17 Aralık 2018, 08:52:10

Gönderen Konu: 18.hafta/ Gençlerbirliği - Ç.Rizespor  (Okunma sayısı 17540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
18.hafta/ Gençlerbirliği - Ç.Rizespor
« : 18 Ocak 2014, 14:07:12 »
2013-2014 Sezonu
Spor Toto Süper Lig
18. Hafta Maçı

Gençlerbirliği  - Çaykur Rizespor

Tarih : 25.01.2014
Saat  : 13:30
Cumartesi
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
Ynt: 18.hafta/ Gençlerbirliği - Ç.Rizespor
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2014, 19:06:02 »
sahamızda bu maçları kazanamazsak sıkıntı yaşarız. bu tip maçlarda her zaman konsantrasyon sorunu yaşıyoruz. ligin ikinci yarısında çok şeyler değişebilir. sıkıntı yaşamamak adına mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2014, 00:23:36 »
aynen öyle.bizimle beraber düşmeye adaylardan bir tanesi.hedef mutlaka 3 puan olmalı.1-0 olsun bizim olsun.
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2014, 10:12:53 »
aynen öyle.bizimle beraber düşmeye adaylardan bir tanesi.hedef mutlaka 3 puan olmalı.1-0 olsun bizim olsun.

Kaleci transferinden sonra, bu kadro ve bu hoca ile kanaatimce düşme adayı olmadığımızı sezonun ikinci yarısı başlamadan buraya bir yere not düşeyim...

Lua Lua ya özel önlem alırsak çok zorlanmayacağımızı düşünüyorum... Stancu  da bıraktığı yerden devam eder inşallah... İkinci yarı kolay kolay maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum kazanmamız da forvet hattımızın performansına bağlı...
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 10:36:19 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2014, 10:25:48 »
kaleci transferu onemliydi fakat kapali kutu bizim icin gormeden yorum yapamayiz ramazandab beterde olabilir muslera gibi de olabilir.

fakat hadi cok gerekli olan orta sahayi da gectim alinmayacagi %90,en azindan iyi bir forvrt alinsa da ikinci yariyi rahat gecirsek.

su anki kadroyla ne olursa oldun isimiz zor

Çevrimdışı Mücahit Altunok

• Adı Soyadı: mücahit altunok
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2014, 14:44:57 »
bu maç bizim o kadar  ;D

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2014, 14:28:23 »
kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum.çok beklediğimiz transferleri göremeyeceğiz belki aslantaş sağbek olacak kalede beklentiler karşılanır inşallah ama takım en azından kaldığı yerden çıkışına devam edecektir.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2014, 14:41:27 »
smiljanic gonderilmeden yeni bir forvet yalan olacak.isimize yaramatacagi taa basindan belli olan bir adam bize nasil sikinti yaratiyor goruyoruz.

maca gelirsek;rize cok ciddi takviyeler yapti.engin lua lua gibi isimler oynayacaktir,hucum hatlari bizim takimin aksine cok guclendi.

bize gelirsek;savunmaya yaptigimiz takviyeler zaten iyi olan savunma hattimizin bir laz daha iyilesmesini sagladi.hakan oynar mi bilmiyorum ama umarim oynar,kendisini izlemeyeli yillar oldu,ozledik.
dahlin yuksek ihtimal ilk 11de olur.3 yil aradan sonra ramcpdan baska birini kalede gorucez bu da heyecanladirici bir sey.umarim dahlin 3 yil bekledigimize degecek bir kalecidir.
radkov oynar mi bilinmez neden alindigini bir turlu cozemedim,rusyada bile forma sansi bulamayan adam nasil olabilir ki ? hemde yabanci..neyse olan oldu artik.oynarsa onu da yorumlariz.

forvette bu macra zoraki olarak,kanat olmasina ragmen ligin en cok ofsayta dusen zati zec ile stancu oynar.stancu kendini iyi toparladi en buyuk gol silahimiz ama zec adami kanser eder keske oynamasa hic.

forvet arkasinda ise yine hic begenmedigim yana pas atmaktan baska ise yaramayan gamsiz petrovic oynayacak.kisacasi en sorunlu bolgemiz olan hucum hattinda bir degisiklik olmayacak yine 1 gol bulursak hoop savunma yapacagiz,bu hucum hattiula da mantikli olan o.ozdilegi bu konuda suclamak sacma olur.

rize maci artik gecti ama umarim 2.hafta akisar macina kadar bir forvet ve bir oyun kurucu takima dahil edilir.bu kadroyla isimiz zor toz pembe bakmanin anlami yok su kadroya.petrvicle zecle olacak is degil bu. yerli forvete necatiye npbreye raziyiz yeter ko gol atabilecek bi adam gelsin

enderbediz

« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2014, 00:55:50 »
Bi Kazakistan takımı dışında hazırlık maçı yaptığımızı duymadım açıkçası.. Takım ne durumda hiç bilmiyoruz.. İnşallah arayı iyi değerlendirmişizdir..  ???

