14 Aralık 2018, 13:06:59

Gönderen Konu: 17. Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  (Okunma sayısı 5345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
17. Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
« : 19 Ocak 2015, 22:52:42 »
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

17. Hafta Maçı

Tarih : 26.01.2015
                                                                    Saat  : 20:00
                                                                        Pazartesi
                                                                  Ankara 19 Mayıs Stadyumu
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
Ynt: 17. Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2015, 10:08:16 »
açıkcası Stancu'nun yine cezalı olduğunu öğrenince galibiyet ya da beraberlik umutlarım tamamen bitti. Berat genç bir yetenek, bu yaşında fazlasıyla başarılı, ama bu maçta yeterli olur mu tek başına bilemiyorum. inşallah beni utandırır.
Stancu Mersin maçında da cezalıydı. üst üste nasıl iki maç cezalı olunuyor anlayamadım. acaba sarı kart sınırındaydı ve onu kupa maçında doldurdu ve aldığı kırmızı karttan da mı bir ceza aldı, bilemiyorum. ama canım sıkıldı bu haberi okuyunca.
inşallah güzel bir futbol ortaya koyarız, tek temennim bu ve şans da bizden yana olsun.

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2015, 15:42:00 »
Stancu,  Galatasaray maçında sarı gördü 4. sarısıydı 3 gün sonra Giresun maçında kırmızı gördü ,sarı kart cezasını Mersin maçında çekti,bu da kırmızının cezası,neyse ben yinede berata güveniyorum, özellikle mersin maçında attığı depar , her ne kadar gol ile neticelenmese de umut vericiydi, bu kadar az dakika almasına rağmen ligde 3 gol attı..

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2015, 18:43:22 »
bende berata sonsuz guveniyorum fakat stancunun yoklugunda kulubede skoru degistirecek bir isim olmayacak malum bu devreyi de transfer yapmadan gecirdik..

mersin macindaki kadroyu bozmayiz diye dusunuyorum..kazanabilirz ozellikle ankarada kayvetmiyoruz fakat dedigim gibi yedek kulubesinde bir tane bile skorer isim yok..geriye dusersek skoru degistirmek cok zor olur..

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2015, 10:04:11 »
Tesekkür ederim Mustafa.ben de güveniyorum Berat'a ama hem tek başına olacak hem de bu büyük maç. Mervan oynarsa şayet çok etkili olacağını düşünmüyorum. Insallah Berat yüzümüzü güldürür.
Bu arada umutlarimin yok denecek kadar azalmasının bir başka nedeni de biraz önce öğrendiğim 3 eksik isim.
İrfan,Petroviç ve Tomiç de sakatlıklarından dolayi maç kadrosuna çok büyük ihtimalle alınmayacak.
bu arada transfer süresinin bitmesine daha 1 hafta var Cem. Sana katiliyorum,çok geç kalındı ama belli de olmaz. Insallah takviyeler yapılır.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2015, 12:17:54 »
3 as oyuncu da sakatlik yuzunden oynayamacak..gecmis olsun..sahaya cikan her oyuncu gorevini yapar ona suphe yok ama ofanstaki 4 etkili oyuncu macta olmayacak.

buyuk ihtimal ileri 4lu guido,mervan,antal ve berat seklinde olur..guido ve berata gozu kapali guvenilir fakar antal ve mervan soru isareti..

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2015, 12:36:19 »
Tesekkür ederim Mustafa.ben de güveniyorum Berat'a ama hem tek başına olacak hem de bu büyük maç. Mervan oynarsa şayet çok etkili olacağını düşünmüyorum. Insallah Berat yüzümüzü güldürür.
Bu arada umutlarimin yok denecek kadar azalmasının bir başka nedeni de biraz önce öğrendiğim 3 eksik isim.
İrfan,Petroviç ve Tomiç de sakatlıklarından dolayi maç kadrosuna çok büyük ihtimalle alınmayacak.
bu arada transfer süresinin bitmesine daha 1 hafta var Cem. Sana katiliyorum,çok geç kalındı ama belli de olmaz. Insallah takviyeler yapılır.

suanki durum transfer yapilmiyacakmis gibi duruyoe.irfan hocanin aciklamalarindan onui anladim ben..transfer yapmak icin transfer yapmayiz klasik bir cavcav lafidir..o yuzden ben umidimi kestim.

ha ferhat iyilesmisken stopere gerek yok bence ama forvet transferi allahin emri :)

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2015, 14:26:32 »
takımda pas atmayı bilen 3 adamdan 2 tanesi yoksa,işiniz zor demektir.irfan can ve tomic'in yokluğunu hissedeceğiz.stancu için pek bir şey demeye gerek yok,zaten bu macta markaya girerse maç sonuna kadar göremezdik kendisini.umarım berat bir şeyler yapar.o değilde,oyuna sonradan girip hareketlilik getirecek adam yok takımda
sor u reş

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2015, 15:58:31 »
yenemesek de extra bir durum olmazsa yenilmeyeceğimizi düşünüyorum. extra  durumdan kastım bariz hakem hatası, erken kırmızı kart, defans hatası ve tabi ki ramazanın şaka yapma ihtimali.
herkes tarafından bilinen eksikliklerimizin olasına rağmen devre arasını transfer yapmadan geçirdik. bunun sebebinin  ilk yarıda beklenenden daha çok puan almamız olduğu aşikar. umarım bunun sıkıntısını yaşamayız ve forma şansı bulan gençler de bize yapmadığımız transferleri aratmazlar.

