23 Eylül 2018, 20:56:18

Gönderen Konu: 20. Hafta / Orduspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 78035 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
Ynt: 20. Hafta / Orduspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #15 : 01 Şubat 2013, 09:12:13 »
İnşallah galip geliriz. Gelecek bir kadromuz var. Sadece biraz daha ayağı sağlam basar oynarsak her takımı yenebilecek gücümüz var. :)
Maçta ise Vleminckx'i ayrı izleyeceğim. Tomic'in ise oynaması gerektiği kanısındayım. İnşallah Vleminckx gibi ilk maçında ağırlığını koyar. 
Üst sıralara 6 puan alt sıralara ise 7 puan farkımız var. 2 veya 3 maç kazanırsak bir anda UEFA periyoduna girilebilir. Herşey lehimize gelişebilir. Bakalım görelim neler olacak. 
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Oytun Akyol

• Adı Soyadı: Oytun AKYOL
« Yanıtla #16 : 01 Şubat 2013, 10:08:42 »
Klübün resmi facebook sayfasın'da Ligin ilk devresinde 1-1 berabere kaldığımız Ordu maçını hatırlayalım... diye albüm oluşturmuşlar, dün uykulu uykulu gördüm 1-1 berabere kalmışısız dedim moralim bozuldu, 15 dk sonra jeton düştü :). İnşallah galip geleceğiz bu maçtan.

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #17 : 01 Şubat 2013, 19:30:48 »
burdan fuat hocaya sesleniyorum.küme korkumuz yok gibi yukarılarada oynayamayız.mesela bu maçta aykut cezalı stoperde ahmet çalık oynasa ilerde su anda vlemınckx gözde belki ama bi süre artun oynasa kim ne derki.mehmet sedeften stoper cemcandan sağbek yapana kadar bu gençler kazanılsa fenamı olur.beğenmediğimiz samet aybabanın elinde bile olsa bu gençlerin çoğu parlamıştı çoktan.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #18 : 01 Şubat 2013, 20:10:32 »
burdan fuat hocaya sesleniyorum.küme korkumuz yok gibi yukarılarada oynayamayız.mesela bu maçta aykut cezalı stoperde ahmet çalık oynasa ilerde su anda vlemınckx gözde belki ama bi süre artun oynasa kim ne derki.mehmet sedeften stoper cemcandan sağbek yapana kadar bu gençler kazanılsa fenamı olur.beğenmediğimiz samet aybabanın elinde bile olsa bu gençlerin çoğu parlamıştı çoktan.
Ben yıllardır bu düşüncedeyim Selçuk...O beğenmediğimiz Samet Aybaba(az öncede Beşiktaş'da zorunluda olsa yedeklerde Dentinho gibi bir oyuncu olmasına rağmen 94 doğumlu Sinan'ı Karabük maçının 17.dakikasında oyuna aldı) kadrosunda çoluk çocuk dışında sadece Thomas,Mbayo ve Patrick ile Kulüp tarihinin son kupasını müzemize getirmiştir...Yine beğenmediğimiz Bülent Korkmaz'da Aybaba'dan sonra altyapımızdan en çok oyuncu çıkartan teknikdirektör olmuştur...Bu takımda Ümit Ozat 19 yaşında kaptandı...Ahmet Yılmaz,Artun,Yusuf,İlkay ve diğerleri eminimki forma verilse çok işler yapabilecek yeteneklerimiz ama bunları oynatmak içinde Arsene Wanger gerek...
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2013, 20:16:10 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

wayelemzed

« Yanıtla #19 : 01 Şubat 2013, 20:45:41 »
İkinci yarı fikstürümüzü göz önünde bulundurduğumuzda mutlak kazanmamız gereken bir maç olarak görüyorum bu maçı. Ligde kimin ne olacağı bu tabloda hiç belli olmaz ancak rakip için şu anlar stresli. Biz üstüste aldığımız iki galibiyetle şu anda rahat bir tavır içerisindeyiz ancak bu sezon için özellikle böyle bir ligde hedef koymamız durumunda iyi işler yapabileceğimizi düşünüyorum, inanç bu lig için olmazsa olmaz kavramdır her zaman.

