29 Mart 2017, 04:26:26

Gönderen Konu: Karabük Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 37587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
Karabük Deplasman Organizasyonu
« : 01 Ocak 2012, 15:17:19 »
Arkdaşlar deplasman organizasyonlarımızıda bu başlık altında yapsak uygun olur sanırım...Karabük organizasyonundan başlayalım..
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2012, 10:56:39 Gönderen: M. Edip Erdoğan »
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

mrthkc

Ynt: Deplasmana Gidiyoruz..
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2012, 15:29:08 »
Selam Alper, öncelikle şunu kesinleştirmek deplasmana gitmek isteyenler açısından iyi olacaktır. Maç Cumartesi mi yoksa Pazar günü mü? Ben Karabük Deplasman organizasyonun yer almak istiyorum, sizlerle ilk deplasmanıma gelmek benim için heyecan verici olacak.

Buradan tüm gelişmeleri takip ediyor ve gerektiğinde yazıyor olacağım.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2012, 16:18:46 »
 Ben tff nin sitesinde takip ediyorum..En geç bu salı-çarşamba maçın tarihinin açıklanması gerekiyor..Duruma göre arabalarımızla gideriz...Diğer arkadaşlarda burdan gelebileceklerini belirtirlerse ona göre hazırlık yaparız..

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2012, 20:30:08 »
Şimdiden Gidecek arkadaşlara hayırlı ve güzel maç olması dileğimle ben gelmeyi çok istiyodum ama bazı sorunlar var deplasman maçını televizyondan destek vereceğim size.
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Ahmet

« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2012, 21:32:05 »
     Karabük deplasmanına ben de gitmek istiyorum. Fakat otomobille gitme fikrini iyi düşündünüz mü? Hava raporları aşırı kar yağışı uyarısında bulunmuyorsa otomobille gidilebilir. Gideceğimiz yol Kızılcahamam'dan itibaren Karabük'e kadar ülkemizin hatırı sayılır kar yağışı alan bölgelerden birisidir. ABS fren ve vakumlu lastik görünür de sürücülere güven verse de, gizli buzlanmada araca hakim olmak sorun teşkil edebilir. Deplasmana gidenlerin sayısı yeterli olursa minibüs veya otobüsle gitmenin daha doğru olacağını düşünebiliriz. Dört veya beş yıl kadar önce bir Manisa deplasmanına otobüs ve minibüsle gitmeye çalışan taraftarlarımız Manisa'ya ulaşamadan yarı yoldan geri dönmek zorunda kalmışlardı. Maksadım kesinlikle cesaret kırmak değil, ertesi günü okuluna, işine gidecek taraftarlarımızın sağlığı, okulu, işi deplasmandan daha önemlidir. Öncelikle meteorolojinin vereceği hava tahmin raporlarını takip ederek karar vermemizin doğru olacağı kanaatindeyim...

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2012, 22:34:47 »
 Ahmet abi yazını okudum..Benim düşüncelerimi gayet güzel izah etmişsin..Ben de ufak araştırmalar yaptım .. Çarşamba günü itibari ile kar yağışı yerini sise bırakıyor..Çarşamba ve Perşembe hava sisli..Cuma gününe kadar görebiliyoruz tahminleri..Cuma günü ise ; hava kapalı..Bunlar Karabük ve Ankaranın hava tahminleri..Şuan için Cumartesi olursa çok güzel olacak..Gitme fikrini zikreden arkadaşlar arasında; Ahmet abi, ben , Mert, Aycan ve bildiğim kadarı ile düşünce aşamasında olan Cumali abi var.. Eğer sözkonusu durum değişmez, böyle gidersek şahsım adına konuşuyum; aracımın bakımları yapıldı..Yol tutuşu iyi benim aracımın..
 Eğer ki sayı 10 olursa ya 2 araçla gideriz yada minübüsle..Gerçi ; araç ve münibüs hemen hemen aynı duruma denk geliyor.. yolumuz 215 km 2.5 saatte rahatlıkla gidebiliriz..Kişi başı 25 tl gidiş-dönüş yapabiliriz..Maç biletini 10-20 tl arası olacağını tahmin ediyorum..

