17 Temmuz 2018, 00:57:37

Gönderen Konu: 28.Hafta/Trabzonspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 75067 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
28.Hafta/Trabzonspor - Gençlerbirliği
« : 01 Nisan 2014, 15:40:38 »
2013-2014 Sezonu
                                                                               Spor Toto Süper Lig

28. Hafta Maçı

Trabzonspor - Gençlerbirliği

Tarih : 07.04.2014

Pazartesi

Saat  : 20:00
Kırmızı Kara Burası Ankara

enderbediz

Ynt: 28.Hafta/Trabzonspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2014, 01:37:56 »
Bu maçı alacağız.. Başka yolu yok..

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2014, 02:24:18 »
takim muthis gaza gelmis durumda.iyi mi oynuyoruz ? hayir ama cok iyi mucadele ediyor ve haddimizi bilerek oynuyoruz bunun sonucunda 4 te 4 yaptik.

trabzon benim gozumde korkulacak bir rakip degil en azindan 1 puan icin fakat jimmy ve gosso gibi bu takimin en onemli 3 futbolcusundan 2sinin olmayacak olmasi cok ama cok buyuk bir sikinti.umarim haftalardir uyuyan ozgur ve gamsiz tomic yerleribi doldurabilirler..

bu mac bayanlara acik olacak.trabzonda taraftari olmadan pek bsski kurabilen bir takim degil.akilli oynarsak art arda 5 niye olmasin.yada en azindan 1 puan ?

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2014, 12:50:47 »
Bu sezonun iple çektiğim maçı bu oldu, pazartesi ve erkek seyircisiz olması bir avantaj bizim için... Oynayacağımız takımın bizden fazlası 2 puan, bizden pek farkları yok yani...  Tek amacımız 3 puan olmalı ki rakibi sıralamada altımıza alalım...  İlk 5 hedefli takımların birbirleriyle oynayacak 6 puanlık maçları var biri de bizimki... Deplasmanda Trabzon' u yenip 5 te  5 yaparsak  hak etmiş de oluruz bence ilk 5' i...

Yönetim Trabzon maçından önce, ilk 5 için prim koymalı...   

4. ve 5. şu anda 40-34 puan arası istikrarsız 9 takımdan ikisi olacak...

Neden birisi biz olmayalım...

2002-2003 sezonundan sonra üst-üste 3 maç kazanabildiğimiz 2 sezon var sadece... (2004/2005 -2007/2008)

bu arada sadece 1 sezonda da üst üste 4 maç kazanmışız... (2011-2012)

Bu sezon içerisinde 2 kez 3 de 3 , 1 kez de 4 de 4 lük bir galibiyet istikrarı yakalayarak, 12 sezon

toplamında yakaladığımız galibiyet istikrarını yakalamış olduk.

Son 12 sezonun en başarılı hocasıdır Mehmet Hoca...    Şimdi hedefi revize etme zamanı... Avrupa denilse ve

katılamazsak ne olur yani...  En azından K.Erciyes maçında stad doluluk oranı artar, hele bir de Trabzon

deplasmanından puan ya da puanlar alınmışsa değme cümbüşe... Bu taraftar bu kadarını hak ediyor, Mehmet

Hocam lütfen duruma el at, akışına bırakma birileri gibi,  prim iste başkandan, ekstra motive et takımı,

demeçlerinle taraftarı... Son haftalarda bir cümbüş yaşayalım stadda, en kötü gelecek sezonun provası olur...

Bu camia bu kadarını hak ediyor...
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2014, 15:40:11 »
lütfen avrupa havasına girmeyelim,bize yedirmezler.seyircisiz olacagı için zevksiz bir maç olacak gibime geliyor.
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2014, 16:56:02 »
Maçın hakemi Balıkesir bölgesinden İlker Meral. Bu sezon her iki takımın da birer maçını yönetmiş. Kendisi içeride oynadığımız ve 3-1 mağlup olduğumuz Kasımpaşa maçının hakemiydi. Rakibin ise deplasmanda Gaziantep ile oynadığı ve 3-2 kaybettiği maçı yönetti. 
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2014, 18:42:53 »
lütfen avrupa havasına girmeyelim,bize yedirmezler.seyircisiz olacagı için zevksiz bir maç olacak gibime geliyor.

