17 Temmuz 2018, 00:50:14

Gönderen Konu: 32.Hafta Galatasaray - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 67231 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
32.Hafta Galatasaray - Gençlerbirliği
« : 28 Nisan 2014, 11:13:02 »
2013-2014 Sezonu
                                                                               Spor Toto Süper Lig

32. Hafta Maçı

Galatasaray - Gençlerbirliği

Tarih : 03.05.2014

Cumartesi

Saat  : 19:00         
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
Ynt: 32.Hafta Galatasaray - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2014, 15:25:52 »
Dostlar maçı Eski Oyuncular Derneği'nde seyredelim nasıl olur?
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2014, 15:52:03 »
1 puan falan alabilir miyiz diye düşünmeye başladım.bir de çift forvet cıksak(stancu varsa tabii) nasıl olur acep
sor u reş

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2014, 17:55:01 »
Dostlar maçı Eski Oyuncular Derneği'nde seyredelim nasıl olur?
Niye olmasın? Nezih bir ortamda hep beraber çayımızı yudumlarken maça bakalım.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2014, 19:08:32 »
Geçen antep maçınıda eski futbolcular derneğinde izledik ve bundan sonrada maçlarımızı orada izliyoruz arkadaşlar bilgilerinize...
Önümüzdeki sezon içinde Ankara'da oynanan maçları'da orada izlemeyi düşünüyoruz , şimdiden alışırız... İyi olur...  :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Onur Dulkadiroğlu

• Adı Soyadı: Onur Dulkadiroglu
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2014, 22:50:09 »
Cumali abi artık maçlara gidemeyecek miyiz?

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2014, 00:43:55 »
 Bu düşünce benim sadece şahsi kanaatim!!!
Burada asıl önemli nokta  şu an tüm taraftar gruplarımız ortak toplantı , ortak karar ile ortak hareket etmekte, tabi ki bu durumun gidişatı ve ilkeler doğrultusunda neticesi önemli - şu an bu ortak birlikteliğe uymak gerekir...

Ayrıca Yaşanan bu süreç doğrultusunda oluşacak şartlara ve zamana göre - bu sezon sonuda olabilir - belki yeni sezon öncesine yakın bir zamanda olabilir - siz arkadaşlarla birlikte yine bir çay bahçesinde oturup değerlendirme yapılır diye düşünüyorum...  :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2014, 11:13:20 »
Galatasarayin bence en iyi oyuncusu muslera sakatlanmisti ve bizim macta forma giyemeyecek.bu bizim hucum hatti icin onemli bir arti.
Bizdr ise tosic ve kulusic olmayacak.kulusicin yoklugunu hircin sedatla gayet iyi kapatabiliriz bence,solda ise tosicin yoklugu oldukca hissedilir.ugur ciftci oynar buyuk ihtimal.

Ligde bir amacimiz klamadi,ozdilegin tek istegi ligi ilk 10da bitirmektir sanirim.bunu da basarabilirsek sezonu basarili gecirmis placagiz.

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2014, 12:55:15 »
Geçen antep maçınıda eski futbolcular derneğinde izledik ve bundan sonrada maçlarımızı orada izliyoruz arkadaşlar bilgilerinize...
Önümüzdeki sezon içinde Ankara'da oynanan maçları'da orada izlemeyi düşünüyoruz , şimdiden alışırız... İyi olur...  :)

Pazartesi maçları harici seyretmek güzel olur hani :) Hem de Digiturk'ü kapattırırım tepki için...
Muslera oynamıyor başka oynamayacak biri var mıdır? Bizdeki Tosic'in eksikliği birazcık hissedilecek kanımca...
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2014, 12:57:26 Gönderen: Ramazan Çelebi »
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2014, 15:56:40 »
Ben GS yi orada yener geliriz diyorum hayırlısı , hedef kalmadı gibi bir şey bizim maçlarımıza kalmayacak avrupa, üstümüzdeki takımlar da kayıpsız gidiyorlar.
Amaçsız pardon amacına ulaşmış bir takımız bizim de bu kadar olur amacımız taraftar olarak heyecanımız kalmadı maalesef >:( :(
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #10 : 01 Mayıs 2014, 21:12:50 »
Stancu sezonu kapatmis..

Adam sekerek mactan cikti cikis o cikis bir daha donemedi ve sezonu kapatmis.allahtan ligde kalmayi garantiledikten sonra  sezonu kapadi :)
Doga da buyuk ihtimal maca yetismeyecekmis.yani kulusic,tosic,doga ve stancu.ilk 11in degismez 4 oyunxusu yok .

Bu kadar eksikle istsnbuldan puan alabilirsek helal olsun derim hepsine ve ozdilege.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2014, 02:09:24 »
Cumartesi akşamı bir aksilik olmazsa oradayız.

Derneğin iyiliği, hem biz taraftarların mekanı olması hem de nezih ortamı. Maçı izlerken herkes tanıdık oluyor. Hem sandalye hem koltuk var, kaç çay içtin diye hesap sorun yok. Ev kadar olmasa da ona yakın bir düzeyde rahatlığı var. Ben bu sene bir tek Fenerbahçe maçını orada izlemiştim, zaten ondan gayrı da ya deplasmanda ya yoldaydım, bu 2. olacak. Umarım bu kez ortamın yanısıra maç da güzel olur.

Tabi ki derneğin yeri biliniyor ama bilmeyen arkadaşlar için belirtmek gerekirse, Maltepe'de Koç Öğrenci Yurdu'nun altında. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No: 75.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #12 : 03 Mayıs 2014, 11:27:58 »
bizde de eksik cok ama gs'de de muslera yok diyorlar.bizim için en büyük şans bu
sor u reş

Çevrimdışı Ozan Kuzu

• Adı Soyadı: Ozan Kuzu
« Yanıtla #13 : 03 Mayıs 2014, 19:21:54 »
Gençler çıldırdı arkadaşlar.

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #14 : 03 Mayıs 2014, 20:47:15 »
şifo beşiktaşa iyi çalışmış
HAYDİ GENÇLER