17 Temmuz 2018, 00:45:49

Gönderen Konu: ANKARA ÜNİVERSİTELİ GENÇLER  (Okunma sayısı 11201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa2

ANKARA ÜNİVERSİTELİ GENÇLER
« : 03 Eylül 2014, 19:16:17 »
Ankara Üniversitesinde okuyan arkadaşlar varsa tanışalım, kaynaşalım. Eğer yeterli istek olursa üniversite içinde ve dışında çeşitli etkinlikler de düzenleyebiliriz.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Ynt: ANKARA ÜNİVERSİTELİ GENÇLER
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2014, 22:57:47 »
Ankara Üniversitesi mezunuyum. 2 gün sonra yine Ankara Üniversiteli oluyorum.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

aa2

« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2014, 22:20:22 »
Hayırlı olsun. Mutlaka tanışalım.

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2014, 23:24:48 »
Bende fen fakultesi mezunuyum, bursadayım şu anda, inşallah Ankara ya geldiğimde denk gelirsek görüşürüz inşallah.
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2014, 00:12:08 »
Bugüne kadar bu başlığın açılmaması çok ilginç cidden halbuki aramızda çok sayıda Ankara Üniversiteli var. Hatta Ankara Üniversitesi öğretim görevlisi Erdem Denk hocamız var. Odtülü Gençler'in yaptığı gibi güzel bir masa kurun bize oralarda  :)
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2014, 01:30:55 »
Aslında bu başlık vardı ama geçen sene Ekim'de gerçekleşen sıkıntıda birçok başlıkla birlikte şarampole yuvarlandı. Hatta bizzat ben açmıştım sanırsam.

Yarın kaydım var saat 13.30 - 14.30 arası. ÖSS toto oynadım, yine Ankara Üniversitesi çıktı. Kaydı olunca kendimi EGO'nun indirimli biletleriyle Ankara turuna adayacağım.  :) Facebook adım da Onur Nazlıaka. Oraya mesaj atarsanız kayıt ve üniversite konusundaki sorularınıza cevap verebilirim.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı vbuyuktas

• Bir Ankara efsanesi.
  • Adı Soyadı: Volkan Büyüktaş
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2014, 20:41:03 »
Selam bende Ankara Üniversitesinden, arkadaşlar bir organizasyon tarzı birşeyler yapalım, tanışalım.
...şimdi ve sonra,
ne zaman Ankara'ya kar yağsa,
elim..
gönlüm..
çocukluğum buz tutar..

aa2

« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2014, 16:43:13 »
Selam bende Ankara Üniversitesinden, arkadaşlar bir organizasyon tarzı birşeyler yapalım, tanışalım.
Merhaba. Ben de seninle aynı fikirdeyim. Hem okul açıldı hem de sezon başladı. Eğer böyle bir etkinliğin içinde yer almak isteyen arkadaşlar varsa iletişime geçelim, ne zaman nerede nasıl bir etkinlik yapacağımızı konuşalım.