17 Temmuz 2018, 00:33:53

Gönderen Konu: 19.Hafta/Akhisar Belediye Gençlik ve Spor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 20991 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
Ynt: 19.Hafta/Akhisar Belediye Gençlik ve Spor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #45 : 03 Şubat 2014, 17:00:30 »
kimse boşuna çenesini yormasın bu yönetimle ancak bu kadar oluyor ne yazıkki.içimi rahatlatan tek taraf cavcav artık bu haliyle daha fazla götüremez yürüyemiyor bile nerdeyse.biraz daha sabır çünkü bu adam bırakmadam bize sevinmek haram.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #46 : 03 Şubat 2014, 18:21:10 »
yediğimiz ilk gol oyunun kilidini açtı bence. çünkü bu tip maçlarda oyun sıfır sıfır iken farklı golden sonra farklı kalıplara girebiliyor. kalecinin yapacağı bir şey yoktu derseniz bu gibi golleri kurtarana iyi kaleci deniyor. bize de maalesef patrik nis den beri iyi kaleci gelmedi. umarım eleman açılır yoksa paralar boşa gitmiş demektir. bu ve bundan daha güzel golleri bizim ramço ziyadesiyle yiyordu zaten.
yediğimiz ikinci golde eleman tozutarak giderken stoperlerimiz neredeydi çok merak ediyorum. tosiç adamın önünü kesmekle arkadaki adamı almak arasında kararsız kalınca ki doğrusu da arkadaki adamı almasıydı  çok basit bir kontra golünü yedik. futbol okullarında ders olarak gösterilebilecek bir savunma hatası.
transfer sona erdi ve bir forvet ve oyun kurucu alamadık. tek hedef hasbelkader ligde kalmak. dede futboldan ne kadar anladığını anlatsın dursun çekirge en sonunda sıçrayamayacak o olacak.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #47 : 04 Şubat 2014, 10:46:38 »
ilk önce takımımızla başlamak istiyorum. genel olarak takımda ki oyuncuları tebrik ediyorum. özellikle ilk yarı 30. dk ya kadar potansiyeli olabilecek, kaliteli ve rakibi oldukça korkutan ve rakibin çok üstünde bir futbol oynadılar. eleştirilerin aksine Stancu yine harika bir oyun çıkardı tam bir forvet olduğunu bu maçta da gösterdi. yaptığı olumlu şeyleri burada sıralayıp uzatmak istemiyorum ama takımın tek forveti olduğunu yine gösterdi. johan için hala erken eleştiri yapmaya ama 2 golde de hatası vardı. ancak ramazandan daha iyi bir kaleci olduğu da kesin. bekleyip göreceğiz. petroviçin derhal ama derhal takımdan gönderilmesi lazım. eğer ikinci golü atabilseydik bu maç çok farklı olacaktı ve takımımız burada aldığı eleştirilerin çoğunu almayacaktı. yönetim için ise söylenenlerin neredeyse tamamına katılıyorum.
peki gelelim takım neden ilk yarının ortalarından itibaren düştü. ben maçı Ozan arkadaşımla izledim. O ve Onur arkadaşım da benimle aynı fikirde. özellikle ilk yarının yarısına kadar olan iyi futbolumuz rakibi gerçekten korkuttu. ve bu dakikalardan itibaren rakip oyunu sabote etmeye başladı. abartmadan söylüyorum ; ilk yarıda faul olmadan izlediğim en uzun dakika sayısı 1 di. oyuncularımız yerden kalkamadı. gerildiler, sinirlendiler, hakeme ve akhisarlı futbolculara tavır aldılar ki haklıydılar. yazıklar olsun ki hakem de seyircinin de etkisiyle akhisarlı furbolculara resmen prim verdi. maç sonunda sarı kart dağılımı bizim 6, onların 3 dü, ki tam tersi olsa bile yetmezdi.en akhisarı tebrik mebrik etmiyorum. yaptıkları düzeysiz şeylerin de lig sonuna kadar kendilerini bulmasını temenni ediyorum. ben hayatım da bu kadar çirkef bir takım, bu kadar düzeysiz bir kaptan (çağdaş) ve bu olanlara bu kadar prim veren hakem ve taraftar grubu daha görmedim. adamlar muhtemelen bunu alışkanlık haline getirmiş olmalı ki içeride maçlarını hep böyle kazanıyorlar ! daha ilk golü attıktan hemen sonra(ilk yarının ortalarında) maçı soğutmak ve dakika geçirmek için ellerinden geleni yaptılar. ben şahsen böyle basit takımları süper ligde görmek istemiyorum ve bu yıl ki en büyük temmennim akhisarın 1. lige düşmesidir.
yönetimle ilgili söylediklerinizin büyük çoğunluğuna katılıyorum. futbolcularımızı da tebrik ediyorum.
daha söyleyecek çok şey var ama uzatmak istemiyorum.
saygılarımla...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #48 : 04 Şubat 2014, 11:48:30 »
vakur bey,herkesşib görüşüne saygılıyım ama bana stancu'nun penaltı pozisyonu dışında ne yaptığını bir söyler misiniz ? bu maçta sadece beklerimiz çalıştı,bütün takım tel tel dökülüyordu.stancu'yu ben sahada göremdim.bekler iyidi diyorum ama özellikle hakan'ın kanatı folloş etti takım.defansif anlamda sıfırdık.ben başka maç mı izledim,birisi söylesin :)
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #49 : 04 Şubat 2014, 14:15:35 »
Mehmet Ali bey evet kısır bir maç olduğu söylenebilir Stancu açısından ama bir forvetin yapması gereken birçok şeyi Stancu yaptı  ve  ben sıralıyım size Stancu'nun yaptıklarını. ilk olarak bu adam Romanya milli takımın forveti. yani kaliteli bir forvet. maç içerisinde ve hemen hemen çoğu maçta bir forvetin yapması gereken sırtı dönük oynama, oyunu açma ve gol pozisyoununda olabilecek arakadaşlarına top çıkarma işini harika yaptı. bi çok hava topuna gayet başarılı bir şekilde çıktı, degajları aldı. öyle bir asist yaptı ki petroviçe, %100 lük gol pozisyonudur, adam basiretsiz olduğu için kaçırdı. ki bu pozisyonda da yine çapraz koşusu vardır sol kanada doğru. yani koşuları da iyiydi diyebiliriz. kornerde o kadar güzel yer tuttu ve fırsatçılığını o kadar güzel kullandı ki ( bir forvetin olmazsa olmazıdır ) penaltı yaptırdı ve golünü de attı. keza penaltı olmasa yine goldü. görüşlerinize benim de saygım var, eywallah, beğenmiyor olabilirsiniz Stancuyu, ama çok özür dileyerek iki tane soru sormak istiyorum. takım Stancu için ne yaptı, yani ne kadar çalıştı ve ne kadar besleyebildi Stancu yu? yani herşeyi tek bir forvetten beklemek sizce de o adama haksızlık olmaz mı. bu adam da tek başına bir oyuncu,benim de eksik bulduğum yanları var ama şu an için gayet iyi ve tek başına yapabilecekleri sınırlı. ve ikinci sorum bütün bunlara rağmen Stancu'dan daha ne bekleniyor? gerçekten merak ettiğim için soruyorum. saygılarımla...

