16 Ekim 2018, 11:15:29

Gönderen Konu: Antalya Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 123295 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Antalya Deplasman Organizasyonu
« : 21 Ocak 2013, 01:13:07 »
Antalya deplasman organizasyonu hayırlı uğurlu olsun.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2013, 20:58:48 Gönderen: Onur Nazlıaka »
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: Antalya Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2013, 08:55:14 »
foto falan mı eklenecek? geç kalınmadı mı başlık için,onur abi ? :)
sor u reş

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2013, 09:03:44 »
foto falan mı eklenecek? geç kalınmadı mı başlık için,onur abi ? :)
Gece 01.00'de ancak eve gelebildim, hem aşırı yorgun olduğum hem de yarın (bugün) işe gideceğim için sunumu yapmam ve dolayısıyla başlığı açmam mümkün olmadı. Bu akşam işten gelince daha dinç bir biçimde sunuma geçeceğim. Kuşkusuz ki özellikle çok karşılaşma fotomuz olacak, güzel bir sunum hazırlamaya çalışacağız.  ;)
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2013, 09:04:35 Gönderen: Onur Nazlıaka »

sener köseoglu

« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2013, 19:45:45 »
hadi onur........

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2013, 20:58:21 »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2013, 21:10:52 »
Antalya Deplasman Organizasyonu 2012/2013
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2013, 21:11:01 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2013, 21:13:36 »
Antalya deplasman organizasyonunu pazar günü gerçekleştirmekle birlikte sunumu ancak bugün yapabiliyoruz. 2 gün sonra ancak bu gece yorgunluktan dolayı sızmadığım için şu anda bilgisayar başında sunum yapmak üzere hazırım.

2. yarının ilk karşılaşması olan Antalyaspor karşılaşmasına gitme fikri hafta içi belirdi. Nitekim bu fikir cuma akşamına geldiğimizde olgunlaştı ve yola çıkılmaya karar verildi. Pazar sabahı saatler 05.30'u gösterirken yolculuğumuz başladı. Kadromuz Taner Değirmenci, Şener Köseoğlu, Fatih Salman, Onur Nazlıaka 4'lüsünden oluşuyordu.

Antalya'ya saat 12.00'de vardık. Şehre yukarıdan baktıktan sonra hemen stada yöneldik. Ancak stadın girişi oldukça sorunlu olduğundan tribüne girişimiz 13.00'ü buldu. Tribünümüz oldukça doluydu. Ankara'dan gelen 4'lü olarak bizler, Konya'dan Mehmet Abi ve bir arkadaşı Antalya'ya dışarıdan gelenlerdi. Ancak daha ziyade Antalya'dan katılım vardı. Antalya'daki taraftarlarımız ve sevenlerimiz tribünde bizleri yalnız bırakmadı.

Ve karşılaşma başlıyordu. Haftanın adamı kuşkusuz ki Blörn Vleminckx. Bu arada Björn Vleminckx'in ismini artık ezberden yazabiliyorum, yaptıkları ve yapacaklarıyla onun adını çok anacağımız için ismini ezberlemek farz oldu. 4 gol ve 1 tane de rakibin kendi kalesine attırdığı. Müthiş bir başlangıç. Aldı götürdü takımı. Galibiyetimiz içerisinde oyun anlamında özellikle 45-70 arası tıkansak da Björn Vleminckx ve 2. yarıda Petroviç oyunu açtı. 5 golle unutulmayacak bir galibiyet aldık.

Uzun yıllar unutulmayacak bu galibiyet sonrası takımla kucaklaştık. Gönlümüz çok rahattı, yıllar boyu hatıralarımızda yer alacak bir galibiyet almıştık. O sevinçle Ankara'ya rahatça dönebilirdik. Nitekim önce Konyaaltı sahiline gidip biraz deniz havası aldıktan sonra huzurla yola çıktık. Ankara'ya ulaştığımızda saat 00.00 olmuştu.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 11:03:22 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2013, 21:40:22 »

21.01.2013 - Saat 00.45. 4 saatlik bir uyku için uzanıyorum. Saatler 04.45'i gösterince evden çıkacağım.

Sabah şerifleriniz hayrolsun. Saat 05.30. Yola çıktık, istikamet Antalya. Yolumuz 544 km.

Ankara-Afyon Karayolu, Gömü mevkisi. Tabelada gözüken yerse 12km ötedeki Emirdağ. Buradan Fuat Hoca'nın ve aynı zamanda Belçikalı Almancılar'ın memleketi Emirdağ'a da selam gönderiyoruz. :)

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 00:03:57 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2013, 21:56:56 »
Müzik Molası

Musa Eroğlu - Emirdağı

http://www.youtube.com/watch?v=ylJ4gHhp6V4

Kubat - Emirdağ

http://www.youtube.com/watch?v=GzYywXbXvfI

(Kubat aslen Emirdağlı'dır, hatta Fuat Çapa'yla Kubat'ın dedeleri çok yakın arkadaştır)
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2013, 22:02:00 Gönderen: Onur Nazlıaka »

sener köseoglu

« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2013, 22:05:01 »
onur emirdag a varmadan mola verdin bu yol zor biter böyle :)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2013, 22:10:39 »

Ankara-Afyon Yolu, Köroğlu Beli'ne doğru. Biraz sonra 1400 rakımlı Köroğlu Beli'ni aşacağız.

