17 Ağustos 2018, 12:02:05

Gönderen Konu: 29.Hafta/Gençlerbirliği - Kayseri Erciyesspor  (Okunma sayısı 62536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lokman Yıldız

• Adı Soyadı: LOKMAN YILDIZ
Ynt: 29.Hafta/Gençlerbirliği - Kayseri Erciyesspor
« Yanıtla #15 : 14 Nisan 2014, 09:58:12 »
Midemi bulandıryosunuz...
Kimler mi?
Siz Türk futbolunu yönetenler evet sizden;
Mhk ve ve onun saha içi eyyamcı piyonları;
Gençlerbirliğimizi yönete(meye)n 1980 model yönetciler;
Saha kenarında masa oyunlarına ses çıkaramayanlar;
Ve siz formasının hakkını veremeyen futbolcu pardon oyuncu arkadaşlar,
Velhasıl tribünde güzel futbol yerine biz taraftarını OYUNA getiren bizi enayi yerine koyanlar sizler
MİDEMİ BULANDIRIYORSUNUZ..

Not:Artık kendimize futbol yerine yeni bir haftasonu eğlencesi arasak daha iyi olacak galiba...

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #16 : 14 Nisan 2014, 10:54:43 »
Maç boyunca oynamadık,pozisyona girmedik(bir korner pozisyonu hariç) hepsini anlarımda son 10 dakika kendi sahanda oynuyorsun ve geri çekiliyorsun. Bunun havayla,sakatlıkla şunla bunla bir alakası olamaz. Hadi Stancu sakat diye çıkarıyorsun, Jimmy niye çıktı ? Kim gol atacak bu takımda ? Hücum oyuncularını niye çıkarırsın ? Niye geriye yaslanırsın ? İşin aslı bu direktifleri kimden aldın Mehmet hoca ? Maçın sonlarına doğru sana karşı gelip oynayan,hücuma çıkan, birşeyler yapmaya çalışan Gosso'ya gerekli cezayı verecek misin ? Basın açıklamanda hala Uefa'dan bahsediyorsun bari komik olma.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #17 : 14 Nisan 2014, 11:22:18 »
Benim anlamadığım nokta şu: Buradan 3 puan alsak, 2 puan daha fazla alacağımız için en az 600 bin TL daha vuracağız. Bu para da mı umrunuzda değil? Hani o kadar para seviyoruz ya!

Demek ki beraberliğin getirisi daha fazla. El altından sağlanan gelirler (teşvik primleri) 600 bin TL'nin üzerinde.  Yoksa başka bir açıklaması olamaz bu tablonun.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Sinan Çölaşan

• Adı Soyadı: Sinan Çölasan
« Yanıtla #18 : 14 Nisan 2014, 11:41:26 »
İki takımın da "bitse de gitsek" tadında bol yan pas yaptığı korkunç bir maç oldu. Hakem de sağolsun zırt pırt faul çalarak bu zevksizliğe katkıda bulundu. Tribünde uyuyanlar ve hatta sıkıntıdan bayılanlar vardı!

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #19 : 14 Nisan 2014, 15:12:00 »
Seyrettiğim en kötü maçlardan biriydi.
Daha ilk beş dakikada yanımdaki arkadaşlara söyledim. Bu maç berabere biter diye.
Her iki hocada beraberliğe yatmış
Futbolcularda buna uydu.
Maç başladığı gibi bitti

Valla bir gün iznim var. Onuda böyle maçlarla geçirmek felaket
Yöneticiler diyorki Ankaralı maçlara gelmiyor
Gelmez arkadaş dün hava çok güzel
Saha güzel seyirci gelmiş
Dün oynanan oyunla bir daha senin maçına gelirmi adam.
Hoca yenilmemek için forvetlerini çıkardı.
Bir kere ileriye gideyin demedi mehmet hoca. Hikmet karaman da aynı anlayacağınız
iki takımada 1 puan yetiyordu her iki tarafta memnun.
Bir tek seyirci memnun değil

