09 Aralık 2018, 23:06:20

Gönderen Konu: 22. Hafta/Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu  (Okunma sayısı 74001 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

22. Hafta/Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu
« : 11 Şubat 2013, 13:28:59 »
2012-2013 Sezonu
Spor Toto Süper Lig
22. Hafta Maçı

Gençlerbirliği
-
Mersin İdmanyurdu
17.02.2013 Saat: 13:30

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
Ynt: 22. Hafta/Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2013, 15:31:29 »
Bu maç için hazır olan tekşey  ''BAHANE''
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Cem Özata

• Adı Soyadı: Cem Özata
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2013, 15:50:22 »
Bu takıma karşı geçen yıl 2 maçta da yenilgi. Bu yıl ilk yarıda ise beraberlik alındı. İnanın hiç ümidim yok, bize çok ters bir takım.
Kalbimizde ölene kadar GENÇLERBİRLİĞİ sevgisi yaşar...

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2013, 16:30:49 »
Küme düşme potasında, yenilirsek rezil oluruz... :(
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2013, 16:44:31 »
Bu takıma karşı geçen yıl 2 maçta da yenilgi. Bu yıl ilk yarıda ise beraberlik alındı. İnanın hiç ümidim yok, bize çok ters bir takım.

türkiye kupasında da yedeklerine yenilmişliğimiz var.

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2013, 17:26:58 »
bizim yorumlamamıza gerek yok.fuat hoca maçtan sonra çok iyi yorumluyor.şimdiden bahane hanesine bişeyler kaydediyordur.bu hafta eskişehirspor önündeki silik futbol bu haftada devam ederse kaçınılmaz son malum...şimdiden bavulunu toplayabilir.birde maç sonu demeçleri yokmu hasta ediyor adamı.sanki seksen dakika futbol oynadıda on kişi kalınca oyundan düştük.yapma hocam aynı maçı seyrettik??????siz saha kenarından biz tribünden..kulakmı çekeceksiniz cezamı vereceksiniz bir kaç oyuncu dışında tümü vurdum duymaz olmuş heyecanlarını yitirmişler,bu haftada böyle olursa eski ikibin kişilik seyirci potansiyeline döneriz..yapmayın biz ankaralılara bunu çok görmeyin.ya çıkıp adam gibi oynayıp coşturun milleti yada çekip gidin..

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2013, 20:06:15 »
fener macında kötüydüler.ama kalecileri çok iyi.fener'in fark yapmasını engelledi.herkes yenersiniz diyor ama ben gene de korkuyorum.berabere biter gibi.özellikle hava kötü olursa,bizim oyun planımızı etkileyebilir.balkanlardan sert esen rüzgardan korkun :) ben değil,hocamız der böyle :)
sor u reş

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2013, 21:31:15 »
Uzun zaman sonra bir iç saha maçımıza geleceğim; en son geldiğim maç Elazığ maçıydı yenilmiştik.Bu maçtan skor anlamında çok ümidim yok ancak sizlerle olmak güzel ;)
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2013, 00:56:09 »
fener macında kötüydüler.ama kalecileri çok iyi.fener'in fark yapmasını engelledi.herkes yenersiniz diyor ama ben gene de korkuyorum.berabere biter gibi.özellikle hava kötü olursa,bizim oyun planımızı etkileyebilir.balkanlardan sert esen rüzgardan korkun :) ben değil,hocamız der böyle :)
Adamlar devre arası hakikaten çok iyi bir kaleci almışlar.Yediği golüde önce kurtardı dönen topu attılar.
Millet kalesini güvene alıyor, biz de yol geçen hanı olmaya devam diyoruz.İkinci yarı 4 maçta 7 gol yedik.
Mersin çok ters ve tehlikeli bir takım.
Benim çok ümidim yok,hele böyle bir kalecimiz de varken...
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)

Çevrimdışı Salih Sainkaplan

• Adı Soyadı: Salih Sainkaplan
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2013, 02:33:28 »
eğer adamlar olayı çözmüşse durmadan uzaktan vuracaklardır. kaleyi tutması yeterli sonuçta.
"Kırmızı Kara Burası Ankara"
         "Gençlerbirliği"

Çevrimdışı Doruk Uz

• Adı Soyadı: Doruk Uz
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2013, 03:14:41 »
Nobre son maçta sakatlanmıştı, bu maçta oynamazsa bizim için büyük avantaj. Ben Yahia gibi uzaktan çok etkili vuran bir oyuncuları var ki geçen sene Diego'nun golüne benzer bir gol atmıştı aynı kaleye. Umarım Ramazan yine yapacağını yapmaz. Onun dışında Culio takımı hücuma çıkaran, takımdaki en etkili oyuncu.

Zor bir maç, bize çok ters geldikleri de bariz. Bence yine en az bir gol yiyeceğimiz kesin o yüzden artık bizim de gol atmaya başlamamız gerekiyo (duran top haricinde). Bu durumları düşünerek 1 fark olsun bizim olsun diyorum  :)

Çevrimdışı Oytun Akyol

• Adı Soyadı: Oytun AKYOL
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2013, 04:23:46 »
Biz düşünenin dostu, ligde en iyi golleri kalemizde gören bir takımız, herşey olabilir yani.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2013, 11:31:23 »
Eskişehir maçına kadar, her maçtan önce olumlu şeyler yazmaya çalışıyordum, ama geçen hafta bende de kayış koptu arkadaşlar... Fuat Ç. ve Ramazan varken, herhangi bir sportif başarıyı FUTBOL ŞANSI adledicem bundan sonra örn: ANTALYA ve AKHİSAR maçı...

FUTBOL ŞANSININ yanımızda olmadığı hiç bir maçı kazanamayız biz. Öyle bir hedefimiz de yok zaten.. Tüm maçları 0-0 bitirdik deseler bizim camiadan ( yönetim - teknik heyet - futbolcular- tarftarlar ) bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar itiraz eden çıkar, çoğunluk öper başına koyar...

Ben azından Sportif Erdemlerimizi kaybetmeyelim derdindeyim. Skor ne olur bilemem de, bizim oyuncular tiyatrocular gibi rol yapıp yerlerde debelenmesin, iki sert girdiler diye dönüp rakiplerine yumruk atmasın yeter bana...

« Son Düzenleme: 12 Şubat 2013, 11:32:29 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

enderbediz

« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2013, 16:27:54 »
Bu maçı kazanacğımıza inanıyorum..Çok güzel bi maçın ardından 3 puanımızı cebimize koyu, rakibimizi yollayacağız.. ;)

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2013, 18:51:10 »
Abıler benı yanlıs anlamayında ben bu mactan umutsuzum. En guzel sonuc beraberlık olur. Beraberlıgıde ben hıc sevmem. Allah yardımcımız olsun. Dualarım kulubumle.