11 Aralık 2018, 18:42:21

Gönderen Konu: 12. Hafta/Gençlerbirliği- Sivasspor  (Okunma sayısı 16049 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
Ynt: 12. Hafta/Gençlerbirliği- Sivasspor
« Yanıtla #15 : 14 Kasım 2012, 18:06:13 »
Kendi sahamızda oynamanın avantajı ile bu maçı alırız
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Celil Törüner

• Adı Soyadı: celil törüner
« Yanıtla #16 : 14 Kasım 2012, 19:06:26 »
Genclerbirligi S.K. ‏@kirmizikara
STSL'de 12. hafta Sivasspor'la oynayacağımız maçı Hüseyin Göçek yönetecek.Yardımcıları Orkun Aktaş ve Süleyman Özay.. bu sezon içerde oynadığımız 4-0 lık Kayserispor maçını yönetmişti..umarım yine uğurlu gelir.. son iç saha maçındaki hakem hataları tekrarlanmaz..

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #17 : 16 Kasım 2012, 17:27:55 »
sivasta Eneramo, Cerny, Pedriel, Murat Akça ve kalecileri sakattı en son ama iyileşmiş olabilirler. doğa da kadro dışı kaldı.

bizde de oktay kadro dışı... ekigho ve kulusicin hafif sakatlıkları var ama oynayabilirler de.

sivasın cezalı oyuncularını bilmiyorum ama bizde yok galiba.

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #18 : 16 Kasım 2012, 19:31:45 »
Bizde Kulusic dışında bir eksik yok Oktay'da bana göre eksik olarak gözükmüyor çünkü son 1,5 sezondur zaten takımda yok...Takımın kesin ilk 11'nide burdan sizlere vermek isterim...İşte ilk 11...

RAMAZAN

SERKAN                                 MEHMET SEDEF(maalesef)              AYKUT                            TOSIC

CEM CAN                                   PETROVIC                               

HURŞUT                                                         AZOFEIFA                                                                 ERMIN ZEC

LEKIC
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2012, 20:23:13 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #19 : 16 Kasım 2012, 19:38:11 »
çok kararsız kaldım. pazartesiden başlayarak ardı ardına vizeler var bi yanım gitme otur ders çalış diyor diğer yanım bu maç kaçmaz diyor :D bilemedim ne yapacağımı :) soğuk havada cabası tabi..

maç hakkında yorumum ise eğer ben gitmezsem rahat kazanırız diyorum(gitmediğim hiç bir maçta yenilmedik)

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #20 : 16 Kasım 2012, 19:59:14 »
 lekiç son şansın  bence
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Erman Koyuncu

• haydi gençler
  • Adı Soyadı: Erman Koyuncu
« Yanıtla #21 : 16 Kasım 2012, 23:36:06 »
ben şahsen site sakinleriyle buluşmak tanışmak istiyorum bu maç öncesi bi yer tespit edilirse teşrif ederim her türlü
ramazankulusicaykuttosiccemcanazofeifamehmetsedefoktayözgürferhathurşutekighojimmyzecartunlekic

enderbediz

« Yanıtla #22 : 16 Kasım 2012, 23:45:25 »
ben şahsen site sakinleriyle buluşmak tanışmak istiyorum bu maç öncesi bi yer tespit edilirse teşrif ederim her türlü

Hocam buyrun, maç günü 17:00da kızılay YKM önünde toplanılıp, maça geçiliyor... ;)

http://www.forum.haydigencler.com/index.php/topic,40.msg12705.html#new

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #23 : 17 Kasım 2012, 00:26:25 »
Bizim arkadaşlarımız en üst 5-6 sırada bulunmasınlar ve aşağıya doğru inmeleri iyi olur, en arka sıraları sağımızda solumuzda bulunan arkadaşların o bölgeye gelmesiyle daha güzel bir potansiyel ortaya çıkmakta, herkesin dikkatine...  :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #24 : 17 Kasım 2012, 00:48:57 »
ben de inşallah gelcem. eğer yetişebilirsem kızılayda yetişemezsem stadda buluşmak üzere inşallah geçen seneki hataları tekrarlamayıp alırız bu maçı inşallah.
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı Erman Koyuncu

• haydi gençler
  • Adı Soyadı: Erman Koyuncu
« Yanıtla #25 : 17 Kasım 2012, 02:44:01 »
Hocam buyrun, maç günü 17:00da kızılay YKM önünde toplanılıp, maça geçiliyor... ;)

http://www.forum.haydigencler.com/index.php/topic,40.msg12705.html#new
Ordayız:)
ramazankulusicaykuttosiccemcanazofeifamehmetsedefoktayözgürferhathurşutekighojimmyzecartunlekic

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #26 : 17 Kasım 2012, 10:37:25 »
yorumlara bakılırsa birazda serzeniş diyelim lekiçle ilgili yoğun bir beklenti ve sabırsızlık var haklı olarak.olaya lekiç tarafından bakarsak daha çok havadan etkili olacak bir oyucu görüntüsünde olan lekiçe gerekli yan toplar geliyomu.hurşut efendi kendi çapında bişeyler yapmaktan orta yapmayı düşünüyomu her zaman.amacım hurşutu kötülemek değil takımın en etkili oyuncularındandır herşeye rağmen.jımmyide kanatta oynatıp zec ile yanyana daha etkili bir hücum hattı olur düşüncesindeyim.bugünkü maç çok zorlu ve başabaş bir mücadele olacaktır her hafta alınan sürpriz sonuçlardan sonra bu tür maçları artık kayıpsız tamamlamak gerekir.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #27 : 17 Kasım 2012, 14:26:34 »
Karşılaşma öncesinde AKM Alanı'nda yer alan ''Çorum Tanıtım Günleri'' ziyaret edilip günlük leblebi istihkakı alınabilir.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #28 : 17 Kasım 2012, 20:05:33 »
Benim gibi netten pek takip eden yok sanırım ; karşılaşmada şuan 56. dakika tribünlerimizin 3 lü çekmesi ile beraber devam ettirdikleri tezahüratı dinliyorum.. Maalesef hakem hataları ilk yarıya damgasını vurdu..Hem Petroviç; hem serkan sakatlık nedeni ile çıkmış..Takımımız alışılanın dışında bugün hakemin de katkısı ile agresif oynuyor.. Bakalım umarım beklediğim goller gelip kendi sahamızda puan kaybetmeyiz
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #29 : 17 Kasım 2012, 20:19:56 »
hehe tek başıma sevineyim sitede :D gol attık Hurşut Meriç :) umarım bir gol daha atacağız
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar