17 Temmuz 2018, 00:47:04

Gönderen Konu: 22.Hafta/ Gençlerbirliği - Torku Konyaspor  (Okunma sayısı 19027 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
Ynt: 22.Hafta/ Gençlerbirliği - Torku Konyaspor
« Yanıtla #15 : 21 Şubat 2014, 19:31:31 »
Taraftarın maç bitimine kadar takımı coşkulu ve tezahüratlı bir şekilde desteklemesi gereken bir maç, arkadaşlar bu haftaki maçın önemi büyük, herkesin bir şekilde bu maça gelmesini bekliyoruz... :) 

YÖNETİM İSTİFА!!!
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2014, 15:32:08 »
bu maçı kaybedersek ligde kalma sansımız % 50 nin altına iner. Galatasaray fener Trabzon Beşiktaş Eskişehir  ile dışarda oynuyoruz. bu maçlardan sıfır çekmek kimseyi şaşırtmaz diye düşünüyorum. stancu gosso tosiç  gibi adamlarımızın sakatlanması durumunda ise felaket olur. kağıt üzerindeki en kolay üç maçımızdan biri. gerçekten kazanmaktan başka çaremiz yok.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #17 : 22 Şubat 2014, 16:19:29 »
Öncelikle taraftar olarak bu maç herkes çekirdeği bıraksın , ayakta bir maçlık takıma destek olunsun , ölmezsiniz ben 57 yaşında her maçı ayakta takım için tezehürat yapıyorum...şehrimiz , kendimiz,  hoca ve takım için bu maçı almalıyız.... Ondan sonrada sıra tribünde oturması için yabancı futbolcu alan,bir forvet dahi alma beceresinde bulunumayan bu stresi her sezon yaşatan aciz yönetim ve cav cav için sıra gelecek...

YÖNETİM İSTİFА!!!
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #18 : 22 Şubat 2014, 18:23:51 »
bu maçta doğa cezalı muhtemelen hiçbir yaratıcı özelliği bulunmayan iki adam özgür ve petro oynayacak.nizamettin ve tomiç bunlardan dahamı kötüde oynamıyor ben anlamıyorum.
bugün antep taraftarları 2.yarı boyunca yönetim istifa diye bağırdı beraberlik golünden sonra bile devam ettiler.yarın önde olsak bile aynı şeyi bizde yapmalıyız.hatta yönetimede değil direk
CAVCAV İSTİFA CAVCAV İSTİFA...
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2014, 18:31:03 Gönderen: Selçuk Demiryürek »
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Ozan Kuzu

• Adı Soyadı: Ozan Kuzu
« Yanıtla #19 : 22 Şubat 2014, 19:26:35 »
Öncelikle taraftar olarak bu maç herkes çekirdeği bıraksın , ayakta bir maçlık takıma destek olunsun , ölmezsiniz ben 57 yaşında her maçı ayakta takım için tezehürat yapıyorum...şehrimiz , kendimiz,  hoca ve takım için bu maçı almalıyız.... Ondan sonrada sıra tribünde oturması için yabancı futbolcu alan,bir forvet dahi alma beceresinde bulunumayan bu stresi her sezon yaşatan aciz yönetim ve cav cav için sıra gelecek...

YÖNETİM İSTİFА!!!
              Cumali Bey öncelikle düşüncelerinize katıldığımı belirtiyor ve size teşekkür ediyorum.Ancak çekirdekçi taraftara fazla yüklenmemiz doğru olmaz.Çünkü onlar çekirdek yemezse, birileri bağırdığı zaman sanki uzaylı görmüş gibi bakmazsa, hele bir de yenildiğimiz zaman oley çekmezse, ligten düşersek Ankara'nın Bağları'nı oynamazsa ölürler.

