24 Eylül 2018, 18:54:37

Gönderen Konu: 25.Hafta/Kasımpaşa - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 19287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

Ynt: 25.Hafta/Kasımpaşa - Gençlerbirliği
« Yanıtla #15 : 15 Mart 2014, 11:58:29 »
Bu maç kesin bizim; başka bi ihtimal göremiyorum... :) :)

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2014, 14:53:06 »
Çok top yapamıyoruz. Tosic, Zec ile Özgür kötü oynuyor. Aslında takım toplamda iyi görüntü vermiyor.

Spiker Melih Gümüşbıçak Nemanja Tomic'e arada Ante Tomic diyor. Geçen de başka spiker Tosic'e Zoran Tosic diyip duruyordu. Sırpların çokluğundan karıştırıldığına mı yanayım, bizi kimsenin takip etmeyip oyuncuların adlarını bilmemelerine mi yanayım bilmiyorum.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2014, 15:17:20 »
Dahlin , çaprazdan hatali gol yesede , ilk yarının son saniyesi mutlak bir gol kurtarışı ile , ilk yarı 1 - 1 sona erdi , ikinci yarı inşallah maçı alırız dileği ile Haydi gençler... :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Murat Aykent

• Adı Soyadı: Murat AYKENT
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2014, 15:49:58 »
Haydi Gençlerrrr !!!!
TAPMADIK ASLA PARA YA PULA

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #19 : 15 Mart 2014, 16:10:27 »
Hakan'ı gerçekten yürekten kutluyorum bugün takımı ileriye taşıyan tek oyuncumuz,aslında orta sahada onun gibi biri daha olsaydı şuan daha farklı bir skoru lehimize çevirebilirdik...Kasımpaşa savunması kalesine o kadar uzakta savunma yapıyor ki araya doğru düzgün toplar atsaydık golü golleri daha erken bulabilirdik...Bu gol ayrıca Mervan'a da moral olur ve gelecek haftalarda beklenenleri vermeye başlar...
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Murat Aykent

• Adı Soyadı: Murat AYKENT
« Yanıtla #20 : 15 Mart 2014, 16:43:11 »
Nefes aldıran bir galibiyet oldu.. Çok Şükür.
TAPMADIK ASLA PARA YA PULA

enderbediz

« Yanıtla #21 : 15 Mart 2014, 17:37:14 »
Bizi rahatlatan bi galibiyet oldu. Maçı seyretmedim; özetine baktım; sağolsunlar özette de neredeyse hiç bi pozisyon göstermemişler goller dışında.. bu sebeple Dahlin'in kaleciliği hakkında yorum yapmam sağlıklı olmaz ancak yediği gol bence o kadar da kolay bi top değildi. Top Dahlin'e gelirken bir anda yön değiştirmiş resmen..Yani soldan direk gelen bir top değil; bence Dahlin'in bunu yemesi problem değil..

Bu arada maçı kesin kazanacağımızı yazmıştım bi kaç ileti öncesinde.. Tiyo aldık kolay değil dostlar... ;) :P

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #22 : 15 Mart 2014, 17:52:54 »
Bu 3 puan bizi epey rahatlattı. Oyun iyi olmasa da şu haftalarda bu önemliydi. Şimdi hedef haftayaki Elazığ maçı.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #23 : 15 Mart 2014, 18:14:42 »
üç puan elimizi rahatlattı. artık bu saatten sonra iyi oyundan daha çok puan önemli. attığımız iki golde de stancu nun asistti var. bence bu senenin yıldızı oldu. atıkları ,attırdıkları ve  mücadeleci oyunuyla şu anda bulunduğumuz konuma büyük katkı yaptı. kaleci alırken çok fazla ince eleyip sık dokumamışız gibi görünüyor.  yine de bir numarası vardır da henüz görememişizdir diye düşünmek istiyorum.

Çevrimdışı Sabrican Sarak

• Adı Soyadı: Sabrican Sarak
« Yanıtla #24 : 15 Mart 2014, 18:22:45 »
Bizi rahatlatan bi galibiyet oldu. Maçı seyretmedim; özetine baktım; sağolsunlar özette de neredeyse hiç bi pozisyon göstermemişler goller dışında.. bu sebeple Dahlin'in kaleciliği hakkında yorum yapmam sağlıklı olmaz ancak yediği gol bence o kadar da kolay bi top değildi. Top Dahlin'e gelirken bir anda yön değiştirmiş resmen..Yani soldan direk gelen bir top değil; bence Dahlin'in bunu yemesi problem değil..

Bu arada maçı kesin kazanacağımızı yazmıştım bi kaç ileti öncesinde.. Tiyo aldık kolay değil dostlar... ;) :P

Maçı canlı izledim. Dahlin gol pozisyonu dışında ilk yarının sonlarında yaşanan karamboldeki gol tehlikesi dışında kritik tek bir kurtarış bile yapmadı. Hatta o karamboldeki topta da zamanında kalesini terk edince top ellerinin aşağısından geçerek karnına gelince gol yemedi. Birçok topu iki hamlede tutabildi. Bana hala güven vermiyor.

Özete de keşke bizim gereksiz ofsayt pozisyonumuz yerine o karambol pozisyonunu koysalardı keşke...