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #50 : 06 Şubat 2014, 23:21:03 »
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Kulübünün, 02.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GEÇLERBİRLİĞİ SPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübünün, 02.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GEÇLERBİRLİĞİ SPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

PFDK
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #51 : 07 Şubat 2014, 13:56:23 »
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Kulübünün, 02.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GEÇLERBİRLİĞİ SPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübünün, 02.02.2014 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GEÇLERBİRLİĞİ SPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

PFDK
Maç içerisinde Sedat Bayrak'ın Çağdaş'a haklı bir tepkisi oldu. Çağdaş o kadar iğrenç hareketler yaptı ki Sedat Abi'mizin Trabzonluluk damarı attı ve o kendini bilmeze haddini bildirdi. Maç sonunda da saha ortasında 2-3 dakika tartışma çıktı. Akhisar Belediyespor o kadar çirkeflik yaptı ki bizim takımı da yoldan çıkardılar. O hareketlere sessiz durmak mümkün değildi.

Bizim 9000 liramızı sorgulamıyorum ama Akhisar Belediyespor'un 40.000 lirası az olmuş. Gerçekten. Bu kadar kalitesiz bir taraftar, saçma sapan tezahüratlar, takım halinde çirkeflikler. Futbolu kirletiyor, ortalığa mikrop saçıyorlar. Yine söylüyorum, Çağdaş Atan gibi her gittiği camiada sorun olmuş, ligimizde top toplayıcı çocuğa şiddet uygulamış birini delicesine seven taraftarın kalitesini kestirmek hiç zor değil. Böyle bir taraftar ve takımdan oluşan camianın ligimizde yeri yok. Manisasporlular bunları sadece rakip olarak gördüklerinden değil bu yüzden de sevmiyorlar.  Stat çıkışında güvenlikçilerle konuştum, onlar da bu dertten muzdarip. Konyaspor maçında Konyalılar'a olmadık hareketler yaptılar, adamlar fena değildi ama Akhisarlılar azdırdıkça Konyalılar sandalye kırmaya başladılar; kendileri yetmiyormuş gibi geleni de azdırıyorlar demişti Akigolar için. Bunların ligden bir an önce temizlenmesi, en az 2 alt kümeye gitmesi gerek. Küfrün bile bir söylenme adabı olduğunu, adapsızlık yaparak öğreten yegane camia oldular!
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.