17 Aralık 2018, 07:55:08

Gönderen Konu: 16.Hafta/ M.P Antalyaspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 12184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
Ynt: 16.Hafta/ M.P Antalyaspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #15 : 22 Aralık 2013, 17:43:52 »
O kadar lakayıt top oynadık ki Antalya cezayı kesti 83.dk Isaac attı 2-3

enderbediz

« Yanıtla #16 : 22 Aralık 2013, 17:54:01 »
Hele şükür bitti sanırım... ;D

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #17 : 22 Aralık 2013, 17:55:40 »
3 puanı aldık ama ben böyle galibiyet istemiyorum arkadaş...Maç 90 dakika 70 dakikasını mahkum oynadık, 1 kornerimiz yok,rakip 25 şut atmış biz sadece 9 ki bunun 8'i ilk yarı,bu 3 puan  bu oyuna hediye gibi geldi...Ne zaman futbol oynayacağız merakla ve sabırla bekliyorum...Maça dair en güzel detay Petrovic'in kendi başlattığı atağı ısrarla el kaldırıp kafası ile bitirdiği 2.golüydü,tek kelime ile mükemmel bir goldü,ayakta alkışladım bu golü...
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2013, 18:41:11 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #18 : 22 Aralık 2013, 18:03:51 »
Köşe atışı kullanmadan 3 gol attık, 3 puan aldık.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #19 : 22 Aralık 2013, 18:23:43 »
Evet petro beklediğimiz klasını gösterip 2 gol atmış.Hele kafa golü kaç haftadır deneyip de atamadığını nihayet attı.Antalya bizim ilacımız oldu.
darısı haftaya bjk maçına olsun ve 21 puanla kapatalım.Sonra da eksikleri tamamlayalım.
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #20 : 22 Aralık 2013, 18:40:40 »
Ne yapıp edip, defansta bu kafa vurdurmalara çare bulmak lazım. Promise İshaak iki kere bomboş yakaladı ve birini attı.Bjk ve özellikle de Almeida  bize cezayı keser.
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #21 : 22 Aralık 2013, 19:33:10 »
belki kazandık ama oynanan oyun hiç de iyi değil.şifo'nun ilk 3 macta oynattığı Gençlerbirliği'nden eser kalmadı.şuanda bildigin fuat çapa dönemine döndük.
sor u reş

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #22 : 22 Aralık 2013, 19:36:33 »
güzel galibiyet oldu.son üç haftada alınan beş puan çok degerli.ikinci devrenin çok daha zorlu geçeceğine kuşku yok.devre arası transferlerde ıskalamamak lazım.kimsenin hata yapma lüksü yok.yanlış hesap telafisi imkansız sonuçlara yol açar.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #23 : 23 Aralık 2013, 00:06:29 »
Bu haftalarda futbola pek takilmamak lazim.akilli oynadik kazandik.
Hucumda surekli ters kanatlara uzun pas yaptik, calisilmis birseydi ve meyvesini verdi.2.golu bu sekilde bulduk ve bir cok pozisyon bulduk.

Savunmamiz son haftalarin en kotu performansini gosterdi.tosic harici 3lumuz kotuyduler bence bugun.orta alanda gosso iyiydi yine her yere kostu.

Doga pek verimli olamadi, jimmy fena degildi zec asisti disinda yine sac bas yoldurdu.stancu ise savunma arasinda sikisti kaldi bir sey yapamadi.sonradab oyuna giren ferhat ise cok olumlu bi goruntu cizdi.

Bence ferhatin bu performansindan sonra stopere gerek yok varsa da ywrli olsun yabanci kullanilmasin ama neolursa olsun ferhata sans verilsin.iyi topcu belli.

Haftaya evimizde besiktasi yenersek planlar degisir ve ilk 10a oynariz diye dusunuyorum yapilacak transferlerin niteligiyle.son kez kaleci, oyun kurucu, forvet sart bu takima umarim es gecmezler.

Ote yandan ozdilek tomici gozden cikardi buyuk ihtimal.milandan sonra gidicek oyuncumuz belli oldu.bakalim zec petro vek kulusic uclusunden hangisi gidicek

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #24 : 23 Aralık 2013, 00:10:37 »
Bu arada sitedeki haberde mehmet ozdilek aissati ile ilgilendigini mi belirtmis yoksa ben mi yanlis anladim ?

