17 Aralık 2018, 07:55:28

Gönderen Konu: 20. Hafta/Gençlerbirliği - K.Karabükspor  (Okunma sayısı 22624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
Ynt: 20. Hafta/Gençlerbirliği - K.Karabükspor
« Yanıtla #30 : 11 Şubat 2014, 10:29:15 »
transfer komitesini el salladım görmüşlerdir..dün saha kenarında mehmet hocanın çaresizliğini izledim..yarımız kadar edemiyecek bir takım karşısında bu kadar aciz duruma düşmek gerçekten üzücü..şöyle düşünelim sadece ve sadece stancunun yanında eneramo olsaydı maç böyle olurmuydu..hemde çok farklı olurdu.hoca golü yedikten sonra forvet alacak oyuna sağına bakıyor soluna bakıyor nizamettini görüyor ne yapsın mecburen onu alıyor.gelecek için gerçekten kaygılıyım..

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #31 : 11 Şubat 2014, 19:32:28 »
Tek sorun Stancu'nun yanında bir forvet olmayışı. Zaten Stancu gol atamazsa yada pozisyona giremezse tamamen tıkanıyoruz. Kazandığımız maçların çoğunda Stancu ya gol atmış ya da asist yapmıştır.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #32 : 11 Şubat 2014, 19:53:48 »
Lan isimiz sezon basi hatta 8.haftaya kadar burun kivirdigimiz stancuya kalmis..kahrolsun bagzi seyler!

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #33 : 11 Şubat 2014, 20:31:26 »
takımlar sahaya çıktıklarında ilk dikkatimi çeken şey Karabük takımının fiziğiydi. bizimkilerle kıyaslanmayacak derecede atletik görünüyorlardı. iki takım futbolcularına takım elbise giydirip, yan yana dizerek, futboldan hiç anlamayan birisine, bunların arasından futbolcu olan on bir tanesini seç deseler eminim en az dokuz tanesini Karabük' lü topçulardan seçerdi. onlar da fiziklerini sonuna kadar kullandılar. hakemin sertliğe göz yumması da işlerine yaradı.
Maça gelince bence kilit  adamlarımız oktay ve Jimmy idi. ikisinin de iyi oynaması gereken maçta ikisi birden kötü oynayınca galibiyet imkansızdı. yenilen basit gol de tuzu biberi oldu.  böyle golleri ramazan da rahatlıkla yiyebilirdi. kaleci almaya gerek yoktu. bu arada ikinci golden sonra ön sıralardaki ihtiyarlardan biri direkt bize dönerek, beni son derece rahatsız edici bir şekilde "hadi şimdi de ramazana bağırın" şeklinde tepki gösterdi. sanki kaleciyi biz bulup aldık. yada ramazan uzaktan, sıfırdan, sağdan ,soldan,  geri pastan, orta sahadan kısacası her çeşit hatalı gol yememiş de biz  aleyhine bağırıp kaleci aldırmışız gibi bize tepki gösterilmesini anlayamadım. maçın stresinden olsa gerek.

Çevrimdışı Ozan Kuzu

• Adı Soyadı: Ozan Kuzu
« Yanıtla #34 : 12 Şubat 2014, 00:13:36 »
Arkadaşlar şu takım düşsün de kurtulalım artık.Düşerse en fazla 2 ay yanarız.Şimdi hergün yanıyoruz.Huzurum bozuluyor her gün.Burada millet 8 aydır forvet diye bağırıyor.3 yaşındaki çocuk bile bu takıma forvet gerektiğini kavrar.Yeter kardeşim ızdırap çektirmeyin bize be.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #35 : 12 Şubat 2014, 02:05:39 »
Karabük hem daha diri hem de daha şuurluydu bize karşı. Top bizdeyken bile çoğu zaman oyunun kontrolü onlardaydı.  Kale önünde pozisyon bulmakta zorlandık. Dahlin'in yediği ucuz goller, Karabük'ün sonuca daha rahat gitmesini sağladı. Her kaleci hatalı gol yer ama bu adamda hala ekstra bir şey göremedim ben. Bir de şu husus var. FIFA'nın "Gençlerbirliği Dahlin dışında kaleci transferi yapamaz" şeklinde bir yasağı bulunduğunu sanıyor bazı taraftarımız ama ben olayı netliğe kavuşturayım, FIFA'nın bizim için uyguladığı böyle bir yasağı bulunmamakta. Taraftarımızın stad içindeki ve stad dışındaki tavırlarından böyle bir kanıya sahip olduğundan emin olmuştum ama ilgili yerlerden teyit ettirdim, böyle bir yasak yok. Dolayısıyla, Dahlin'in hataları Ramazan'ı tercih edilebilir yapmıyor, her adamakıllı takım iki iyi kaleciye sahipken biz kalecisiz idare ediyoruz. Bizim iki kaleciyi birbiriyle çarpsan, dünkü rakip kaleci etmez mesela. Şurası var, Ramazan'a bu kadar sabredilmişken, Dahlin'e sabrederiz ama ben bu kalecide bizim işimizi göreceğine dair bir umut ışığı hala göremedim.

Yukarıda şuur eksikliği falan dedim de, bunun da nedeni kadronun alternatifsizliği. Oyunu değiştirecek adam yok kulübede. Dahlin'in gelişi Zec'in de kesilmesine neden oldu. Zec de iyi değil ama Dahlin'in kötü oyununun negatif etkisi Zec'in yokluğunun getirdiği negatif etkiyi aşacaksa  ne anladık yabancı kaleci transferinden? Savunmada bu kadar adam varken diğer bölgelerde hele hele forvette alternatif yok. Deniz Naki ayakta duramıyor, biz kurtarıcı diye onu sahaya salmak zorunda kalıyoruz. Hepsi basiretsiz yönetimden aslında.

YÖNETİM İSTİFA!

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #36 : 12 Şubat 2014, 07:42:48 »
Yönetimin acizliğini gözler önüne seren bir maç oldu...

Yeter artık; Lütfen istifa eder misiniz?

« Son Düzenleme: 12 Şubat 2014, 09:48:42 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...