09 Aralık 2018, 22:37:04

Gönderen Konu: 18.hafta/ Gençlerbirliği - Ç.Rizespor  (Okunma sayısı 17534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

Ynt: 18.hafta/ Gençlerbirliği - Ç.Rizespor
« Yanıtla #15 : 25 Ocak 2014, 17:32:02 »
İlk 15 ve son 15 dakika hariç müthiş maç çıkardık.. Başka da diyecek bi söz yok..Ama şunu da belirtmeden geçemeyecem, maç içerisinde bi kaç kez Ramazan Köse'yi hasretle anınca Osman Öztürk abimizin şiddetime maruz kaldım. ;D Sağ mıydı solmuydu anlayamadım bi yumrukla epey bi yuvarlandım. Tehtitler bizi kesinlikle yıldıramaz Osman abim.. ;)

Çevrimdışı Kaan Ozan

• Adı Soyadı: Kaan Ozan
« Yanıtla #16 : 25 Ocak 2014, 17:35:34 »
Radkov'un ilk 18 e alınmaması açıkçasın beni düşündürdü. Boşa yapılan bir transfer mi acaba diye. Ama tvden izlediğim kadarıyla takımı çok beğendim hakettiğimiz bir galibiyet oldu. İnşallah böyle devam ederiz. Son olarak forvet şart arkadaşlar.
Gaziantep Üniversiteli Gençler

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #17 : 25 Ocak 2014, 19:30:46 »
Radkov'un ilk 18 e alınmaması açıkçasın beni düşündürdü.

6 yabancı sınırlaması olduğu için alınmadı. Aynı şekilde Zec de kadro dışında kalan isimlerden biriydi.

Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #18 : 25 Ocak 2014, 19:34:41 »
Süper Lig'in ikinci yarısına güzel bir başlangıç yaptık. Umarım güzel bir seri yakalarız ve üst sıraları zorlarız. 
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #19 : 25 Ocak 2014, 19:39:34 »
2. Yarı çok güzel bir oyunla 3 puanı aldık. Dahlin'de ilk maçında bana göre güven verdi.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #20 : 25 Ocak 2014, 19:57:23 »
güzel maç güzel galibiyet. gosso, tosiç, ante, Ahmet iyiydi. petro. hakan, ve stancu da  gayretli oynadı. kaleci hakkındaysa bir şey diyemem hemen hemen hiç top gelmedi. galibiyet birazda rizenin kötü oyunu sonucu geldi diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #21 : 25 Ocak 2014, 20:24:28 »
 İlk yarı tatsız tutsuz bir maç izledik..2. yarı Tosic'in de bindirmeleriyle etkili ataklar yaptık..Jımmy'nin golünde kaleci hatası vardı, Onun dışında ki 2 golümüzde orta organizasyonundan geldi..Güzel tarafı oyunun 2. yarısında rakibe burasının Ankara olduğunu belli ettik..Rizespor bizim için ölçü olmamalı, ancak 3 puanı 3 golle almak çok güzel..İlerleyen haftalarda bekleyip göreceğiz; ancak benim gördüğüm o ki hiç bir maçta fark yemeyeceğiz..

Yabancı kısıtlamasından dolayı Tomic,Radkov,Smiljanic ve Zec forma giyemedi..Belki petronun yerine ilerleyen haftalarda Tomic veya Zec denenebilir.. Defansı çok iyi buldum yine, Hakan kadroya çabuk uyum sağlamış görevini yaptı..3 puanlarımızın artması dileğiyle.
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Oytun Akyol

• Adı Soyadı: Oytun AKYOL
« Yanıtla #22 : 25 Ocak 2014, 21:17:16 »
3. gol'den önceki atağı 3 kere tekrar izledim. Maşallah çok iyi paslaşmışlar.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #23 : 25 Ocak 2014, 23:18:38 »
İkinci yarıya güzel bir başlangıç yapmak oldukça iyi oldu.

