17 Ağustos 2018, 12:04:40

Gönderen Konu: Uğur Çiftçi  (Okunma sayısı 7661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Uğur Çiftçi
« : 13 Eylül 2013, 14:04:31 »
Kişisel Bilgileri;
Doğum Tarihi : 04.05.1992
Doğum Yeri : Sivas, Türkiye
Uyruğu : Türkiye

Kulübe Geliş Bilgileri;
Geldiği Takım : Gençlerbirliği (Altyapı)
Sözleşme İmza Tarihi : 12.06.2013
Sözleşme Bitiş Tarihi : 31.05.2018
sor u reş

Ynt: Uğur Çiftçi
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2013, 14:06:00 »
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130913/3_ligden_milli_takima.html

Geçen yıl görev aldığı 3. Lig'den U21 Milli Takımı'na kadar yükselmeyi başaran 92 doğumlu sol bek, Beyaz TV Spor Muhabiri Ertan Süzgün'e gelecekle ilgili açıklamalarda bulundu.

KALICI OLMAK İSTİYORUM
Uğur Çifti, ''Hedefim iyi bir performans göstererek başta Metin hoca olmak üzere bana güvenenlerin güvenini boşa çıkarmamak. Takımda sürekli oynayarak kalıcı olmak istiyorum'' dedi.

MİLLİ DUYGU ÇOK FARKLI
Genç oyuncu U21 Milli Takımı için de; ''Herkesin hayalindeki bir yer olan Milli Takım forması bana nasip olduğu için cok farklı duygular içerisindeyim. Umarım devamı gelir'' ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'DE GÖKHAN, AVRUPA'DA MARCELO
Türkiye'de bek olarak çok iyi isimlerin olduğunu belirten Uğur, ''Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ü çok beğeniyorum. Avrupa'da ise Marcelo ve Evra gibi isimler hayli başarılı'' diye konuştu.

sor u reş

enderbediz

« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2013, 14:40:01 »
Tosiç'in rakibi olması işleri zora sokuyor.. Bi çözüm bulmak gerek...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2013, 14:42:55 »
Tosiç'in rakibi olması işleri zora sokuyor.. Bi çözüm bulmak gerek...

cozum basit tosic stopere gecicek ugur solbeke:)

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2013, 14:46:27 »
Tosic'i efsane yabancılar arasına koyarım ama konu kendi içimizden biri olunca duygusal davranıyorum nedense...Bence Tosic stoper olsun hatta sol forvet olsun mümkünse Uğur kötü de olsa orda daima kalsın,eğer bu şekilde devam ederse solbek sıkıntısı çeken milli takımımızın tek oyuncusu olur ve bizi gururlandırır...Ben inanıyorum ki güvenildiği takdirde Ahmet, Yusuf Emre,Atabey,Berat,Burak,İrfan,Mahmut,Murat,Osman Mert gibi genç yeteneklerimiz bizi düşündüğümüzünde üzerine taşıyacaklardır...Bu arada Murat Can Konya Anadolu Selçukluspor'a kiralandı...
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2013, 14:52:28 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

enderbediz

« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2013, 14:49:27 »
cozum basit tosic stopere gecicek ugur solbeke:)

Akhisar maçında işler tıkırındaydı ancak her zaman böyle devam eder mi bilemiyorum.

İşin aslı Ante Kulusic yerine her türlü Tosiç oynar bence..  Serkan Yanık, Ahmet, Tosiç, Uğur Çiftçi sıralaması Kulusiçli ve Sedatlı defanstan daha güvenli gibi...

« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2013, 18:00:58 »
Akhisar maçında işler tıkırındaydı ancak her zaman böyle devam eder mi bilemiyorum.

İşin aslı Ante Kulusic yerine her türlü Tosiç oynar bence..  Serkan Yanık, Ahmet, Tosiç, Uğur Çiftçi sıralaması Kulusiçli ve Sedatlı defanstan daha güvenli gibi...

bence öyle olmalı Ender abi.kulusiç,kötü değil ama aykut gittikten sonra iyice sacmalamasyon bi hal almıs kendisi.eger düzelmezse,stoper tosic'e,solbek de uğur'a emanet edilebilir.belki yabancı sayısındaki artışıda tomic'i 1 de oynatarak kullanabiliriz.
sor u reş