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #20 : 14 Nisan 2014, 21:35:24 »
iki takımda beraberliğe razı olunca tatsız tuzsuz bir maç izledik oyunun bazı bölümlerinde kısa süreli tempo yaptığımız bölümlerde üstünlüğü kolayca sağlamamıza rağmen korkudan tempo yapamadık. bize son on yılda gelen en iyi golcünün kadroya giremediği bir ekipten korktuk. maç sonunda yenemiyorsan yenilmeyeceksin açıklaması da bu açıdan bir itiraf olarak değerlendirilmeli. acı ama gerçek erciyesten korktuk. dünün özeti budur bence.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #21 : 15 Nisan 2014, 00:02:51 »
Macin son ceyreginden itibaren macin satildigini dusunmeye baslamistim, burdan okuduklarimdan ve benle ayni fikirde olanlari goeduktr  sonra yanilmamis dedim.

Bu macin baska bir aciklamasi yok, kesinlikle masabasinda halledilmis bizde figurandik yalnizca bu tiyatroda..

Mehmet ozdilek kendine ait sempatiyi bir macla tamamiyle yok etti bence.atak yapmak isteyen takimi geri cekti, ne zaman hizlansak kenardan yavas yavas dedi, stancu ve jimmy i cikardi.oyuna en son 2012de tam plarak oynayan oktayi aldi.son 10 dakika rakibe kimse pres yapmadi (gosso haric).buyuk ihtimal kimse gossoya soylememis macin satildigini garibim mucadele etmekten ve takim arkadaslarina bagirmaktan heba oldu.

Ha bu arada ustumuzdeki takimlarin hemen hepsi puan kaybi yasadi kazansak 4. Ile puan farkini 3 yapacaktik.ha burda devreye cavcav giriyo.sifonunda gunahini almak istemem buyuk ihtimal kurt baskan! Boyle buyurmustur.biliyoruz ki kendisi ust siralardan nefret eden ve takima kene gibi yapismis bir zat !

Bu macla ligi de bitirmis olduk.son 5 hafta formalite maclari ve oyuncularin podyum maclari olacak.tosic, ahmet, hakan, gosso, doga, ozgur, stancu harici hepsi gitmeli bence ilk 11 duzeyindekilerden haksiz miyim ?

wayelemzed

« Yanıtla #22 : 15 Nisan 2014, 17:25:18 »
Bu maç için söylenecek gerçek anlamda fazla söz yok, Gençlerbirliği böyle bir görüntü vermemeli yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcusuyla ve hatta taraftarıyla dahi sevenlerini üzüyor. Her yazımızda neredeyse sürekli söylüyorum aynı şeyleri burada da uzatmak istemem ama şu maç için en dikkat çekici nokta yine Şifo'dur. Eski yönetimini bildiğim için ön yargılı davrandım anlaşılırken futbolcu seçimleri konusunda ama beni hiç yanıltmadı. Gerçekten çok derin bir özenle seçiyor sanırsam takımı ki bu kadar kötü bir kadro çıkıyor. Esasen bu maçtaki kadro bir iki isim dışında yine güzeldi -geçen haftaki 11 rezaletinden sonra özellikle- ancak oyuncu değişikliklerindeki mantığı kim anlayabildi çözemedim. Maç o durumdayken 8 oyuncu değiştir deseler çıkan 3 isim sahada kalacak isimlerim olurdu. Bunu geçmiş haftalardaki bir maç sonunda da özellikle belirtmiştim. Şifo kadroyu kötü seçiyor ama değişikliklerle tamamen yerin dibine sokuyor diye. Oyunu bu kadar okuyamayan bir teknik adamımız oldu mu bilmiyorum. Gerçekten bazen rakiplerin bizden puan almak için uğraşmalarına gerek kalmıyor ama onlarda üstün hatalarıyla bize kaybediyorlar. Bu maç çok nedenlerle sorun olsa da skandal budur, Şifo benim başkanlığımda teknik adam olsa şu anda teknik adam değişmiş olurdu. Duayenler daha iyi bilir tabi, bize söz düşürmezler pek.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #23 : 17 Nisan 2014, 09:37:02 »
Son 10 dk. burnuma sahadan "pis kokular" gelmişti, sanırım bir çok kimse almış aynı kokuyu...

kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...