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2015, 10:12:58 »
lige verilen ara bizim için  iyimi oldu kötümü oldu göreceğiz. rakibimiz olan takımlar takviyelerini yapmış gördüm alttan yukarı doğru kıpırdanma var.ama bizim yöneticiler işin ciddiyetinin farkında değiller.bakın bu gün stancunun yokluğunu nasıl arayacağız göreceksiniz.iyi bir stoper alınması lazım dedik umurlarında değil.önümüzdeki zorlu süreçte hem lig hemde kupada ilerlemek istiyorsak alternetifli bir kadro olması lazımdı  ama iki adamı transfer edemedik.genç oyuncularımıza güveniyoruz ancak onlara fazla yük yüklemek haksızlık olur.

mrthkc

« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2015, 10:13:03 »
Devre arasi ya da yaz tatili sonrasi maclara cok fazla yorum yapmayi sevmiyorum. Genelde suprizli, beklemedigimiz bir oyun vs. olabiliyor. Ancak iyi bir taktik ile bjk karsisinda galibiyete oynariz diye dusunuyorum. Stancu'ya gelen teklifler varmis ve bu teklifleri degerlendirmek istiyormus kendisi. Sanirim bir korkumuz gerceklesiyor. Transfer de yapilmadi.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2015, 22:05:20 »
Bu maçtan da anlaşılacağı üzere bize acil olarak bir kaleci ve forvet şart. Berat tek forvet yerine kanat olarak görev alınca çok daha etkili oluyor bence.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2015, 00:06:55 »
bu maçı kaybeden futbolcular değil yönetim.herşey apaçık sahada görüldü ki forvet ve stoper şart...dahlini de gönderenler yarın ramaznın yerine kaleye geçerler.bu işbilmez yönetim acilen gitmeli.

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2015, 09:51:39 »
yapılacak çok fazla yorum yok. guido'nun oyununu beğeniyorum ama bu maçta ikinci goldeki hata O'nun. Ramazan'la birlikte maçı hediye ettiler. Ramazan'ın iki golde de hatası vardı. Dahlin'in gelmesiyle yedek kalması, O 'na hiçbirşey kazandırmamış. bu maçla da iyice anlaşıldı ki iyi bir kaleci almadan, Ramazan ile yola devam edilemez.
acilen bir kaleci, bir stoper ve bir Santrafor şart bu takıma. Stancu'nun yokluğunu çok aradık. Berat aslında iyi oynadı, üstüne düşenleri yaptı, ama etkisiz kaldı. net bir pozisyon kaçırdı, 90+1 de de düşürülmese golü de atardı. beşiktaş taraftarına ve oyuncularına da yazıklar olsun diyorum. gerek son dk da ki pozisyon olsun, gerek oyuncuların küstahlıkları olsun, gerekse de taraftarlarının aşağılık tezahüratları olsun... sadece yazıklar olsun diyorum.
mervan neden alınıp yerine sezon başından beri bir türlü istenilen performansı veremeyen antal alındı anlamış değilim. çünkü mervan sahada bireysel yeteneklerini gösterip pozisyona girebilen tek oyuncuydu, dün de beğendiğim nadir oyunculardandı. kendisini çok geliştirmiş tebirk ediyorum. dün genel olarak hakan 'da performansının üstünde bir oyun sergiledi. petroviç, guido, tosiç ve uğur çok etkisiz kaldı. halil ibrahim çıkarılmamalıydı.
genel olarak golü yediğimiz dk olan 70 ' e kadar beşiktaşı ve oyunu iyi dengede tuttuk ve iyi bir futbol oynadık. tebrik ediyorum hepsini de. Ama bu basiretsiz yönetim hocanın ve genç oyuncuların da hakkını ve iyi niyetini gasp ediyor ! ilk yarı 22 puan aldık, nasıl olsa 34-35 puanı buluruz diyerek, transfer yapmadan mevcut durumun üstüne yatıyor. size de yazıklar olsun ! yıllardır ilk defa bu yıl uefa'ya gitme adına biraz umut olmuştu içimizde bi kaç takviye ve kaliteli transfer ile. O'nu yine söndürdünüz. teşekkürler size !!! bu taraftarın özverisini ve sevgisini hiçbir zaman haketmediniz ve hakedemeyeceksiniz de !!!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2015, 13:39:28 »
takım tam anlamıyla rezil bi oyun sergiledi.irfan hocaya büyük saygım var ama yaptığı değişiklikleri ve gosso'yu ileride oynatmasını hala anlamıyorum! kontra atak becersek,ikinci yarı 3-0 öne gececeğimiz maçı,ramazan'ın hatalrıyla yenildik.bence maç cok kısırdı bir maçtı ve maçı bu düzene sokanda bizim iğrenç futbolumuzdu.

haftaya çok daha önemli eksiklikler var.aslında bi yandan seviniyorum ; acaba bizimkiler şu maçtan ders cıkartıoda 2-3 transfer yapar mı diye.kalan 17 maç hiç iyi geçmeyecek,birilerine duyurulur
sor u reş