21 Eylül 2018, 22:28:56

Gönderen Konu: 22. Hafta/Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu  (Okunma sayısı 73576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

Ynt: 22. Hafta/Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu
« Yanıtla #45 : 18 Şubat 2013, 09:50:01 »
Sitede bir soru mu var 17 Şubat saat 10:48 den sonra belki de 30 mesaj yazılmıştı hiçbiri yok!!! ???
17 şubat öğleden sonra gitmş görünüyor... :(

wayelemzed

« Yanıtla #46 : 18 Şubat 2013, 09:51:11 »
O kadar şey yazmıştım, neyse ki kazanılan bir maçın ardından gitmiş.

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #47 : 18 Şubat 2013, 12:40:17 »
Güzel bir galibiyet oldu. Olmasaydı dedirtiyor bazen. Bu Çapa'dan kurtuluşumuz olurdu yenilseydik. Bu gaibiyet Çapa'yı 2-3 maç daha taşır dostlar.

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #48 : 18 Şubat 2013, 14:40:48 »
O kadar şey yazmıştım, neyse ki kazanılan bir maçın ardından gitmiş.
Merak etme Yılmaz hepsini okumuştum,klavyene sağlık :)
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #49 : 18 Şubat 2013, 16:51:15 »
aslında maçın büyük bölümü mersin oynadı
jimmyi beğendim  zec in golü güzeldi
ama orta sahamız pres yapmıyor bütün maçlarda rakip oynuyor
haftaya orta sahamız sağlam olmaz ise kayseriden feci tırsıyorum
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #50 : 18 Şubat 2013, 17:51:02 »
21 maçın sadece 5 inde GOL bulamamışız, gol bulduğumuz maçlardaki ortalamamız maç başına 2 gol...

Ben de Umut' a katılıyorum. kaleyi tutan şut atamazlarsa kazanırız... Takım da motive kalıyor gol yemedikçe, golü yiyince çözülüyoruz..

Benim ki silinmemiş.. :)
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

wayelemzed

« Yanıtla #51 : 18 Şubat 2013, 18:51:32 »
Merak etme Yılmaz hepsini okumuştum,klavyene sağlık :)

Teşekkürler hocam, en azından yazar yazmaz gitmemiş o zaman :) Buraya kısa bir özet de yine geçmek istiyorum ancak. Maç oyun açısından, oyunun kopma dakikası 2-0'a kadar kötü geçerken, sonraki süreçte rakibinde direncinin kalmamasıyla ve açıklar vermesiyle toparladık. Takım maalesef gerek kadro, gerek oyun anlayışıyla ritim bulabilmiş değil, skor güzel olsa da takım ve oyunu hiç umut vermiyor ve ders çıkaramıyoruz hala.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #52 : 19 Şubat 2013, 00:49:12 »
21 maçın sadece 5 inde GOL bulamamışız, gol bulduğumuz maçlardaki ortalamamız maç başına 2 gol...

Ben de Umut' a katılıyorum. kaleyi tutan şut atamazlarsa kazanırız... Takım da motive kalıyor gol yemedikçe, golü yiyince çözülüyoruz..

maçın daha başı..evet defans hata yaptı topu kaptırdık adam orda o kadar boş kalmamalı.. hepsi tamam da, Ramazan nerde duruyor Allahaşkına... Adam panik yapmayıp boş köşeden kaleyi tuttursa, sizce maçın skoru yine de 3-1 olur muydu???

Bence bir kalecinin en avantajlı yeri kale çizgisidir... Çok çok elzem değilse asla terkedilmemeli.

( Bakınız Akhisar kalecisi Oğuz'un GS'den yediği 2. gol... ) Bu arada Ramazan'dan daha kötüsü varmış.. onu öğrendik.. Adamın dizlerinin bağı çözüldü Drogba oyuna girince, ilk goldeki görüntüsü evlere şenlikti...  Orta yapılırken "çıksam mı çıkmasam mı kararsızlığı, çıksam alamam kaleme dönüyüm güvensizliği, aha adam vurdu şöyle bi uçayım zamansızlığı... kalecinin hamlesi bitti,yere düştü top ondan sonra ağlara gitti.. Eyvallah Drogba iyi yükselip vurdu da, o kaleciden başka en fazla bizimki yer ligde o golü :)
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2013, 09:57:49 Gönderen: Emre Bayraktaroğlu »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Bulut Baydarr

• Adı Soyadı: Bulut Baydar
« Yanıtla #53 : 19 Şubat 2013, 10:56:54 »
Jimmy'i çok beğendim bu maç hep solda mı oynasa ne yapsa bu adam.
Yeni ama sıkı Gençlerli! :)

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #54 : 19 Şubat 2013, 11:05:09 »
jimyy solda oynarsa daha etkili olacağini bu maçta gösterdi sanki.eskişehir maçının 2.yarısı ve bu maçın genelinde oldukça etkiliydi.

takım son 3 haftaya nazaran daha istekli oynadı burası bir gerçek fakat yinede kendi evimizde bile üstünlüğümüzü kabul ettiremiyoruz.gole kadar mersin ev sahibi biz deplasman takımı gibi oynuyorduk.ayrıca bu duran toplar olmasa biz ne yapardık bilmiyorum istatistiğini bilmiyorum fakat attığımız gollerin yarısı duran toplardandır kesin.

nemanja tomiç kumaşı belli etti.saha içinde pek görünmedi ama göründüğü zamanlarda da iyi işler yaptı.özellikle çok hızlı bir oyuncu uzun toplar ve ara paslarda her türlü topu alır.ben beğendim.jimmy-tomiç-hurşut iyi olabilir.

vleminckx kilidi açan isim oldu ve maç boyunca da elinden geleni yaptı.özgür yine görevini yaptı.

bu arada kayseri maçında dusko tosiç cezalı duruma düştü.yerine kim oynayacak çok merak ediyorum.azonunda yokluğunda kadro sıkıntısı çekebiliriz gibime geliyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #55 : 19 Şubat 2013, 15:30:51 »
jimmy zaten sol oyuncusu.kanatta afırtına gibi,süper bir adam.ama bizim yerli ferguson çapa,bazı maclar da orta da başlatarak oyun kurmasını istedi.adam böyle bir adam işte,ne diyelim :)
sor u reş

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #56 : 19 Şubat 2013, 23:26:18 »
bu arada kayseri maçında bizde azo ve tosiç kayseriden ise cleyton,bobo,riveros cezalıymış..

ben tosiçin yokluğuna baya üzülmüştüm ama adamlarda bobo yokmuş şartlar eşit :)