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2013, 18:19:16 »
 Şimdi Uğur genç oyuncuya acaba o stopere çekilse olmaz mı ? Çünkü takımda geçen sezon takır takır işleyen bir sol bekimiz vardı..Tabi Uğur'un da önünü açmak gerek ama stoperde değerlendiremez miyiz ?
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2013, 23:08:17 »
Acaba Tosiç bu revizyona ne diyor?Stoperlikten memnun mu? Onu da küstürmemek lazım.Ha memnunsa Uğurla Türkiye bir sol bek kazanacak, kazandı demektir.
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)

enderbediz

« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2013, 00:58:41 »
Şimdi Uğur genç oyuncuya acaba o stopere çekilse olmaz mı ? Çünkü takımda geçen sezon takır takır işleyen bir sol bekimiz vardı..Tabi Uğur'un da önünü açmak gerek ama stoperde değerlendiremez miyiz ?

Stoper daha tecrübeli adamların işiymiş gibi geliyor bana.. Göbekte iki genç riski artırabilir zannımca.. Tosic eskiden de stoper olarak oynamış zamanında diye biliyorum.. İleri çıkma huyu yüzünden takıma zor anlar yaşatabilir ancak bence stoper olarak Tosic'te ısrar edip Uğur'u kazanmak hoş olur..

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #10 : 14 Eylül 2013, 12:15:57 »
tosiçin sol bekten kesilmesine karşıyım uğur tosiç kadar ofansif değil tosiç gibi ofansif bir bek kullanamıyoruz uğur oynadığı zaman
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #11 : 24 Eylül 2013, 18:50:51 »
Hem kendi kulübüm hemde milli takım için yabancı bir oyuncu yüzünden yetenekli bir Türk oyuncunun önünün kesilmesi taraftarı değilim...Bakınız son örnek Salih Uçan...Ben hala Daum denen şahsın büyük bir Türk düşmanı olduğunu düşünüyorum,yıllar önce 2003 de muhteşem bir Ümit milli takımımız vardı,herkesin gelceğin A milli takımı dediği o harika kadroyu Aziz Yıldırım resmen Fenerbahçeye kaydırdı ama Daum denen şahıs o milli takımdaki yeteneklerimizi oynatmadan paslandırdı,adam resmen koskaca bir milli takımı çöpe attı...Lafın kısası Tosic'mi  Uğur mu deseniz kesinlikle Uğur derim,Kulusic mi Ahmet mi derseniz Ahmet,Stancu mu Atabey mi deseniz Atabey derim...Haaa alternatif yetenekte bir oyuncun olmaz o zaman devşirebilirsin ama defalarca dediğim gibi bir bölgede yetenekli bir Türk oyuncumuz varsa yabancıya karşıyım...
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2013, 23:41:08 »
 Ben de Tosic'i sol bekte görmek isteyenlerdenim...Tamam Türk futboluna bir futbolcu kazandıracak olmak güzel ama bunun bizim takıma herhangi bir faydası olacak mı? Uğur'u yetiştirdik diyelim Milli takıma kadar yükseldi; Fenerbahçe'nin sol beki oldu; sene 2014 Gençlerbirliği'de Ptt 1. ligde o zaman ne olacak :) Bence ilk önce takımın başarısı gelir; onun dışında futbolcuların yükselip yükselmemesi beni neredeyse hiç ilgilendirmiyor..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2013, 00:22:16 »
uğur'un şansızlığı takımın en iyi oyuncusuyla aynı mevkiyi paylaşıyor olması. tosic sol bek oynamalı. en azından düze çıkana kadar. yoksa halimiz harap gibi gözüküyor.

wayelemzed

« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2013, 08:48:06 »
Kendi takımım üzerinden Türk futbolu ve genç oyuncunun yetişmesi umrumda olmadığından geçen maçtaki karşılaşma sonrasında da belirttiğim gibi Eren Aydın'ın genç görünümünde olan bu genç arkadaşımızın derhal o bölgeyi terk etmesi gerekir. Bir dip not olarak da takımın sağı da iyi olmadığı için yaşı da gençken ters ayaklı oynayan kanatlar bölgesinde yetiştirilebilir, orada da iyi oynayacağını düşünmüyorum şu an için. Böyle genç arkadaşlarımızın önce kendini ispat edip sonra takıma alınması gerekiyor, bize fayda değil zarar veriyorlar sadece. Tabi yaşlı arkadaşlarımızda farklı değil, onuda alan yönetime söyleyeceklerimizi söylüyoruz zaten.