Çevrimdışı Sabrican Sarak

• Adı Soyadı: Sabrican Sarak
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2012, 10:43:28 »
Ben de gelirim de, peki sayımız en az 20 kişi olursa kulüpten araç ayarlanamaz mı?
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
Ynt: Karabük Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2012, 14:43:13 »
 Tff den takip ediyorum ancak maç günü ve saati henüz belli olmadı..Klup otobüs ayarlama konusu ise belli olmaz... :-X belli oldu 8 ocak saat 13.00
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2012, 17:38:21 Gönderen: Alper Uslu »

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2012, 20:44:22 »
bende gitmeyi düşünüyorum.cumartesi pazar kar yagışı görünüyor.fakat ben yinede özel araçla sorun yaşayacığımızı düşünmüyorum.en kötü ihtimal aştiden otobüsle gideriz.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2012, 20:48:01 »
Ben de gitmeyi düşünüyorum.Benimki henüz net değil ama gitmek istiyorum. Saati uygunmuş.

Çevrimdışı Eren Kalender

• Adı Soyadı: Eren KALENDER
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2012, 11:13:16 »
Öncelikle yeni sitenizin hayırlı olmasını diliyorum,emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Kale arkasında yeni oluşum olan Cephe gurubunu temsilen,Karabük deplasmanı hakkında hepinize yardımcı olmak istiyorum.İki senedir Karabük de okuyorum.gelecek arkadaşlar haber verirse kendileriyle ilgilenmek isterim.Karabük -Ankara arası ortalama 3 saat ve şuan çalışan huzur firması ile yolculuklar 10 tl ama sefer sayısı kısıtlı .sefer saatlerini öğrenip yeniden bilgi vere bilirim.bir da Karabük stadını yapımı devam ettiği için rakip taraftar kapalı tribün veriyorlar.Bilet fiyatı olarak ta 20 tl olarak belirliyorlar.

« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2012, 16:27:27 »
TFF'de oynayacağımız 7 maçın da saati ve günü belli olmuş. Karabük maçı 8 Ocak Pazar saat 13'te... Evet, organizasyon?
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2012, 16:36:00 »
 Maç günü hava karla karışık yağmur var.. sıcaklık 4 derece olacak..Klubün otobüs tahsis etmesi zayıf bir ihtimal öyle olacaksa da, 2 otobüs vermeli..Ama daha bunun playoffu var şimdiden otobüs vermezler..Ben her şartta geliyorum

« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2012, 17:35:30 »
Maç günü hava karla karışık yağmur var.. sıcaklık 4 derece olacak..Klubün otobüs tahsis etmesi zayıf bir ihtimal öyle olacaksa da, 2 otobüs vermeli..Ama daha bunun playoffu var şimdiden otobüs vermezler..Ben her şartta geliyorum

Maça taraftarlar gider. Şimdi otobüs ayarlarlarsa play-off'lar için ayarlamazlar mı? Hem play-off'a da ne kadar kalacaz gibi görünse de hiçbir zaman %100 emin olamayacağımızdan kulüp şimdi ayarlarsak play-off için ayarlayamayız diyemez... otobüs vermeleri için başvuru yapılmalı bence, şansımız denenmeli... Sonuçta arabası olmayanlara gidiş geliş toplam 40 TL, otobüs saatlerine göre kendini ayarlama da cabası :)
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2012, 17:53:13 Gönderen: Sabrican Sarak »
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2012, 18:18:22 »
Kulübün otobüs tahsis etmesi gerekir ki çok uzak bir deplasman da değil, yakın zamanda gerekli açıklama yapılır diye düşünüyorum.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!