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #25 : 23 Aralık 2013, 10:39:04 »
Önemli bir üç puan aldık süper oynamadık ama akıllı oynadık takım istekliydi attığımız goller çalışılmış gollerdi sahadaki 26 adamdan en kötüsü kesinlikle o uyduruk penaltıyı çalan hakemdi!!!!
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Volkan Yıldırım

• Adı Soyadı: volkan yıldırım
« Yanıtla #26 : 23 Aralık 2013, 15:42:16 »
maçı statta izledik muğladan iki arkadaşımla birlikte... akşam resimlerle birlikte Onur Nazlıaka kardeşimin sunumlarının amatör versiyonuyla deplasmanı anlatacagım :)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #27 : 23 Aralık 2013, 17:13:25 »
maçı statta izledik muğladan iki arkadaşımla birlikte... akşam resimlerle birlikte Onur Nazlıaka kardeşimin sunumlarının amatör versiyonuyla deplasmanı anlatacagım :)
Volkan, ne güzel etmişsiniz maça gitmekle. Akşama sunumunu ilgiyle bekliyoruz. Aşağıdaki hali hazırda Antalya Deplasman Organizasyonu başlığını da kullanabilirsin.
http://www.forum.haydigencler.com/index.php/topic,471.msg24481.html#new

Bu arada gitmişken portakal alsaydınız keşke. Geçen sene deplasman dönüşü Ankara'nın yarı fiyatına 1 çuval portakal almıştım. Fiyatı da tadı da şahaneydi.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Volkan Yıldırım

• Adı Soyadı: volkan yıldırım
« Yanıtla #28 : 24 Aralık 2013, 01:20:25 »
fotoları yüklemeyi beceremediğim için sunum yarına kaldı sanırım kusuruma bakmayınız :/ onur kardeşim senin bahsettiğin portakalcıları kaçırdık biz sanırım ama gördüğüm ilk muzu aldım :)

maça çok kötü başladık ve özellikle ahmet uğur ikilisi inanılmaz panik yaparak oyuna başladılar ... ahmet maç içerisinde de takım baskı yedikçe inanılmaz panik oynadı ancak bu maçları oynadıkça kendini bulacaktır eminim ... uğur a milli oyuncu olduğu için bir pazarlama taktiği olarak mı sağbeke kondu acaba onun merakındayım ki hücuma katkısı sıfırken savunmada da bütün net  pozisyonları nerdeyse onun kanadından gelen toplarda yedik ... maç içerisinde antalyanın kaç tane direği sıyıran şutu vardı ben sayamadım inanılmaz bunalttılar bizi .özellikle 48de penaltı kazanıp farkı da bire indirince 60. DAKİKAYA kadar nefes aldırmadılar ... koca ilk yarı boyunca 3 kez rakip ceza sahasına gidip 2 gol ve bir karşı karşıya kaçan-yetişilemeyen top  bizim için Allah'ın lütfundan başka bişey değildi ... sonuca bu kadar kolay gittiğimiz başka bi maç daha varmıdır bilemiyorum ...
    bizim adımıza maçı kazandığımız an  60. DAKİKA oldu. bu dakikada doğa-NİZAMETTİN değişikliği maçın bittiği an oldu bizim için.orta sahada top yapamayan takım nizamettinin kazandırdığı bir faulün ardından rakibin hızını keserek nizonun da yönlendirmeleriyle maçı tutmayı başardı ...genel anlamda bakınca gosso takım adına sahanın  en başarılısıydı bana göre ...
     ramazana çok şey söylemek istiyorum ama son saniyede -gerçi yine kendi hatasıydı ama- sektirdiği topu hızlı bi şekilde açıyı kapatarak çıkarmasıyla söyleyeceklerimi içime atmamı sağladı ... bugünkü kaleci transferi haberine de en çok ben sevindim sanırım.
      hoca cimiyi sola aldığından beri performans vermiyo bu herif ... iki haftadır özellikle dikkatimi çeken nokta , bireysel birkaç hareket dışında cimi solda oynamayı unutmuş !!!
      antalyadan alabiliyorsak emrah başsan ve diarra harika transferler olur bizim için.işte o zaman cimi ve zec rahatça gidebilirler istedikleri yerlere ...
     sonuç olarak yaptığım 700 km yola fazlasıyla değecek bi deplasman oldu ... bu kadar rakibi oynatıp da maç kazanmak daha keyifli oldu gibi gibi , heyecanımız hiç geçmedi çünkü :) inşallah birgün bizi bunalttıkları gibi bizim de dakikalarca rakibe nefes aldırmayacak bi takımımız olur diyerek deplasmanın sözel kısmını sonlandırıyorum :)
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2013, 01:25:15 Gönderen: Volkan Yıldırım »