Ankara-Afyon Yolu, İscehisar yakınları

Afyon'a vardık. Fotoğrafta Cumhuriyet Meydanı'nın uç kesimi görülüyor.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2013, 22:18:02 »

Cumhuriyet Meydanı. Meydanın siluetini önde Utku Anıtı, arkada Karahisar Kalesi belirliyor. Karahisar Kalesi kente adını veren kayalık bir kaledir, Afyon'un sırtını dayadığı dağların hemen önünde yer almaktadır. Utku Anıtı'ysa 1936 yılında tamamlanan ve özellikle Batı Cephesi'nde kazanılan zaferleri simgeleyen bir anıttır. Anıtta Türk'ün düşman güçlerine karşı savaşımı, düşmanın yenilgiye uğratılması sergilenmektedir. Anıtın heykeltıraşı Samsun'daki Onur Anıtı'nın da yapmış olan Henrich Krippel'dir.

Utku Anıtı - Gece (30 Aralık 2011 tarihinde kompakt makinayla çekilen fotoğraftır)

Tandır çorbası (Foto alıntıdır) Afyon'un meşhur tandır çorbasından içerek yolumuza devam edeceğiz. Tandır çorbası bildiğiniz tandır etinin pişirilmesi ve terbiye edilmesiyle yapılan şahane bir çorba. Düğün çorbasından çok daha güzel. İçi et kaynıyor. Üstelik bu lezzet Afyon Osmanlı Hacıbey Lokantası'nda sadece 4 lira.

Osmanlı Hacıbey Lokantası (Foto alıntıdır)
Adres: Basın Cad. No:9 Afyon (Afyon Cumhuriyet Meydanı'nda yer almaktadır)Osmanlı Hacıbey Lokantası'na gidip enfes tandır çorbası içmenizi öneriyorum. Hem fiyatı hem kalitesi çok iyi bir mekan. Zaten Afyon şehir merkezine girince Cumhuriyet Meydanı'ndaki kavşağa varıp burayı görmeniz mümkündür. Ayrıca hazır Afyon'a kadar gitmişken merkezdeki lokumculardan lokum alınabilir. Ekmek kadayıfçısından ekmek kadayıfı ve kaymak, sucukçudan da sucuk seçenekleri değerlendirilebilir. Afyon'daki tesis kazıklarına inat şehir merkezinde Osmanlı Hacıbey Lokantası'nda yenilen tandır çorbasından sonra ucuza alışveriş imkanı da değerlendirilmelidir.

Osmanlı Hacıbey Lokantası harita: https://plus.google.com/108615696109291287778/about?gl=tr&hl=tr
Osmanlı Hacıbey Lokantası yorumlar: http://www.dobisko.com/mekanlar/osmanli-hacibey
Fotoğraflar kaynak adres: http://balgozlukiz.blogspot.com/2012/01/mekanosmanl-hacbey-afyon.html
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 11:06:21 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2013, 22:22:56 »

Afyon-Antalya Yolu, Taşkapı mevkisi. Afyon'dan yola devam ederek Burdur'u geçtik, Antalya'ya şu an 100 km civarı bir mesafe var.

Ah ah, bir zamanlar buralarda bir göl vardı...

Bir zamanlar o göl... (11 Mart 2011)
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2013, 22:24:03 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #13 : 22 Ocak 2013, 22:26:45 »

Antalya'ya hoşgeldiniz.

Nüfus tabelası (12 Mart 2011). Anlaşılıyor ki nüfus 2 senede 40.000 artmış.

Antalya hatırası

Antalya hatırası aldıktan sonra şehre ilerliyor ve Kepezüstü'ndeki karayolları parkından Antalya'yı biraz seyrediyoruz.

« Son Düzenleme: 08 Mart 2013, 15:10:25 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2013, 22:30:32 »

Kepezüstü'nden Mazıdağı semtine bakış

Kepezüstü'nden Kepez'e bakış. Kepez ilçesi Antalya'nın kuzeyini kaplayan bir ilçedir. Bu arada fotoğrafın en ilerisinde de denizi görmek mümkündür.

Kepezüstü'nden Muratpaşa'ya bakış. Fotoğrafın en ilerisinde deniz ve Muratpaşa ilçesinin merkez semtleri görülüyor. Aradaki yeşil alan Ahatlı Vakıf Çiftliği. Öndeki alansa Kepez'in Santral Mahallesi.