17 Ağustos 2018, 12:04:48

Gönderen Konu: Karabük Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 134835 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
Ynt: Karabük Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #30 : 06 Ocak 2012, 00:29:09 »
arkadaşlar cumartesi pazar kar gösteriyor çok dikkatli olmak lazım, sefil olacaksak bile keyifli sefil olalım yollarda

Evet hava kar yağışlı, fırtına falan da olabilir. Allah yardımcınız olsun.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #31 : 06 Ocak 2012, 09:06:50 »
 Evettt kendi açımdan zor bir izin alma süreci oldu(yıllık iznimden kesip deplasmana düşüyorum haa )..Bende geliyorum.. Şimdi ;

1-Aycan Cemil bey
 2- Baki Sinoplu
 3-Ahmet Günen
 4-Mert Hakçı
 5-Aycan'ın arkadaşı
 6-Cumali Çalışkan
 7-Berkin(cumali abinin arkadaşı)
 8-Osman Nuri Yüce
 9-Cemil Özdağ
 10-Alper Uslu....
 11-Eylül (Mert'in arkadaşı)

Bunlar kesin liste Ozan abiden gelen habere göre o da eklenebilir..Duruma göre serviste olur, arabalarla da gideriz zaten fazla fiyat farkı olmuyor.. Gelecek olan akşama kadar yazarsa bugun içinde servis veya olacaksa başka ulaşım onu hallederiz..
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2012, 19:21:51 Gönderen: Alper Uslu »
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

mrthkc

« Yanıtla #32 : 06 Ocak 2012, 16:16:57 »
Evet arkadaşlar kesinleşen bir kişi daha, Eylül de geliyor, listeye ekleyebiliriz.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #33 : 06 Ocak 2012, 19:48:03 »
sanırım gelmeyi düşünen başka kimse yok olsada minibüs ayarlamak için geç kaldık.kesin gelecekler olursa araba  ile gidebiliriz.arabam ufak fakat yol yakın oldugu için iri yarı insanlar olmazsa beş kişi gidebiliriz.yaklaşık olarak 100 tl cıvarı yakıt masrafımız olur.benimle gelecek olanlar acele olarak belirtirlerse iyi olur.aksi taktirde ben otbüs bileti almayı düşünüyorum.fazla gecikmezsek iyi olur.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #34 : 06 Ocak 2012, 20:29:24 »
Evettt kendi açımdan zor bir izin alma süreci oldu(yıllık iznimden kesip deplasmana düşüyorum haa )..Bende geliyorum.. Şimdi ;

1-Aycan Cemil bey
 2- Baki Sinoplu
 3-Ahmet Günen
 4-Mert Hakçı
 5-Aycan'ın arkadaşı
 6-Cumali Çalışkan
 7-Berkin(cumali abinin arkadaşı)
 8-Osman Nuri Yüce
 9-Cemil Özdağ
 10-Alper Uslu....
 11-Eylül (Mert'in arkadaşı)

Bunlar kesin liste Ozan abiden gelen habere göre o da eklenebilir..Duruma göre serviste olur, arabalarla da gideriz zaten fazla fiyat farkı olmuyor.. Gelecek olan akşama kadar yazarsa bugun içinde servis veya olacaksa başka ulaşım onu hallederiz..

12- Ozan Deniz

aycan cemil ülker

« Yanıtla #35 : 06 Ocak 2012, 20:51:56 »
bi 6-7 kişi daha bulursak gidebiliriz. bu haliyle servis çok pahalı olur.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #36 : 06 Ocak 2012, 21:32:19 »
bi 6-7 kişi daha bulursak gidebiliriz. bu haliyle servis çok pahalı olur.

ulen arıyorum acmıosun ki... 13 kişi yiz 3 araba gideceğiz... Servis için 20 kişi gerek bosver araba 25 tl gider geliriz.. ben baki abi birde cumali abinina arkadasının arabsı var... ben araba işini kordine edecegim sıkıntı yok
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2012, 21:33:30 Gönderen: Alper Uslu »

aycan cemil ülker

« Yanıtla #37 : 06 Ocak 2012, 21:54:22 »
alper göbel de geliyor. artık 14 kişiyiz.