Yağmurlu bir Ankara gününde, saha zemininin de bozuk olduğu ortamda maç başladı. İlk yarı Rizespor'un tek pozisyonu dışında kayda değer bir şey yoktu. Rakip bizi oynatmamak, 1 puan almak için Ankara'ya gelmişti ama onu da doğru düzgün yaptıkları söylenemezdi. Tam bu sıralarda büyük ihtimalle zeminin azizliğine oynayan Hüseyin Göçek sakatlandı ve o 4. hakemliğe geçerken, 4. hakem 6. hakemliğe, 6. hakem Deniz Ateş Bitnel de orta hakemliğe geçti. Kendisi kuşkusuz ki büyük tepki aldı, Karabük'teki rezil yönetimi unutulmaz. Günün bir diğer ilginçliği de skor tahtasının çalışmamasıydı. Sanki halı sahada maç izler gibi saatimize bakıp durduk o yüzden kaçıncı dakikada olduğumuzu bulmak için. Muhtemelen futbolcular da sıkıntı çekmiştir bu konuda.

Ve 2. yarı başladı. Dirençsiz Rizespor'a 3 gol atmak çok zor olmadı. İlk gol de aslen Rizeli olan Oktay'dan geldi. 2. golde ligimizin bazen en kova bazen de en zımba kalecilerinden olan Serkan, kova yönünü müthiş biçimde ortaya çıkardı. 3.sü de zaten klasik Kulusic golüydü. 3 golü bu kadar hızlı bulunca da oyun bizim ağırlığımızla sürdü, Rizespor'un attığı penaltı da onların tek sayısı oldu. Bu karşılaşmayı pek az yorularak, rakibin oyuna ağırlığını koymaması üzerine fazla bir zahmete girmeden kazanmış olduk. Ancak karşımızda dirençli bir rakip olsaydı muhtemelen bu minvalde oynardık.

Haftaya Manisa'dayız. Orada daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #24 : 26 Ocak 2014, 00:26:17 »
İlk 15 ve son 15 dakika hariç müthiş maç çıkardık.. Başka da diyecek bi söz yok..Ama şunu da belirtmeden geçemeyecem, maç içerisinde bi kaç kez Ramazan Köse'yi hasretle anınca Osman Öztürk abimizin şiddetime maruz kaldım. ;D Sağ mıydı solmuydu anlayamadım bi yumrukla epey bi yuvarlandım. Tehtitler bizi kesinlikle yıldıramaz Osman abim.. ;)

Duyan da gerçek sanacak Ender :), şiddet pozisyonu için çok üzgünüm gerçekten ama sen de biliyorsun ki, onun sebebi ikinci yarı kaleyi bulan her şutumuzun gol olmasından kaynaklanan orantısız sevinçti... 

Diğer konuya gelecek olursak, bence  kulübede Ramazan gibi bir kalecimizin olması herkese güven veriyor...

« Son Düzenleme: 26 Ocak 2014, 00:27:26 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #25 : 26 Ocak 2014, 18:21:51 »
atilan 3 gol ve alinan galibiyet cok iyi tabi ama bir cok kisiyi yaniltmis gibi.
oncelikle ilk yariya deginirsek cok ama cok kotu oynadik 40.dakikaya kadar,20 dakikasinin kendi yari sahamizda top cevirerek ve bunun bir cogunu kaleciye geri pas vererek gecirdigimizi gordum.orta sahada bi tane mi teknik adam olmaz 3 top yapamadik.ilk sutumuz 41de geldi yanilmiyorsam.

ikinci yari ise takim biraz fircalanmis olacak ki bi gazla basladik ve 3 topta cok guzel bir kafa golu bulduk,daha sonrasinda 2 tane basit golle galip geldik.ama 'burasi ankara'dedirtecek bir futbol ve isiran bir mucadele sergilemedik..

dahline pek is dusmedi 2 pozisyon vardi ki ozellike sercanin kini  cikarmasi zordu,basardi.guven verdi
hakan tahmin etttigim gibi cabuk alismis takima.yuregiyle oynuyor cok kosuyor mucadele ediyor,orta yapmayi da hatirlarsa nokta transfer olmus olur.

