Yanıtla #11 : 09 Kasım 2012, 22:44:46 »
 iyi oynadı gözüküp kaybedeceğimiz bir maç.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2012, 22:45:05 Gönderen: Mert Çetinkaya »

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #12 : 09 Kasım 2012, 23:05:19 »
Maç sonucuna göre yorum yapmak istemiyorum ancak; berabere kalıp maç sonrası Fuat hocanın deplasmanda alınan 1 puan iyidir demecini şimdiden duyuyor gibiyim :)
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #13 : 09 Kasım 2012, 23:22:32 »
Maç sonucuna göre yorum yapmak istemiyorum ancak; berabere kalıp maç sonrası Fuat hocanın deplasmanda alınan 1 puan iyidir demecini şimdiden duyuyor gibiyim :)

artık fuat hocanın maç sonrası açıklamalarını okumak istemiyorum resmen hep aynı şeyleri tekrar edip duruyor..bi yardım alması lazım bu konuda

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #14 : 09 Kasım 2012, 23:23:06 »
kalede uzun zamandır oynamayan özkan,stoperde sedef var.antep yükselişe gecmek için güzel bir mac buldu gibi.macın urfa'da oynanacak olması,biraz etkiler belki.bakarsın 1 puan alıp,fuat çapa'nın eşi bulunmaz yorumlarıyla gönlümüzü hoş tutabiliriz.ama ilk bakışta zor görünüyor.
sor u reş