19 Aralık 2018, 11:15:05

Gönderen Konu: Kayseri Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 210274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Ynt: Kayseri Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #15 : 14 Kasım 2013, 19:04:53 »
Liste yapmayalım bence şu an için. Herkes farklı yerden geliyor. Bir de şehir turu falan yapmamız zor. Karşılaşma 13.30'da. En geç 12.45'te statta olmak lazım. Yol 5 saat sürer. Bunun için de yine en geç 07.45'te Ankara'dan yola çıkmak lazım. Dönüşte de hava kararıyor 1 saat sonra ve ayrıca stat şehir merkezi dışında. Muhtemelen karşılaşmaya gidilip gelinecek sanki.

Bu arada ben minibüs için fiyat istedim. Cevap gelirse yazacağım. Ancak kendim Kayseri'de 1 gün erken olacağım ve pazar günü de orada kalma ihtimalim var. Yine de şoförlü minibüs fiyatını öğrenip buraya aktarmak isterim. Ha Ertuğrul Abi otobüs diyor, çıkarsa ne mutlu.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Nurullah Yücel

• Adı Soyadı: Nurullah :Yücel
« Yanıtla #16 : 15 Kasım 2013, 08:16:12 »
Stadın karşısında ''Bacı'nın Yeri'' diye bir yer vardı sanırım.  :) Oralar ucuzdur, unlu mamülleri güzeldir.

Sevgili Kardeşim Ankara'ya döndüğüm zaman deplasmanlara seninle gidecem =)

« Yanıtla #17 : 15 Kasım 2013, 08:19:13 »
Görelim sayımızı, işte liste...

1- Onur Nazlıaka

2- Nurullah Yücel

3-  Osman Öztürk

4- Gencay Ergez

5- Ertuğrul Eryiğit

Büyük bi aksilik olmazsa 4 biz bide alper 5 e tamamlıyoruz

« Yanıtla #18 : 15 Kasım 2013, 08:21:16 »
Abi isimleri yazmışssınız da Nurullah abi Giresun'dan geçecek sanırım :) Benim de gelme ihtimalim var maça..Bugüne kadar hiç bir deplasmanda galip gelemeyen; son 2 sezonda gittiği 6 maçın tamamında mağlup ayrılan ben bu maça "kara kedi" gibi gidebilirim..Şimdiden kusura bakmayın :D

Alper seni almadan gitmem odanı hazırlattım bi gün öncesinden şantiyede ağırlarım seni sabah 7:00 gibi çıkarız göl manzaralı odada kalırsın

Çevrimdışı Umut Sayın

• Adı Soyadı: Umut SAYIN
« Yanıtla #19 : 15 Kasım 2013, 09:16:07 »
Ben de bir aksilik çıkmazsa orda olmayı düşünüyorum, organizasyon olursa katılmak isterim.
“Ki, bilenler bilir, Gençlerbirliği taraftarlığı ‘kulübe rağmen’ yürütülen, zorlu bir zenaattir!”

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #20 : 16 Kasım 2013, 01:33:10 »
Ben de bir aksilik çıkmazsa orda olmayı düşünüyorum, organizasyon olursa katılmak isterim.
Umut, senin de suyun kaynadı artık. 4 sene boyunca bu su soğumaz. Ben ilk olarak 1. sınıfta akmaya başlamıştım deplasmanlara hafiften. 2. sınıftaysa haladı koparttım. Denedim, okul 4 yılda bitiyor; merak etme. O yüzden sen de kop gel.  ;)
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2013, 04:26:31 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #21 : 16 Kasım 2013, 01:42:39 »

Kayseri'ye gidelim. Hatta uçarak gidelim...  8)

Geçen seneki deplasmanda sırasıyla şöyle bir diyalog yaşanmıştı:
Alıntı
Onur NAZLIAKA: Kayseri'ye gidelim.
Murat AYKENT: Kayseri'ye gelin.
Onur NAZLIAKA: Sen stadın ufo ısıtıcılarını aç, biz geliyoruz Murat Abi.
Ertuğrul ERYİĞİT: Kayseri'ye gelin de Ankara'ya damat mı? Nihahahahahaha.
Murat AYKENT: Onur, ısıtıcıları açtım. Hava birden soğudu. Nihahahaha.

O diyalogdan hareketle Ertuğrul Abi devreye girmeden yukarıdaki fotoğrafta, soğuk espriyi ben yapmış olayım.  ;D
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2013, 04:29:27 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #22 : 16 Kasım 2013, 17:09:26 »
minibüs için fiyat bekliyorum. sanırım kiralama firmalarının altında bir fiyat olacak. on on iki olursak düşük maliyetli bir seyahat gerçekleştirebiliriz.