Neyse maça geçersek eğer rakibin klasik anlayışını daha yoğun bir şekilde bize oynayacağını düşünüyorum, son zamanlardaki golcümüz onlar için yıldırıcı olacaktır. Bu noktada dikkat etmemiz gerekenler özellikle duran toplar ve basit hatalardan kaçınma. Gol yemezsek ve topun bizde olduğu zamanları iyi değerlendirirsek rakibi bizi yenecek, bizden puan alacak kapasitede görmüyorum açıkçası. İşte bu noktada bizim yapacaklarımız çok önemli. Maç öncesi Aykut'un olmayışı hem zaten kıt olan savunma hem de yerine oynayacak oyuncunun kadroya vereceği fazlalık için dezavantaj. Tahminimce ve olması gerekende bu maç için Curri diye tahmin ediyorum. Hal böyle olunca da yabancı kontenjanı olarak kapasitemizi doldurmuş oluyoruz. Üstelik Zec ve Tomic'de büyük ihtimal oynayamazken Azo'nun iyileşmesi halinde, bu kadro dahi bir şeyler yapmak için oldukça kaliteli rakibe göre. İlk yarıda oynadığımız maçta sahaya çıkan bence oldukça düşük bir kadroyla dahi oyun olarak oldukça üstünken bu maçı mutlak kazanmak için inanmamız yeterli olacaktır. Söz konusu bizim takım yine tabiki, fark beklerken 1-0'la geçen bir karşılaşma ki zor o da, ne yapacağımız hiç belli olmaz yine. Ben yine de her şeyin normal gideceğini düşünerek kazanacağımız inancındayım.

Çevrimdışı Mert Çetinkaya

• Adı Soyadı: Mert Cetinkaya
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2013, 11:07:48 »
Ben  bundan sonra ligde çok gol atacağımızı düşünmüyorum. Kısır maçlar bizi bekliyor. Antalya maçında bakmayın 5 gol attığımıza takım kendi kendine attı o golleri Fuat Çapayı dinlemediler hatta takımda değil vlemickx attı.  O da daha yeni olduğundan Çapa'nın sisteme alışmadığından oldu.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2013, 11:08:29 Gönderen: Mert Çetinkaya »

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #21 : 02 Şubat 2013, 13:18:37 »
maç için link veren var mı?

Yılmaz'ın dediği gibi bu maç alınmalı. Çünkü önümüzdeki fikstür bunu gösteriyor. Ama ben daha öncede söylediğim gibi fuat bu maça hiç ama hiç kasmayacaktır.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #22 : 02 Şubat 2013, 14:43:49 »
maç için link veren var mı?

Yılmaz'ın dediği gibi bu maç alınmalı. Çünkü önümüzdeki fikstür bunu gösteriyor. Ama ben daha öncede söylediğim gibi fuat bu maça hiç ama hiç kasmayacaktır.

internet de linkler mevcut oluyor,ama bu arada paylasmak site adına kötü olabilir.
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #23 : 02 Şubat 2013, 14:46:46 »
Linkleri buradan değil de özel mesaj ile paylaşabilirsiniz.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #24 : 02 Şubat 2013, 20:51:27 »
yarın isteyen mesaj atarsa link yolluyabilirim
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #25 : 02 Şubat 2013, 21:02:29 »
yarın hasan kabze,yiğit gökoğlan ve selçuk şahinde sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyeceklermiş.böylelikle eksik oyuncu sayısı 7 oldu ordusporda.performans olarakta çok kötü durumdalar.bu durumdan umarım iyi faydalanırızda kazanırız şu maçı.

enderbediz

« Yanıtla #26 : 02 Şubat 2013, 22:13:00 »
Şu maçı alsak 6. veya 7. olacağız ve üst sıralara oynamak için büyük şans yakalacağız..

Yarın sakaryadaki Kurtuba kafede izleyecem maçı.. Katılmak isteyen gelsin..

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #27 : 02 Şubat 2013, 23:14:42 »

Geçen yıl bir ara gitmiştim oraya, sesini açmıyorlardı, öyle maç izlenmez ki birader. :)
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2013, 23:15:26 Gönderen: İsmail Kaya »
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

enderbediz

« Yanıtla #28 : 02 Şubat 2013, 23:33:47 »
Geçen yıl bir ara gitmiştim oraya, sesini açmıyorlardı, öyle maç izlenmez ki birader. :)

Ben de gittim, açtılar.. Yukarıdaki televizyonlarda açmıyorlar.. Alt katta ve bahçedilerde ses açılıyor..

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #29 : 03 Şubat 2013, 01:18:34 »
Şu maçı alsak 6. veya 7. olacağız ve üst sıralara oynamak için büyük şans yakalacağız..

maç biraz daha geç olsaydı 4 maçı falan olsaydı mesela gelirdim kardeş. neyse inşallah kazanırız arkadaşlar. valla düşenin dostu olarak bi elde orduya uzatmayız inşallah. keşke hedeflerimiz büyük olsaydı kesin ve net olsaydı da kesin alırız bu maçı havasıda olsaydı bizlerrde.
F O R Z A   G E N Ç L E R