17 Aralık 2018, 08:57:55

Gönderen Konu: Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur  (Okunma sayısı 82743 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
Ynt: Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur
« Yanıtla #120 : 14 Aralık 2012, 17:15:36 »
Aklı basında birisinin yorumumu okuduğunda bana hak vereceğine eminim... diger arkadaslara TSK ediyorum, yorumlarınıza saygı duyuyorum, herkes kendi çapında takımına destek veriyor, Mehmet sedefin ayağını uzattığı topa Özkan eliyle almayasina geri pas olur diyen arkadaslarimizada saygı duyuyorum, buz gibi havada ve yapacağımız isleri geri planda bırakarak özveride bulunarak maca gelip ve mağlup olduktan sonra futbolculara art niyetli diyen arkadaslarada saygı duyuyorum, bir kac hafta önce yere göğe sigdiramadıgımiz futbolculara ve teknik ekibe şimdi hiç dusunmeden saygı çerçevesini aşarak yorumlarda bulunanlarada saygı duyuyorum, sizler bu ısı cok iyi biliyorsunuz, futboldan cok iyi anliyorsunuz, sizlere bol güneşli havalar diliyorum.... :)

Paronayak  mısın ? Yoksa günlük hayatta çok boşluktan internette birileri ile tartışma hevesinde misin?Sorun sende değil ; sana bu tavizleri verende..Eğer bu sitenin önceliklerini düşünmesem sana okkalı bir küfür yazardım.. Sen o gülücüğü koyduğun zaman sempatik mi olduğunu düşünüyorsun ? Hepimiz senin art niyetli olduğunu biliyoruz merak buyurma .. Senin haddine değildir; insanları çogul olarak değerlendirip yorumlarda bulunmak.. Siz siz siz bu siz kim la ? sen kimsin yada? Amacın burada hep olumsuz yorumlarda bulunarak insanların tepkisini çekmek; yani farklı olduğunu hissetmek... Benim telefonun numaramda kişisel bilgilerimde var; oradan ara söyle sen "siz" kelimelerini..Buraya bir faydan yok; insanların görüşlerine saygı duyma alışkanlığın yok; gereken cevabı buradan tam yazamıyoruz ki sen bu dilden anlamıyorsun....
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #121 : 14 Aralık 2012, 17:39:53 »
Beyler bos yorum yapmayın iyi gün dostu olmayın, ben Gençlerbirliği'ni tutmaya başladığımda, takım bugün ku durumdan daha kötüydü... Siz ve arkadaslarınız takım iyi sonuclar alırken, maca gelip destek olacaklarsa hiç gelmesinler... Ayrıca futbol da sevinmek de var üzülmek de, her maci kazanacağız diye bir kaide yok, her maci kazansak hedefi şampiyonluk olarak koyarız.... Yorumlara bakıyorum 1 tane sağlıklı yorum yok, bugün hangi genclerbirligi formasını giyen terini akıtan bir futbolcu kasıtlı olarak hata yapar, yada art niyet düşünür?Bugün sahada oynayan art niyetli bir futbolcu ben göremedim. Fakat teknik ve taktik olarak eksik olan cok isim sayabiliriz. Heyecanını kaybetmiş isimleri sayabiliriz, fakat sahada yuhlanacak, prostestoya maruz kalacak bir isim sayamayız. Fuat Çapa kuvvetle muhtemel takımdan ayrilacaktir, Bu zamanda diger takımlardan farkımız olduğunu göstermemiz lazım...

Kayahan arkadaşım (!) ben bu takımın maçlarını seyredebilmek için en az bir kişinin koluna girip o dik merdivenleri tırmanıp ne zorluklar çekerek maçlara girebildiğimi bir ben bir Allah bir de bana yardım eden dostlarım bilir. Sen sanmıyor musun bu takımın oyuncularının laylaylom top oynadığını? Çapa'nın direktörlüğü ve oyuncuların isteksiz hareketleri artık buramıza kadar geldi. Ben adıma istinaden Ramazan'a ayrı bir sevgi besliyordum ama ortalama her maçta üç gol yiyip bu kadar savsakladığı için sevmemeye başladım. Evet sen ve senin gibi zihniyetler takım iyi oynamasın orta sıralarda, küme düşmemeye oynasın her zaman diyenler... Bu takım ve Ankara başarıya aç aç. sen bunları yaptıktan sonra, tepkini koymadıktan sonra ister Çapa ister oyuncular gitsin ıskarta oyuncular gelsin küme düşmemeye oyanamaya devam mı edelim. Kalsın en azından ben yokum en azından haydigencler.com yok. onu o beyinciğine sok.

Burada doğruları yazmaya çalışırız biz ve eğer doğrular takımın oyuncularını ve teknik direktörünü geçiyorsa sorun var demektir. Hepsini siler atar biz gene o armanın peşine düşeriz.

Ha şunu da söyleyim. Ramazan'ın yerine kaleye beni soksalar elbet 20 tane yerim ama en azından kendime güvenerek ve ayaklarım yere sağlam basarak oynarım. Çünkü arma için hizmettir. Bu Sedef için de Ramazan için de Cem Can için de geçerlidir.

« Son Düzenleme: 14 Aralık 2012, 22:30:07 Gönderen: Ender Bediz »
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #122 : 14 Aralık 2012, 18:08:22 »
kuralar çekilmiş,mersin'in grubunu şöyle ;

B Grubu: Trabzonspor, Eskişehirspor, MP Antalyaspor, Mersin İY

biz gitseydik,averaj takımı olur cıkardık.

bu gruba düşsek herkesin bizim üzerimizden derdi gol averajı olurdu sanırım :(

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #123 : 19 Aralık 2012, 20:07:30 »
bu maçtan sonra ben de ligi bitirdim. heyecanımı sıfırladım. gurbet elde kötü internetle dersimspor maçını dahi izlediydim. tekrar yazıklar olsun diyor, aklıma geldikçe çıldırıyorum.