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #23 : 18 Kasım 2013, 09:46:35 »
Saat kaçta yolculuk olacak? Stadın ısıtma sistemi var mı yoksa kaba yerlerimize kadar donacak mıyız? Yahu Fuat Reyiz bana protokolde yer ayırır mı (?) neden olmasın?.... Şaka bir yana harbiden gelmeyi isterdim ama bunları gözetmem lazım.
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #24 : 18 Kasım 2013, 12:12:38 »
Saat kaçta yolculuk olacak? Stadın ısıtma sistemi var mı yoksa kaba yerlerimize kadar donacak mıyız? Yahu Fuat Reyiz bana protokolde yer ayırır mı (?) neden olmasın?.... Şaka bir yana harbiden gelmeyi isterdim ama bunları gözetmem lazım.
Tahmini olarak bilgiler vereyim.

Karşılaşma 13.30'da oynanacak. Yani en geç 12.45 gibi statta olunmalı. Ankara Sıhhıye - Kayseri Keykubat arası 5 saatin altına inmez. 15 dakika da mola v.s. dense 07.30 - 07.45 gibi çıkılır Ankara'dan. Statta ısıtma var, ancak etkisi fazla değil. Fakat stadın dört bir yanı kapalı olduğu için sıkı giyinildiği takdirde pek üşünmüyor. Fuat Ç.'ye gelince, yer ayırmaz. Kayseri Erciyesspor'da bizden farklı bir iletişim içindeymiş taraftarla, Osman Özköylü'nün gönderilmesine ciddi ciddi kızanlar var bu açıdan.

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #25 : 18 Kasım 2013, 13:36:25 »
Facebook'ta "kardeşler" adındaki grup yol+bilet 35 lira yazmış deplasman için. Fiyatlar bu civarda olacaksa çok uygun olurmuş gerçekten. Ha biz gidemezsek onlarla da gitmem 50 olsun bizim olsun
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #26 : 18 Kasım 2013, 14:03:11 »
Tahmini olarak bilgiler vereyim.

Karşılaşma 13.30'da oynanacak. Yani en geç 12.45 gibi statta olunmalı. Ankara Sıhhıye - Kayseri Keykubat arası 5 saatin altına inmez. 15 dakika da mola v.s. dense 07.30 - 07.45 gibi çıkılır Ankara'dan. Statta ısıtma var, ancak etkisi fazla değil. Fakat stadın dört bir yanı kapalı olduğu için sıkı giyinildiği takdirde pek üşünmüyor. Fuat Ç.'ye gelince, yer ayırmaz. Kayseri Erciyesspor'da bizden farklı bir iletişim içindeymiş taraftarla, Osman Özköylü'nün gönderilmesine ciddi ciddi kızanlar var bu açıdan.

Eyvallah abi... Düşüneceğim.
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Veli Şahin

• Adı Soyadı: Veli Şahin
« Yanıtla #27 : 18 Kasım 2013, 15:52:38 »
Arkadaşlar son durum nedir otobüsten fiyat alındı mı kaba taslak bir fiyat verebilecek olan var mı ? Sevgiler...
Takım tutmak akıl-mantıkla ilişkisi zayıf bir bağlılıktır.
TANIL BORA

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #28 : 18 Kasım 2013, 17:01:39 »
Arkadaşlar son durum nedir otobüsten fiyat alındı mı kaba taslak bir fiyat verebilecek olan var mı ? Sevgiler...

minibüs için fiyat bekliyorum. sanırım kiralama firmalarının altında bir fiyat olacak. on on iki olursak düşük maliyetli bir seyahat gerçekleştirebiliriz.

Liste yapmayalım bence şu an için. Herkes farklı yerden geliyor. Bir de şehir turu falan yapmamız zor. Karşılaşma 13.30'da. En geç 12.45'te statta olmak lazım. Yol 5 saat sürer. Bunun için de yine en geç 07.45'te Ankara'dan yola çıkmak lazım. Dönüşte de hava kararıyor 1 saat sonra ve ayrıca stat şehir merkezi dışında. Muhtemelen karşılaşmaya gidilip gelinecek sanki.

Bu arada ben minibüs için fiyat istedim. Cevap gelirse yazacağım. Ancak kendim Kayseri'de 1 gün erken olacağım ve pazar günü de orada kalma ihtimalim var. Yine de şoförlü minibüs fiyatını öğrenip buraya aktarmak isterim. Ha Ertuğrul Abi otobüs diyor, çıkarsa ne mutlu.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2013, 17:02:29 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #29 : 18 Kasım 2013, 17:32:46 »
Evet, beklediğim fiyat geldi. 19 kişi 900 TL, 27 kişi 1300, otobüs 1600 TL olarak geldi. Biraz pahalı maalesef.  ;)