17 Aralık 2018, 08:22:58

Gönderen Konu: Gaziantep Üniversiteli Gençler  (Okunma sayısı 4602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan Ozan

• Adı Soyadı: Kaan Ozan
Gaziantep Üniversiteli Gençler
« : 28 Aralık 2013, 00:59:50 »
Gaziantep Üniversitesi, Zirve Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde okuyan tüm kardeşlerimi bekliyorum..
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2013, 11:54:29 Gönderen: Kaan Ozan »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Ynt: Gaziantepli Gençler
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2013, 03:41:48 »
Bundan birkaç sene evvel Gaziantep'te okuyan birkaç Gençlerli kardeşimiz vardı, işletme fakültesinde okuyorlardı. Onun dışında hiç Gençlerli görmemiştim Gaziantep Üniversitesi'nden. Şimdiye mezun olmuşlardır. Zirve ve Hasan Kalyoncu'da Gençlerli olacağını tahmin etmiyorum. Ancak Gaziantep Üniversitesi'nde yeni dönemlerde mutlaka birkaç kişi daha vardır.

Bu arada başlığın ismini Gaziantep Üniversiteli Gençler diye de değiştirebiliriz.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2013, 21:53:54 »
 Kaan Ozan bey; öncelikle hoşgeldiniz..Gaziantep maçımız ligin 2. yarısında deplasmanda oynanacak..Umarım arkadaşlarınızla birlikte takımımıza destek olursunuz..Bizlerde her türlü maddi ve manevi olarak yanınızdayız..Gaziantep Ankara'ya biraz uzak olduğu için deplasman sayımız düşük oluyor; sizden üniversitede ki Ankara'lı arkadaşlarınızı bu yönde teşvik etmenizi bekliyoruz..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Kaan Ozan

• Adı Soyadı: Kaan Ozan
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2013, 11:53:54 »
Güzel cümleleriniz için teşekkür ediyorum. Hoşbulduk. Gaziantep'te oynayacağımız maçta desteğimizi vereceğimize şüpheniz olmasın. 2 yıldır bende kimseyi bulamadım aslında buradan deplasman organizasyonu yapacak 3-4 kişi olsaydı yeterdi :)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2013, 15:24:32 »
Güzel cümleleriniz için teşekkür ediyorum. Hoşbulduk. Gaziantep'te oynayacağımız maçta desteğimizi vereceğimize şüpheniz olmasın. 2 yıldır bende kimseyi bulamadım aslında buradan deplasman organizasyonu yapacak 3-4 kişi olsaydı yeterdi :)
Gaziantep'te benim bildiğim tek taraftarımız Seyhun Akar'dır. Ancak belirttiğim gibi ''benim bildiğim''. Yani onun dışında da mutlaka birileri vardır. Kendisi Sarıgüllük'te, 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde çalışır. Oradan ulaşabilirsin. Ayrıca özelden numarasını atıyorum.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.