Ayrıca şu haberden sonra da Kasımpaşa taraftarı hakkındaki önyargım kırıldı. Belki de önyargıları kırmak için yapılan bir hareket... Ah anam babam izin vereydi de, ben de o coşkuyu tribünde yaşayabilseydim :)

http://www.klasspor.com/tr/haber/32354-Kasimpasa_ve_Genclerbirligi_Taraftarlari_Mac_Oncesi_.htmlKas%C4%B1mpa%C5%9Fa
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #25 : 15 Mart 2014, 20:18:01 »
2014/15 sezonu şimdiden hayırlı olsun.  ;D
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #26 : 15 Mart 2014, 23:02:36 »
 Ligin bana göre en önemli 2 maçını da kazandık..Bu 2 maçı kazanamamış olsaydık bizi çok çok zor haftalar bekleyecekti..Şuan itibari ile ligde kalmayı yuzde 70 garantiledik..Maç öncesi Kasımpaşa tribünlerinden yapılan jest, sadece bizim taraftarımıza değil diğer taraftarlara da yapılan, kasımpaşalıların bu sezon başlattığı bir uygulama..

Maça gelirsek, ilk yarısı vasat, ikinci yarı eh işte diyebileceğimiz bir karşılaşma oldu..Kasımpaşa'ya fazla pozisyon vermedik..Bizde son 10 dakika dışında pek pozisyon bulamadık..Ancak maçı kazanmayı bildik..Sanki taktik güzeldi, Jimmy Mervan ve Stancu'nun yerini beğendim..Zec'in son dakikalarda atmadığı pas ise maçta ki 3 puanın gitmesine sebep olabilirdi, bunu geçen hafta da Mervan yapmıştı.. Bu konuda dikkatli olunması gerekir..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #27 : 15 Mart 2014, 23:14:35 »
erken sevinmeyelim,daha 9 hafta var takım çokda iyi oynamıyor.bu maçın son bölümlerinde cok iyi bastırdık ve haklı olarak bi galibiyet aldık.paşa'da zaten bir şey yoktu,1 puana bile kötü demezdim ama 3 puan cok süper oldu..

fuat çapa döneminde harikalar yaratan özgür,2lig topcusu olma yolunda ilerliyor.zec'i artık kadroya almak bile saçmalık.tomic oynasın onun yerine!

paşa'nın ofsayt diyerekten sayılman golü bana göre goldü,maçın kopma noktasıda orasıydı.2-1 geriye düşsek hayatta çeviremezdik.en sevindiğim noktada mervan'ın gol atmasıydı.umarım gollerine devam eder.
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #28 : 16 Mart 2014, 03:30:04 »
Maçın ve sezonun yıldızı Stancu;

Maçın diğer adamları sırasıyla; Jimmy, Nizamettin, Mervan, Doğa... Mehmet Hoca...

Akıllı oynadık, özellikle ikinci yarı neredeyse 45 dk. Kasımpaşa yarı sahasında oynandı.

Köşe vuruşu antrenmanı yapmamız lazım, kullandığımız tüm kornerleri Kasımpaşa' ya hediye ettik..

Tosiç, hücum adına kalkıştığı her pozisyonda topu ezdi...

Ben de Kasımpaşa'nın pozisyonunu ofsayt değilmiş gibi gördüm; iki haftadır hakem hataları bizden yana... ( keşke hiç hata yapmasalar)

Bu noktadan sonra lig düşmemiz için çok çabalamamız gerekir.

25. haftanın 4 maçı oynandı. BJK ve GS de bu 4 maçın ikisini oynadı. Tek Galip biziz.

Lig 4. sü ile aramızdaki puan farkı: 5

Elazığ maçını kazanırsak Mehmet Hocayla 3. kez 3 de 3 lük periyod yakalamış olacağız...

Nizamettin en teknik oyuncumuz ve tek oyun kurucumuz onsuz maça çıkmamız lazım kalan maçlarda

Benim kafamda şekillenen ideal kadro şudur; böyle başladığımız bir iç saha maçı seyretmeyi çok isterim...

Dahlin,
   Hakan,   Ahmet,    Ante,   Tosiç
       Doğa,     Nizo,      Gosso,
              Mervan                        Jimmy
                   Stancu

Kasımpaşa taraftarları içerisinde hem de en canlı tezahürat yapan grup içinde Gençlerbirliği atkılı bir Kasımpaşa taraftarı gördüm, maç öncesi arkadaşlarımızı da çok güzel karşılamışlar, özellikle o arkadaşı sonra onun gıyabında tüm Kasımpaşa taraftarlarını gösterdikleri bu erdem ve BÜYÜKLÜK için tebrik ediyorum...

« Son Düzenleme: 16 Mart 2014, 03:43:54 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Sebahattin Özden

• Adı Soyadı: Sebahattin Özden
« Yanıtla #29 : 16 Mart 2014, 03:43:26 »
Kasımpaşa'nın golü çok net bir ofsayttı. Kamera yüksekte olduğu için ve perspektiften ötürü yanıltabilir ancak aynı seviyede olan birisi orda 1 mt. civarı oyuncunun önde olduğunu görecektir. Daha net anlaşılması için kırmızı çizgi çektim. Burdan da görebilirsiniz. Üstelik Kasımpaşa'lı oyuncunun dirseğinden değil, omzundan başlattım.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2014, 03:44:15 Gönderen: Sebahattin Özden »
Je suis le bébé d'Ankara.