yeniler disinda stancu cok kostu iyi top sakladi iyi asist yapti,tosic ikinci yari  costu adeta.ante ve ahmet cok iyilerdi,radkov neden alindi ?sirf oyuzden yananci hucumcu alinmadi  anlamak mumkun degil.

ama ben takimi ne hazir ne de iyi buldum.savunma anlaminda bence ikinci yari sikinti yasamayacagiz fakat hucum anlaminda mevcut kadroyla devam edersek son yillarin en kotu performansini gostrebiliriz.

oncelikle petrovic forvet arkasinda cok siritiyor,sifo gormuyor mu bunu hala kanat oyuncusu istiyor inatla ama cok net belli oluyor takimda teknik bir oyuncunun eksikligi.petroyla gercekten biz ic saba dis saha bir sey yapamayiz bunu gormesi lazim sifonun.yabanci alamiyorsak kendi aptalligimizdan bari ozeri almaya calisalim.

forvete gelirsek;zateb bagiriyor mac icinde bu takima forvet lazim diye.stancu bile bikmis gibi bu durumdan ki partner istiyor.yerli iyi bir golcu yok bence super ligde.bi nebze becati ama o da sirf sifonun kankasi olmasindan dolayi.

diger takimlara baktigimizda ;eneramo,fernandao,hleb,semih.bence cok iyi transferler.bu saydigim isimlerden en azindan birini biz alabilseydik cok farkli hedeflerden bahsedebilirdik.

fakat cavcav sifoya receteyi vermis belli.cok rahat yukarilara oynabilecekken dedigimiz 2 onemli takviye yapildiginda,cavcav istemedi buyuk ihtimal ilk 13 yeterli demistir

sifo geldigindan beri lig 2.siyiz buyuk bir basari bu ama uzun periyotta ne yazik ki mevcut kadroyla tokezleriz.4 bizansla disarda oynayacagimizi hatirlatirim.

sozun ozu,taraftara cavcav gitmeden rahat yok.bu sene de son 6 haftaya 7-8. girsebilsek bile ligi 14.bitiririz cavcav sagolsun..

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #26 : 26 Ocak 2014, 18:37:31 »
ote yandan oyle bir fiksturumuz var ki fener macina kadar akhisar,karabuk,kayseri ve konyayla oynayacagiz.bu 4 takimi da yenebilecek gucumuz var.fener macina kadar 4 mactan minimum 9 puan alabilsek alt siralardan tamamen kopariz.

