23 Eylül 2018, 20:55:45

Gönderen Konu: Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur  (Okunma sayısı 16514 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
Ynt: Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur
« Yanıtla #45 : 30 Kasım 2012, 00:34:20 »
Onur efendi bedavadan zarar gelmez de; bizim hiç ekonomik olarak katkımız olmasın mı kulübe? Tamam 4 bin tl belki devede kulak olabilir ama en azından o gün görev alan güvenlik görevlilerinin parasını kulübe yük olmadan karşıladık; bu açıdan bakalım olaya..Zaten kombine geçerli olsa bile gelen sayıda bir değişiklik olacağını sanmıyorum; bak kombine 100 tl bazıları için çok değersiz; adam 3-5 maça geliyor sonra gelmiyor..Eğer çok pahalı olsa emin ol o zaman "ya o kadar para verdim; maçı kaçırmam lazım" diye düşünecek
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #46 : 30 Kasım 2012, 10:06:06 »
ibb elendiği için sanırım birinci torbadan giriyoruz eşleşmeye.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #47 : 30 Kasım 2012, 10:39:40 »
evet kesin olarak 1.torbadayız..2.torbadan gelebilecek en zor takımlar antalyaspor ve kasımpaşa..

ibbnin elenmesi bizim için büyük avantaj oldu,onlar elenmeseydi 2.torbadan girip 3 istanbul takımıyla erkenden eşleşebilecektik buda kesinlikle iyi olmazdı..

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #48 : 30 Kasım 2012, 11:42:02 »
Ligde normal standartlarda bir seyir halindeyiz. Bu sene de yine kupa peşinde olacağımız düşüncesi var bende. Bence lig çok önemli değil. hyır yani lig önemli ama bu hocayla bir noktaya varamayacağımız için şu an itibariyle çok kıymeti harbiyesi yok. madem hal böyle, o zaman biz de kupaya abanalım düşüncesi var bende. kupada güzel sonuçlar elde ettiğimiz kesin. bari bu gidişatı finale kadar taşıyıp kupayı alalım. alalım ki avrupa yüzü görelim. gerçi bu hocayla avrupada yapabileceğimizin ancak yüzde 50sini yapabiliriz ama olsun. önemli olan katılmaktı deriz :)

bu hoca gitmeli!

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #49 : 30 Kasım 2012, 13:40:43 »
Diğer turda rakip kim olursa olsun eğer dışarda oynarsak gruplara kalmak çok zor olur diye düşünüyorum.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #50 : 30 Kasım 2012, 14:56:23 »
Hacı Abi ilgili adresi paylaşmış, karşılaşmanın özetine aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir:
http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/genclerbirligi-5--bandirmaspor-1-ozet
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Umut Sayın

• Adı Soyadı: Umut SAYIN
« Yanıtla #51 : 30 Kasım 2012, 18:15:43 »
5.Turda Antalya ve Kasımpaşa hariç (Kasımpaşa henüz turu geçmedi) kim gelirse gelsin iç sahada zorlnamayız diye düşünüyorum. Ama deplasman olacaksa İsmail abinin dediği gibi, işimiz epey zor olacaktır. Bana göre 5.tur büyük bir eşik kupa için, gruplara kalırsak Avrupa fikstürüyle beraber yoğunlaşan İstanbul takımları maçlara pek önemsemeden çıkacaktır ve ilk 2'ye girmek çok zor olmayacaktır. Ama 5.Tur çok önemli, benim tercihim iç sahada Göztepe.
“Ki, bilenler bilir, Gençlerbirliği taraftarlığı ‘kulübe rağmen’ yürütülen, zorlu bir zenaattir!”

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #52 : 30 Kasım 2012, 21:45:50 »
bandırmaspor'un şu anki kalecisi kılıçaslan, kocaeli süper ligdeyken kocaelisporun kalecisiydi ve galatasaraya gidecek haberi çıkmıştı. nereden nereye...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #53 : 30 Kasım 2012, 23:59:07 »
5.Turda Antalya ve Kasımpaşa hariç (Kasımpaşa henüz turu geçmedi) kim gelirse gelsin iç sahada zorlnamayız diye düşünüyorum. Ama deplasman olacaksa İsmail abinin dediği gibi, işimiz epey zor olacaktır. Bana göre 5.tur büyük bir eşik kupa için, gruplara kalırsak Avrupa fikstürüyle beraber yoğunlaşan İstanbul takımları maçlara pek önemsemeden çıkacaktır ve ilk 2'ye girmek çok zor olmayacaktır. Ama 5.Tur çok önemli, benim tercihim iç sahada Göztepe.

aynen antalya ve kasımpaşa dışında kim gelirse gelsin sıkıntı olmaz..

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #54 : 01 Aralık 2012, 00:50:02 »

Olası bir Göztepe maçında Ankara'da Ankaragüçlüler olay çıkaracaktır; aralarında ki husümeti internetten araştırabilirsiniz..Şanlıurfada'ki olayların benzeri yaşanabilir..Benim hatırladığım kulüp otobüsümüzün camı ilk kez Şanlıurfa'da kırıldı; umarım iç sahada karşılaşacağımız bir rakibi yenerek; kupayı kazanamasak bile final oynayarak Avrupa ligi bileti alırız
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #55 : 01 Aralık 2012, 20:17:18 »
3 düdüklerin birisiyle deplasmanda oynayalım ki,gücümüzü görelim..
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #56 : 01 Aralık 2012, 22:49:21 »
3 düdüklerin birisiyle deplasmanda oynayalım ki,gücümüzü görelim..

Onlarla aynı torbada yer alacağız, rakibimiz olamazlar.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #57 : 01 Aralık 2012, 23:04:19 »
tüh,o zaman desene işimiz yaş :) doğruya doğru,ben isterim valla bi tanesini.alt lig takımalrıyla oynamaktan bıktım desem yeridir,hiç keyif vermiyor maçlar..
sor u reş