17 Ağustos 2018, 12:04:06

Gönderen Konu: Bursa Deplasman Organizasyonu  (Okunma sayısı 126575 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Bursa Deplasman Organizasyonu
« : 27 Kasım 2013, 23:01:37 »
Bursa deplasman organizasyonu başlıyor.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
Ynt: Bursa Deplasman Organizasyonu
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2013, 16:21:33 »
Gelenler misafirimdir, arabayla geliinirse şayet İnegöl de karşılayıp beraber geçebiliriz Bursa'ya. Sabırsızlanıyorum valla şu maç bi gelseydi. Bu arada maç bileti 10 yada 20 TL olur diye tahmin ediyorum, Bursanın Kasımpaşa maçı misafir tribün 20 TL idi.
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2013, 17:09:27 »
Gelenler misafirimdir, arabayla geliinirse şayet İnegöl de karşılayıp beraber geçebiliriz Bursa'ya. Sabırsızlanıyorum valla şu maç bi gelseydi. Bu arada maç bileti 10 yada 20 TL olur diye tahmin ediyorum, Bursanın Kasımpaşa maçı misafir tribün 20 TL idi.
Tahminim yine 20 TL olacak. Sezon başından beri hep öyle.

Çevrimdışı Salih Sainkaplan

• Adı Soyadı: Salih Sainkaplan
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2013, 21:17:51 »
Üniversiteden mezun olalı 1 yıl oldu aslında baya özledim Bursa'yı bu bahane ile arkadaşlarımıda görebilirdim ama malesef kpss kursum var. giden arkadaşlara tavsiyem önceden gidin ve Bursa'nın tarihinin tadını çıkarın pideli köfte yiyin :)
"Kırmızı Kara Burası Ankara"
         "Gençlerbirliği"

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2013, 14:40:37 »
Tahminim yine 20 TL olacak. Sezon başından beri hep öyle.

bence pahalı 20 TL, Bursada şampiyon oldu bozuldu.

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2013, 00:52:33 »
Bu deplasmana gidebilirim önceklikle İznik'e uğramam lazım ödev var. Hem ödevi hazırlarım hem deplasman yaparım.

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2013, 01:30:13 »
Bu deplasmana gidebilirim önceklikle İznik'e uğramam lazım ödev var. Hem ödevi hazırlarım hem deplasman yaparım.

gel abi gel, herkesi bekliyorum inşallah çok güzel olur. Antep yenilgisinin acısını bursadan çıkarırız inşallah.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2013, 13:12:49 »

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2013, 18:36:05 »
bitek internetten mi satılacak bizim biletler.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2013, 20:44:38 »
bitek internetten mi satılacak bizim biletler.
Biletimi gişe arama derdinden kurtulmak ve kredi kartı kullanmak için buradan satın alacaktım. O nedenle bu ayrıntıyı pek umursamamıştım ama şimdi dikkatle bakınca görmüş oluyorum. En iyisi yarın Bursaspor'u arayıp orada belirtilen hususu sormakta yarar var. Aksi takdirde ta stadın oraya gidip sonra sıkıntı yaşanabilir.

Bir de şöyle bir haberler çıkmış: http://fotospor.com/haber_bursada-e-bilet-cilesi-kuyrugun-sonu-yok_135131
http://www.zaman.com.tr/gundem_bursa-ataturk-stadyumu-e-bilet-ve-kamerali-guvenlik-sistemine-hazir_2128822.html

Kısacası bir sakatlık var ama çözemedim. En iyisi yarın arayıp öğrenmek.  ;)