wayelemzed

« Yanıtla #27 : 27 Ocak 2014, 14:12:10 »
Ben takımı neredeyse hiç beğenmedim. İlk yarı boyunca pozisyon organize edemedik, doğal olarak cılızda olsa kaleye şut dahi atamadık. İkinci yarı ise rakip savunmanın büyük özveri göstererek boş bıraktığı alanı değerlendirip golü attıktan sonra kaleci ve yine savunmayla rahatlamış olduk. Yani oyunu bize çeviren rakip hatasında iyi konsantre olmamızdı ama her rakip böyle yapmazsa biz neler yapabiliriz ? İyi şeyler yapamayacağımız açık bir şekilde belli. Takımda ciddi eksik yerler var ama ilk yarıya oranla iki muhteşem gelişme olan hatalar kralı Ramazan'ın olmaması ve üst düzey performansıyla hatırladığımız Hakan'ın yıllardır eksik olan sağ beke geçişi. Bunun dışında özellikle orta alanda büyük sıkıntılar var. Doğa beklediğimden iyi oynasa da en iyi hali bile bizi bir hedef takımı haline getirmez. Bunun dışında Petro'yada ofansif görev verilince o da bunu yeterince iyi yapamıyor. Takım ofansif anlamda yalnızca Jimmy ve Petro'nun elinde desek yanlış olmaz çünkü takımda topla oynamayı seven üçüncü bir isim yok ve Gosso'yla birlikte bu üçünden başka sorumluluk alacak olanda yok. Tüm taçlarda Gosso boş alana kaçıyorsa bir sıkıntı var demektir burada. Anlat anlat daha uzun sürer bizim takım her zamanki gibi ama özellikle ihtiyaç olan şey iyi bir orta saha. Doğa, Özgür gibi oyuncuların daimi oynadığı bir takımın iyi şeyler yapması için her rakibin bu rakip gibi basit hatalarla maçı bize vermesi gerekir. Fazla umutlanmamak gerek o yüzden.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #28 : 27 Ocak 2014, 14:35:01 »
Arkadaslar hepinizin fikirlerine saygi duyuyorum, cok degerli ve takimin iyiligi icin yapilmis degerlendirmeler.ancak olaylara biraz pesimist yaklasmissiniz. Evet ara transfrler istedimizi gibi yapilmadi. Bir radkov olayi var ki tam bi facia. Orta saha yok,forvet de ise alternatif... ama adi uzerinde ara transfer.
Rize macinda (ki rize cok iyi transferler yapti ve adindan cokca bahsettirdi) takim ilk yari berbatti kabul ediyorum. Tek bir sutumuz bile yoktu son 5 dk ya kadar. Rizenin de tek pozisyonu vardi.ama takim daha kamptan yeni geldi ve aramiza yeni katilan oyuncular var. Cok dogal birsey oyunun kaliteli olmamasi.dun galatasaray bile pozisyon bulamadi antep macinda ve beraberlige boyun egdi.
Ama ikinci yari farkliydi. Biliyordum sifonun tabiri caizse ayar yapacagini ki oyle de oldu. Helw bir pozisyonumuz var di ki 2. Yarinin ortalarinda, kale agzina kadar seri ver kaclar ve ara paslariyla cok akici bi sekilde tehlike yarattik. Takim kostu,mucadele etti. Aklini ve yetenegini kullandi.
Johan gayet basariliydi. Guzel bir serbest vurus cikardi.degajlari nokta atisiydi.
Evet doga kotuydu ama inaniyorum daha iyi olacagina. Tipki bjk macinda oldugu gibi.
Hakan neredeyse adapte olmus gibi.
Bu takim ki feneri elinden kacirdi. Daha dogrusu hakem kurbani olduk. Bjk ve ts yi mukemmel bir oyunla yendi.
Gs ile berabere kaldi. Ve begenmedigimiz bu kadroyla yapti bunlari.
Hepimiz tabi ki de bu takimi ust siralar da gormek istiyor ve hatta sampiyon olmasini istiyoruz. Ama bu takim daha yeni atlatti fuat ç ve metin d vakalarini. Ikisi de iyi hoca,saygi duyuyoruz ama birseyler eksikti ve olmadi.
Sozun kisasi; takimimiza guvenelim arkadaslar. Su anda ki kadromuz yeterli degil ama iyi. Ve hersey zamanla daha da iyi olacak insallah. Saygilarimla...

Çevrimdışı Volkan Yıldırım

• Adı Soyadı: volkan yıldırım
« Yanıtla #29 : 29 Ocak 2014, 10:26:23 »
bana göre maçla alakalı dikkat edilecek noktalar  :

- hakan aslantaş ortaları etkili olmasa da 6-7 kere sağ kanattan bindirme yaptı,poziyona girdi . sadece sol kanadı kullanmaya aşina takımımız için güzel bi gelişme.jimmy de formunu yakalarsa kanatlarımız tamamdır ...

- doğa bu sezon bir ön liberonun yapması gereken herşeyi yapıyor , inanılmaz özverili.bu maçta da yine öyleydi ...

-gosso bu takımı enerjisiyle canlandıran ayakta tutan adamdır.yıllardır ruhsuz oynayan oyuncularımız için gossonun varlığı bir şans...

-forvetimiz stancudur eyvallah ancak zecin de kontenjana takıldığını düşününce yedekler arasında forvetimizin olmayışı açıklanamaz . transfer transfer transfer !!!

« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 10:27:06 Gönderen: Volkan Yıldırım »