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #20 : 23 Şubat 2014, 01:57:45 »
mehmet hocanın basın toplantısında söylediklerine harfiyen katılıyorum..fakat yıllardır bizim ondokuz mayıs stadyumunda çektiğimiz sportif eziyetleri hiç bir taraftar çekmiyordur..düşmekle düşmemek arasında gidip gelen taraftara her maçında çin işkencesi yapan bir takım yoktur.sanırım onlardan birinide bugün yaşayacağız.mehmet hoca ne kadar umutlu olsada ben bir o kadar umutsuzum.çünkü takımı sırtlayacak oyuncu bir iki bilemedin üç..biri arıza yaptımı tel tel dökülüyoruz.ben hala neden devre arası gelene kadar o sıkıntılı haftaları yarı şans yarı rakiplerin ikramlarıyla zar zor geçirmemize rağmen neden daha iyi ve yerinde transferlerin yapılmadığına  takılıyorum.. eğer bu maç da kaybedilirse sanırım tehlike çanları iyiden iyiye çalacak.çünkü kendi sahasında bu kadar puan kaybeden takımların tutunması çok zor olur..neyse benim bu karamsarlığım takımın üç haftadır oynadığı oyun oyun değil ondan.hoca oynadığımız futbolun karşılığını alamıyoruz diyor ama o lafın gelişi takımı motive için söylüyor,yoksa biz ne oynadığımızı çok iyi görüyoruz umutsuzluğumuz ondan..bizim gibi yıllarını bu takım taraftarı olarak geçiren insanlara gerçekten zor geliyor böyle her hafta hüsrana uğramak..birde bunu  şu yönetimdeki insanlar kavrasada Ankaramıza yakışan takım kurup haydi Ankaralılar  şampiyon seyretmeye deseler.ne olur..bizde tribünde eziyet çekmesek...yinede takım bizim takımımız ben iki sefer düşüşüne şahit oldum üçüncüyü görmek istemiyorum.HER ŞEY GENÇLERBİRLİĞİ İÇİN.

Çevrimdışı İbrahim Mayagöz

• Adı Soyadı: ibrahim mayagöz
« Yanıtla #21 : 23 Şubat 2014, 12:09:53 »
bu maçtan hiç umudum yok doğa nin olmaması kötü oldu onun yerine özgür oynayacak onun da birşey yapacak ini düşünmüyor um petro karabük maçında ki gibi pozisyon ları harcamaz ins .takım da gol atacak adam yok uğur dan anteden vs vs oyuncular dan gol atmasını bekliyoruz .stancu yalnız kalıyor devra arasında forvet almazsan böyle olur .eğer bu maçı almazsak sonumuz bu sene kesin bankasya .ilerleyen haftalar da zor maçlar olacak en azından evimiz de kaybetmeyejim ama milletin forveti var bizim yok doğal olarak adamlar atıp uc puan alıp gidiyor .maçta görüşmek üzere

Çevrimdışı Ozan Kuzu

• Adı Soyadı: Ozan Kuzu
« Yanıtla #22 : 23 Şubat 2014, 15:20:11 »
Anlasın birileri bizi artık.Bıktık bu rezillikten!

wayelemzed

« Yanıtla #23 : 23 Şubat 2014, 15:22:12 »
Böyle bir kadroya böyle bir sonuçtan başka ne olabilirdi ki. Savunmada Çalık ve Kulusic her topu geçiriyor, orta sahada Gosso dışında ayakta duracak adam yok, Yusuf'un ne işi var bu takımda, kadroda. Jimmy oynamayınca zaten hücumda yokuz. Şu anda tribünde hala eski kafayla devam ediyor, hiçbir protesto yok. İkinci yarıda ne yapabiliriz diye yedeğe bakınca Çalık-Sedat değişikliği ve Yusuf-Nizam değişikliği şart. Onun dışında Jimmy'nin iyi oynaması gerek ki işimiz ne olursa olsun zor.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #24 : 23 Şubat 2014, 16:26:11 »
2. yarı çok iyi oynadık. 2. yarıdaki oyunumuzu genele yayarsak bana göre yenemeyeceğimiz takım yok. Bu arada bence Mervan geldiğinden bu yana ilk kez ışık verdi, devam Mervan. Stancu'da bir yandan maçı koparan bir yandan da galibiyeti kaçırtan adam oldu ama çok iyi oynadı helal olsun .
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #25 : 23 Şubat 2014, 17:27:56 »
2 farklı geriye düşmüş ruhsuzlar ordusuyla,alınacak en güzel sonuctur bence...belkide cidden kazanabileceğimiz maçtı ama ptt 1.lig oyuncusu jimmy buna engel oldu..

bir de stoperleri kırbaçlarlar mı ne yaparlar bilmiyorum,bu kadar hata yeter artık..kulusic,evlendikten sonra futbulu unuttu.ahmet de topa müdahele etmekten korkar halde çoğu zaman.yakışmıyor bu adam kacırmalar
sor u reş

Çevrimdışı Baki Sinoplu

« Yanıtla #26 : 23 Şubat 2014, 21:07:49 »
adamların ara transferde aldığı adam iki gole katkı yapıyor bizim ara transferde aldığımız iki adam (dahlin radkov) kadroda yok. daha önce aldıkları iki  adam (tomiç milan) zaten yoktular. helal olsun size iş bilen yöneticilerimiz. yöneticilerimiz derken bizim kulübe az çok aşina olan kimseler yöneticilerimizden kastın Cavcav olduğunu anlamışlardır.  hesapsız harcadığınız paralar babanızın mirası değil bu kulübün paraları. bundan sonra söylediklerimi yazmıyorum vicdanı olan herkes bu konuda hemfikridir zaten.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

