24 Eylül 2018, 18:20:26

Gönderen Konu: 25.Hafta/Kasımpaşa - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 19286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
Ynt: 25.Hafta/Kasımpaşa - Gençlerbirliği
« Yanıtla #30 : 16 Mart 2014, 18:45:43 »
Osman Abinin dediği gibi bizim 4. ile aramızdaki puan farkı sadece 6. Yani önümüze biraz daha iyi bakabilirsek daha başarılı olabiliriz sıralamada.
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

wayelemzed

« Yanıtla #31 : 17 Mart 2014, 09:45:28 »
Maçı işlerim dolayısıyla izleyemedim. Ancak bana maçtan önce şu kadro olduğu söylense bu takım ve bunun gibi takımlara karşı kazanma olasılığımızı en fazla %30 derdim ki bu galibiyetten sonrada rahatlıkla diyebilirim. Dediğim gibi maçta nasıl oynadığımızı tam bilemiyorum, buradaki yorumlardan da tam net anlayamadım nasıl olduğumuzu ama bu kadro en fazla bu kadar başarı sağlardı. Maç öncesi yazımda da daha önceden tespit ettiğim bir durum vardı, rakip takımın hocasının futbolcu seçimleri Şifo'nun daha ileri derecesinde kötü kendi kanaatimce. Nitekim kendimi rakip takım taraftarı olarak görsem böylesine bir kadroya da şu anda kendi takımımın kadrosuna kızdığım kadar kızardım. Gerçekten anlaşılması güç teknik yorumları var teknik adam görevini icra edenlerin ama şöylede bir durum var ki başarısız kariyerleri devam ediyor, bizimkinin de, karşıdakinin de görüldüğü üzere. O bakımdan ısrarla şunu söylemek istiyorum ki bu kadroyla bizden bir yol olmaz. Dördüncü ile arada puan farkı olmasa kendi adıma ben bizden çok rakibin hatalar yapıp bizim gerimize düşmesini beklerim. O yüzden 6 puan çok büyük fark şu anda kendi takımımızı düşünürsem, zaten bu sezon ki genel oyunla oraya kadar gelmekte lige ayıp olur. Ben Şifo'nun senelerdir düzelmeyen kafasının bundan sonrada düzeleceğini sanmadığım için kendisini sürekli eleştireceğimi şimdiden söyleyebilirim ama ne işe yarar ki, kaybeden hep takımım olacak, herkes profesyonelliğine devam edecek. Büyük bir coşkuyla YÖNETİM İSTİFA !

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #32 : 20 Mart 2014, 18:58:01 »
KASIMPAŞA A.Ş.'nin, 15.03.2014 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

PFDK Başkanı
Halit Fahri GÜLTEKİN
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!