EK BİLGİ: E-bilete geçtikleri için biletlerin üzerine T.C. yazılması gerekiyor, onu da elle değil bilgisayarla yazmaları gerektiğinden e-bilet satışı var diye tahmin ediyorum.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 21:08:52 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2013, 22:18:13 »
yav benim kredi kartım yok sıkıntı orda zaten bu ne saçma iştir arkadaş, acaba başkasının kredi kartıyla alsam bursadan kendim alabilirmiyim bileti bilginiz varmı. çünkübu seferde kart sahibi kendisi alabilir sadece derlerse tam olur yani napacaz şimdi çözemedim valla olayı.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2013, 22:27:44 »
yav benim kredi kartım yok sıkıntı orda zaten bu ne saçma iştir arkadaş, acaba başkasının kredi kartıyla alsam bursadan kendim alabilirmiyim bileti bilginiz varmı. çünkübu seferde kart sahibi kendisi alabilir sadece derlerse tam olur yani napacaz şimdi çözemedim valla olayı.
Banka kartınız varsa onunla da alınabiliyor Biletix'ten. Yoksa da başkasının kartıyla da alabilirsiniz. Hiç olmadı benimkiyle alırız, ancak Bursa'ya son dakikada inme olasılığım var.

Biletix'ten bileti almaya gidince kredi kartı veya banka kartı göstermiyorsunuz, sadece referans numarası söylemeniz yeterli. Ayrıca siteye üye olurken T.C. kimlik numarası diye bir bölüm açmışlar, altına da bilet alırken T.C. kimlik numarası olan biletler için diye bir açıklama koymuşlar. Muhtemelen bilette sizin T.C.'niz doğrudan çıkacak.  ;)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2013, 22:54:48 »
Bursaspor - Gençlerbirliği Karşılaşmasını İzleyecek Taraftarların Dikkatine!

1) Konuk taraftar tribünü biletleri 05.12.2013 tarihi, saat 10.00 itibarıyla Biletix.com.tr'den satışa sunulacaktır.
2) Bunun dışında karşılaşma gününe kadar gişe satışı olmayacaktır.
3) Bursa'da 20.000 kombine satılıp sadece 4000 civarı bilet satışı yapıldığından Bursaspor tribünleri dolduğu takdirde Bursalı taraftarların tribünümüze girmesi olasılığı olduğundan konuk taraftar tribünü biletleri, küçük bir olasılık da olsa tükenebilir.
4) Karşılaşma gününde, elde konuk taraftar tribünü bileti kalırsa bunlar http://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=18072/03/12/2013/genclerbirligi_maci_bilet_satis_programi bağlantısında belirtilen adreslerde satılacaktır. Stat önünde bilet satılmama durumu da söz konusu olabilecektir.
5) İşbu nedenlerle; Bursa'da takımımızı desteklemek isteyen taraftarlarımızın en sağlıklı yol olarak biletlerini www.biletix.com.tr internet sitesinden kredi ya da banka kartlarıyla satın alıp buradan elde edecekleri referans numaralarını şehirlerindeki ya da Bursa'daki Biletix noktalarında bilete çevirerek, karşılaşma öncesi gişe ve bilet arama derdinden kurtulup stada gelmeleri çok daha yararlı olacaktır.
6) Bursa'daki elektronik bilet uygulaması dolayısıyla biletlerin üzerine T.C. kimlik numarası yazılmaktadır. Biletlerin, kullanılacağı kişi tarafından alınması büyük önem arz etmektedir. Her T.C. kimlik numarası en fazla bir bilet alabilmektedir.
7) Mağdur olmamak için bu önerilerin dikkate alınmasını dileriz.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2013, 11:55:20 »
Ankara Dost Kitabevinden Bursa maçının biletleri alınabilir.
Şu an için alınamıyor bildiğim. Sadece web satışı varmış. Ben internetten aldım, yarın da oradan gidip bilete çevirteceğim. Bu arada bileti internetten alınca 4 TL de işlem bedeli var.

Belki o gün bileti statta da satacaklar ama garantisi yok. Bu e-bileti Türkiye'de en kapsamlı uygulayıp bilet satışlarında T.C. kimlik numarası şartı getiren tek kent Bursa şimdilik. O yüzden işi sağlama almakta fayda var. Belki vesvese yapıyorum ama işin en sonunda mağdur olmamak için.  ;)

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
« Yanıtla #14 : 05 Aralık 2013, 17:54:29 »
valla ben şu anda netten almaya çalışıyorum koltuk yok diyor inşallah sıkıntı çıkmaz.