« Yanıtla #27 : 23 Şubat 2014, 21:16:54 »
maç için söylenecek fazla bir şey yok. Jimmy hariç bütün oyuncularımız iyi niyetle mücadele ettiler. sonuçta herkesin kapasitesi belli. hakan mesela çabasını taktir etmemek mümkün değil fakat yedi yıl öncede olmuyordu şimdi de olmuyor. yada bu kadar oluyor demek te mümkün.  yine de ikinci yarıdaki oyun güzeldi. galip de gelebilirdik olmadı. bundan sonrası için küme düşmek başarısızlık değildir, kümede kalmak büyük başarıdır.

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #28 : 23 Şubat 2014, 21:33:42 »
Yalan söyleyemem takımdan umudum olmadığı için Hacettepe'nin maçına gitmiştim ki iyikide gitmişim harika futbol ve birbrinden güzel 5 gol seyrettim hele 16 yaşına bile girmemiş olan Recep Eren'in oyuna girip ligdeki 3. maçında 2.golünü atması ayrı bir heyecan ve mutluluktu benim için kısacası sonuç itibari ile Hacettepemiz 5-2 lik güzel bir galibiyet aldı...Bizim maçıda izleyemediğim için kaydettirmiştim şimdi izledim.bana göre her iki takımda ilk yarı çok dağınık futbol oynamışlar 30.dakikadan itibaren ise bizim orta sahamız bilhassa Petrovic,Jimmy ve Zec sahda yokları oynamışlar Hleb'te show yapmış ve netice de 2 gol yiyp soyunma odasına 2-0 mağlup girmişiz...2.yarıda gaz ile birde ilk atakda gol bularak başlayınca oyunu domine etmişiz ve Stancu'nun çok istemesi ile skoru 2-2 ye getirmişiz,maalesef Stancu'nun hattrick yapmasına 19 mayıs'ın çimleri izin vermemiş  tam gol vuruşunu yapacağı anda top zemindeki tümsekten sekince  istediği vuruşu yapamamış...Sonuç itibari ile Petrovic ofansif orta saha olunca  oyundan kopuyor ama 2. yarıda defansif orta saha pozisyonuna geçince kendisi de takımda rahatlıyor bence Gosso ile beraber Petrovic ön libero oynamalı ön tarafta da Yusuf Emre oynamalı...Jimmy için artık söz bulamıyorum takımdan ayrı bir cumhuriyet arkadaşımız 3 kere gereksiz şut denemesi yaptı ki bunlardan sonuncusu 90.dakikada olanının ise asla açıklaması olamaz ben bu yüzden Soner'e gösterdiğimiz tahammülün yarısını gösterip Yusuf Emre'ye şans verilmesi taraftarıyım...Tosic'i ben hiç bu kadar kötü görmemiştim bence Mehmet hoca çok doğru bir değişiklik yaptı...Kulusic'e bazı arkadaşlar kızıyor ama ben kızamıyorum tribünden bakınca nasıl gözüküyor bilmiyorum ama tvden tekrar tekrar izleyince Kulusic'in hem rakip hemde Ahmet'in tecrübesizliğinden doğan pozisyon hatalarını kapatmaktan başka büyük bir hatasını göremiyorum...Netice itibari ile işimiz her hafta zorlaşıyor...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2014, 21:38:14 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #29 : 23 Şubat 2014, 22:19:20 »
Öncelikle yedek kulübesi içler acısı, kaldı ki geçen hafta Kayseriye eksik bile gidilmiş.
Kadro çok zayıf ve her şey Stancunun sırtında.O da bir yere kadar.Defans özellikle karamboller de aciz kalıyor.
Maça gelince ilk yarı Konya ikinci yarı biz golünde erken gelmesiyle iyiydik.
maçta Yusuf Emre tam bir hayal kırıklığı oldu.Ama asıl hayal kırıklığı mervandı.Korkak, tembel,topla alakası olmayan,koşmayan,mücadeleden kaçan bir yapısı var.Bu takımda Önce Deniz Naki, sonra Mervanın işi yok.Bir yerlere kiralanır mı bilmem ama kadroyu işgal etmesinler yeter.Bunları takıma kim getirdiyse Allahından bulsun diyorum.
Ama bu takımın işi gerçekten çok zor.İlerisi için ümit yok, yapılacak bir tedavi de yok.
Cavcavın ve ekabirlerinin utanması gereken bir durum ama nerde öyle utanacak yüzler.
Allah bize sabırlar versin.
YETER ARTIK CAVCAV, ARTIK İSTİFA...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2014, 22:24:35 Gönderen: Hacı Şenol »
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)