17 Ağustos 2018, 08:49:32

Gönderen Konu: Toplantı Talebi  (Okunma sayısı 88942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
Toplantı Talebi
« : 08 Ocak 2013, 21:19:13 »
Uzun süredir toplantı yapmıyoruz. Toplantılar arası süre uzadıkça, aramızdaki mesafe de açılıyor gibime geliyor. Ne de olsa internet, yalnızca bir iletişim aracı; telefon gibi, telgraf gibi, mektup gibi, gibi gibi... Peki bir paylaşım aracı mı? Kısmen belki ama yüz yüze görüşmeye alternatif olacak kadar değil. Sosyalleşme aracı mı? Orada duracağız işte internetten bahsediyorsak! Bir cemiyetin üyelerinin buluştukları ortak paydayı büyütmenin yolu, karşılıklı dinlemekten ve her bir kişide genel mutabakat arayışı olmasından, her bireyin mutabakatın değerini bilmesinden geçer bence. O zaman benler biter, biz başlar. Yoksa, herkes kendi tarafına çekmeye kalkarsa, bulunduğumuz yerden fazla uzaklaşamayız. Toplanalım bi, ne yapabiliyoruz, ne yapacağız, konuşalım. Geleneksel yemek olayı var, koskoca bir ikinci yarı var, daha da bir sürü şey var, en önemlisi biz varız. Bi görelim birbirimizi. Sakin bir yere geçersek, insanlar konuşmaya başlayacaklardır. Konuşması gereken, dökülmesi gereken insanlar da var çünkü.:) Hepimiz birbirimizi biliyoruz, bilmeyen insanlar da gelirlerse tanış oluruz. Biz bugüne kadar toplantılarla yürüdük hep, seçimsiz-mutabakatsız bir yere varamayız. Bizde reis yokki toplantısız bir yere varalım...

Bu Cumartesi toplanalım diyorum. Öğlen olur, öğleden sonra olur, akşam olur, her türlü uyar... Gelenler kim bakalım, tahmini gelen sayısını belirler, ona göre bir yer ayarlarız. İçinizden Kocatepe Çay Bahçesi dediğinizi duyar gibi oluyorum ama bu karda kışta zor orası. En çok da Aycan üzülecek sanki Kocatepe'ye gitmememize...:) Ama olsun! Önemli olan, ikinci yarı öncesi bir araya gelelim bi bakalım.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Ynt: Toplantı Talebi
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2013, 21:39:07 »
Bence kısa bir süre içerisinde çaylı-kahveli bir toplantı yapmalıyız bu konuda.  ;)
Toplanalım tabi. Cumartesi öğleden sonra sıcak bir mekanda yapılacak toplantı hiç fena olmaz. Toplantının gündemi de 6. yıl yemeği, sezonun 2. yarısı ve bence en önemlisi sitenin şu an içinde bulunduğu durum olur. 
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2013, 21:42:00 Gönderen: Onur Nazlıaka »
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Ozan Deniz

« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2013, 22:01:38 »
Onur, ortaya bi yere yazınca ortaya konuşmuşun gibi oluyor. başlık açınca ya da doğru başlığa yazınca gündem oluyor. ;)

Bir de ricam, gelmek isterdim ama ben falana küsüm, filana kırgınım, soğudum takımdan demesin kimse içinden. Gelmeyecek olanın gelmeme nedeni bu olmasın lütfen. İnsanla beraber var burası, bu oluşum için hassasiyet gösteren herkes gelebiliyorsa gelmeli bence. Unutmadan... Buraya bayağı bayağı yazdığı halde tanımadığımız insanlar da var. Gelsinler de bi görelim, bizim zaten site üyelik yapısını değiştirme amacımız daha fazla yeni insanı kendimize katabilmekti.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2013, 22:10:01 Gönderen: Ozan Deniz »

enderbediz

« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2013, 23:35:30 »
Sınavlarım yüzünden gelemeyecem. Ancak toplanmak lazım, zamanı olan toplantıya katılırsa iyi olur..

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2013, 01:11:35 »
çok ters vakite denk geldi toplantı ama daha sık olursa toplantılar ki lazımdır heralde, diğerlerine katılmak için elimden gelen gayreti gösteririm.
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2013, 10:39:34 »
Bu cumartesi zor gibi ama eğer toplantı olursa katılmaya çalışacağım
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Lokman Yıldız

• Adı Soyadı: LOKMAN YILDIZ
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2013, 14:08:33 »
CUMARTESİ MESAİ VAR ARKADAŞLAR BENDE GELEMİYECEĞİM ARKADAŞLAR.ARTIK HAVADİSLERİ BURADAN TAKİP EDERİZ.

Çevrimdışı İbrahim Mayagöz

• Adı Soyadı: ibrahim mayagöz
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2013, 19:31:49 »
toplantı olursa olursa gelırımm..

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2013, 22:06:36 »
Bana her zaman uyar.

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2013, 15:14:32 »
Bana da uyar yer ve saatini söyleyin. Yalnız benim bir tedavi olayım var ona göre saatini değiştirmeye çalışayım tedavim 1 de başlıyor ve 3 e kadar da oradayım o saatlerde olmasa iyi olabilir.
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2013, 18:05:15 »
Ben de cumartesi 10.00 - 15.00 arası çalışıyorum, eğer imkan varsa 15.00'i geçkin bir saat daha iyi olabilir; daha erken bir saat olursa da sorun yok, toplantıya kısa bir süre geç katılırız.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Ozan Deniz

« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2013, 20:54:05 »
o zaman cumartesi 14:45 ykm önü iyidir. kışın fazla geç saat de iyi olmaz. gelen kişi sayısına göre bi yere geçeriz. bi konu yok, toplantının nedeni zaten var olan toplantısızlık, kopukluk durumu. oraya gidince gelen kişilere göre konu da çıkar. önemli olan bir arada olmak.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2013, 20:56:58 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2013, 00:17:04 »
cumartesi 14:45 ykm önü , güzel  :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2013, 09:07:31 »
Güzel olmuş. Geliyorum. :)
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2013, 11:21:26 »
Bende geliyorum  :D
Kırmızı Kara Burası Ankara