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2014, 04:43:59 »
Bi Kazakistan takımı dışında hazırlık maçı yaptığımızı duymadım açıkçası.. Takım ne durumda hiç bilmiyoruz.. İnşallah arayı iyi değerlendirmişizdir..  ???

Azerbaycan takımıyla maç yaptık bir de benim duyduğum 2-0 yenmişiz.
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Mücahit Altunok

• Adı Soyadı: mücahit altunok
« Yanıtla #10 : 25 Ocak 2014, 11:09:34 »
kadrolar bellimi

« Yanıtla #11 : 25 Ocak 2014, 13:03:16 »
Azerbaycan takımıyla maç yaptık bir de benim duyduğum 2-0 yenmişiz.

kore takımınıda 4-0 yenmiştik.bunun dışında şimdi baktım,biz gecen hafta tarsus idman yurdu ile hazırlık macı yapmısız ve 0-0 bitmiş.yahu hadi bunu basın yazmıyor,bizim Gençlerbirliği'nin basıncıları ne ayak ? hiçbir şeyden haberimiz yok
sor u reş

Çevrimdışı Kaan Ozan

• Adı Soyadı: Kaan Ozan
« Yanıtla #12 : 25 Ocak 2014, 13:06:02 »
11'ler açıklandı. Direk kopyala yapıştır yapıyorum

GENÇLERBİRLİĞİ: Dahlin, Doğa, Ahmet, Kulusic, Tosic, Hakan, Petrovic, Gosso, Jimmy, Oktay, Stancu
ÇAYKUR RİZESPOR: Serkan, Orhan, Viera, Oboabona, Ali Adnan, Ali Abdi, Aykut, Engin, Kıvanç, Tevfik, Kweuke
Gaziantep Üniversiteli Gençler

Çevrimdışı Fatih Turan

• Adı Soyadı: Fatih Turan
« Yanıtla #13 : 25 Ocak 2014, 16:47:07 »
Genel olarak gayet iyi ve başarılı bir maç çıkardığımızı düşünüyorum...Tvden izlediğim kadarıyla değerlendirecek olursam kaleci Dahlin kalemizdeki iki önemli pozisyonda (Ali Adnan'ın şutu ve karşı karşıya pozisyonu) gayet başarılı ve güven vericiydi. Defans hattımızda özellikle beklerimiz kusursuzdu, Allah nazardan saklasın,maşallah. Stoperlerimizde bugün gayet iyiydi zaten Ante gollerimizden birini attı, Ahmet'in amatörçe yaptırdığı penaltı haricinde gayet iyi olduğunu düşünüyorum, bu hatasını da tecrübesizliği ve skor avantajından kaynaklandığını düşünüyorum. Orta sahamız Gosso önderliğinde gayet başarılıydı. Yerinde müdahale ve başarılı ve güzel paslarla atak başlattı yerinde savunma yaptı. Forvette Stancu istekli ve azimliydi. Oktay forvet arkası olarak gole kadar kötü golden sonra gayet iyiydi ayrıca usta işi bi kafa vuruşu yaptı...Hüseyin Göçek'in sakatlanması ve yerine Deniz Ateş Bitnel'in hakemliğe geçişinde önce çok korksam da tahminimden çok daha başarılı bir maç yönetti zaten çok da iş düşmedi kendisine. Hakemin gözüme çarpan tek bir hatası oldu o da maç 3-1 ken Gosso'nun ceza sahsında düşürüldüğü pozisyondu. Varolan penaltıyı çalmayınca Gossa da neredeyse dizlerine apanarak penaltıyı istedi ama sonuç alamadı. Ve son olarak "Şampiyon olmamız engellenemez" tezahüatı çok güzeldi  ;D

Bir gün Kırmızı ertesi gün Kara...

« Yanıtla #14 : 25 Ocak 2014, 16:54:15 »
bugün sol kanadımız adeta ateş ediyordu.ilk yarı uyku getiren,ikinci yarı kas gevşeten bi maç izledik.hakettiğimiz bi galibiyet oldu.rize kalecisi serkan'da sağolsun yardımcı oldu bu galibiyette.bugün panter değil,kovaydı ve bu işimize geldi.

bunu gören cavcav,forvet trasnferide yapmaz büyük ihtimal.haftaya evinde iyi olan akhisar'dan en kötü 1 puan alalım,gönülleri yeşertelim.
sor u reş