Ahmet

« Yanıtla #38 : 06 Ocak 2012, 21:55:35 »
     Özel oto yerine otobüs veya minibüs düşünmemizin sebebi olası bir hava muhalefetiydi. Meteorolojinin verdiği hava tahmin raporlarına göre maç günü kar yağışı beklenmiyor. Kısacası özel oto ile rahatlıkla gidilebilir. Özel oto bizler için daha rahat ve teklifsiz olur. İstediğimiz herhangi bir yerde mola verebiliriz veya fotoğraf çekmek için aracımızı istediğimiz yerde durdurabiliriz. Eğer erken çıkabilirsek Safranbolu'yu da rahatlıkla gezebiliriz. Sonrasında Karabük'te stadyuma geçip maçımızı seyredip Ankara'ya vakitlice döneriz. (Karabük'te gezmeye değer bir yer yok, ama Safranbolu bambaşka bir yer)

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #39 : 06 Ocak 2012, 22:14:17 »
Gidecek arkadaşlara hayırlı yolcukular işi gücü ayaladım ama sağlık problemlerinden gitmeye korkuyorum. Dişim apse yapmıştı hala duruyor diş ağrısıyla o yolu çekemem.

mrthkc

« Yanıtla #40 : 06 Ocak 2012, 22:16:46 »
Edip Abi çok geçmiş olsun, keşke Gençlerbirliği'nde ilk deplasmanımda sen de olsaydın =)

Ahmet Abi'ye katılıyorum benim de bir arkadaştan aldığım bilgiye göre şehirde gezilecek bir ortam yokmuş. Safranbolu'ya gitmeyi ben de çok isterim. Maçtan çıkınca vakitli dönmek ise işime gelir gerçekten. Bu arada yolları çok iyi bilmiyorum ama yanımda iyi bir rehber ile şöförlük yapabilirim.

Heyecanlandım la, bir de şu maçı aldık mı iyice keyiflenirim.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #41 : 06 Ocak 2012, 23:14:05 »
 Geçen sezon 5 kişilik gittiğimiz deplasmana, şuan için 13 (kesin ) ve 1 de kararsızla beraber, geçen sezonun 3 katı gideceğiz..Bu gelişme sevindirici :) benim içimde ukte kalmıştı 3-0 lık mağlubiyet umarız bu hafta kazanıp benim deplasman fobim sona erer..
 Şuan için Ben ve Baki abinin araçları var..Diğer araç işi yarın öğlen belli olacak.O kısımda bir şekilde hallolur..Saat 07.40 ta gençlik parkının ordan hareket edersek, 10.30 gibi Karabükte oluruz.. 1.bucuk saat safraonboluyu gezer, yemek yeriz sonra stada geçeriz..Safranbolu güzel ve hediyelik eşya açısından çok uygun (fiyat ve ürün) bir yer..

Bu arada Karabük te okuyan ve çeşitli sebeplerle orda bulunan bir kaç taraftarımızla irtibata geçtim..Hatta az sayıda da olsa takımımız Karabükte bir kaç taraftarımız tarafından karşılanacakmış :)) Maç için bugun yola cıkıp c.tesi karabük ü gezip pazar maca gecmeyi düşünen taraftarlarımızda var..İyi kalabalık olcaz ya :))
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2012, 00:03:26 Gönderen: Alper Uslu »

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
« Yanıtla #42 : 07 Ocak 2012, 00:41:19 »
Sizlere katılamadığımdan ötürü ne kadar üzülüyorum ama bir o kadarda katılan kişilerin fazlalıgından mutluyum.
Ayrıca Alper in de verdiği haberler çok güzel, herkese iyi yolculuklar diliyorum.
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Umut Sayın

• Adı Soyadı: Umut SAYIN
« Yanıtla #43 : 07 Ocak 2012, 13:16:31 »
Görünen o ki Eskişehir'de yakaladığımız sayıya yakın bir sayıyla Karabük'te olacağız  :) Gidecek arkadaşlara iyi yolculuklar, inşallah 3 puanla beraber dönerler  :)
“Ki, bilenler bilir, Gençlerbirliği taraftarlığı ‘kulübe rağmen’ yürütülen, zorlu bir zenaattir!”

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
« Yanıtla #44 : 07 Ocak 2012, 16:58:13 »
 Yarın 07.40 ta Atatürk Kapalı Spor Salonunun yanında buluşalım.. 14 kişiyiz 3 araba gideceğiz... aman kimse uyuyakalmasın..Hadi bakalım..