Avrupa havasına girmemizin nasıl bir sakıncası var?

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2014, 20:18:39 »
Seyircisiz, tatsız tutsuz, bol bol vuvuzela tadında mırıltılar duyacağımız bir maç olacak maalesef. Ben bu tatsızlıktan beraberlik çıkar diyorum.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

enderbediz

« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2014, 01:44:23 »
Eğer bizim teknik ekibin ve futbolcuların aklında Avrupa kupaları varsa, bu maçı kazanmak zorundayız.. Başka yolu yok.. Beraberlik bile yetmez.. Çünkü Avrupa mücadelesi için rakiplerimizden biri de Trabzonspor.. İstersek bu maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum. Trabzonspor iyi bi havada değil..

Bugün Hacettepe kritik bi maçı kaybederek 1. olacakken, işi zora soktu.. Bizim takımlardaki gelenek kritik maçları kazanamama.. Bu durum kısmen Eskişehir maçında aşılmış olabilir.. İçimde nedense bi güven var... Alacaz bu maçı.

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2014, 19:01:58 »
                                            Dahlin

Ahmet               Ante  
      Hakan                                                              Tosiç
                               Doğa                  Özgür     

Nizo     

Zec                                                   Tomiç
                                            Stancu
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2014, 19:03:24 Gönderen: Osman Öztürk »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #10 : 03 Nisan 2014, 23:54:39 »
Avrupa havasına girmemizin nasıl bir sakıncası var?

elbette sakıncası yok Osman abi. ama ne zaman bu havaya girsek kursağımızda kaldı.ve bu ne yapacağı belli olmayan yönetimle avrupa istemem ben..gider ilk turda bi moldova takımına elenir geliriz.
sor u reş

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #11 : 04 Nisan 2014, 03:06:48 »
elbette sakıncası yok Osman abi. ama ne zaman bu havaya girsek kursağımızda kaldı.ve bu ne yapacağı belli olmayan yönetimle avrupa istemem ben..gider ilk turda bi moldova takımına elenir geliriz.
Ukrayna deplasmanı daha iyidir kardeş.  8)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Osman Öztürk

« Yanıtla #12 : 06 Nisan 2014, 22:50:04 »

Bu işler hava işi bence,  havayı yakalarsak futbol her sonuca gebe bir oyun…  Ayrıca Avrupa ya kalırsak belli bir gelir akışı olacak… Yönetim artık daha akıllı transferler yapma baskısı hissedecek…
Yarın kazanırsak 5. ile aynı puanda 6. lığa yerleşeceğiz inşaallah…
Ben beraberliği de razıyım, yarın katlanamayacağım tek şey ruhsuz futbol olur… Takımımıza başarılar diliyorum….

enderbediz

« Yanıtla #13 : 07 Nisan 2014, 00:04:43 »
Bu maçı alacağız, 5te 5 yapacağız... Başka yolu yok.... Gaza geldim, tutmayın beni... 8)

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #14 : 07 Nisan 2014, 00:24:55 »
haci cavcav cok dogru konusmus kart cezalari hakkinda.bu onemli macta gossonun ve jimmyin sirf itirazdan dolayi kart gorup cezali olmasi affedilemez.su maci atlat erciyese cezali ol bari dimi ?

jimmy olmadan ofans gosso olmadan orta saha olmuyor.napariz bilmiyorum fakat sifoda bir sey var akilli oynatiyor takimi.jimmy yerine tomic oynar.onun performansi cok onemli bizim icin.

alalim su maci 5 mac ust uste kazandigimiz mac hatirlamiyorum ben.bu ilk olsun genclerim :)