21 Eylül 2018, 22:32:09

Gönderen Konu: 19. Hafta / Bursaspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 4550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
19. Hafta / Bursaspor - Gençlerbirliği
« : 02 Şubat 2015, 20:01:19 »
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

19. Hafta Maçı

Tarih : 08.02.2015
                                                                    Saat  : 16:00
                                                                        Pazar
                                                                 Bursa Atatürk Stadyumu
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
Ynt: 19. Hafta / Bursaspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2015, 13:46:29 »
1 puanın bile mucize olacağı bir maç. bu kadar da iddialıyım. geçen hafta bizim başımıza gelenler Bursa'nın başına gelirse veya bir başka mucize olursa orasını bilemem, ama %99 kaybedeceğimiz bir maç olacak. hele de kale de Ramazan ve Ferhat gibi iki bomba varken.
inşallah beni utandırırlar, ben yanılmış olurum ve en azından bi 1 puan alabiliriz. zaten bu maçı da kaybedersek ki büyük ihtimalle öyle olacak, 5 haftadır galibiyet yüzü görmemiş olacağız.
takıma ve teknik ekibe, başarılar, bol şanslar.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2015, 14:24:54 »
1 puanın bile mucize olacağı bir maç. bu kadar da iddialıyım. geçen hafta bizim başımıza gelenler Bursa'nın başına gelirse veya bir başka mucize olursa orasını bilemem, ama %99 kaybedeceğimiz bir maç olacak. hele de kale de Ramazan ve Ferhat gibi iki bomba varken.
inşallah beni utandırırlar, ben yanılmış olurum ve en azından bi 1 puan alabiliriz. zaten bu maçı da kaybedersek ki büyük ihtimalle öyle olacak, 5 haftadır galibiyet yüzü görmemiş olacağız.
takıma ve teknik ekibe, başarılar, bol şanslar.

altına imzamı atarım vallahi.bursa gibi formda bi takımı deplasmanda yenmek çok zor.hücm hattımız biraz canlandı gibi gözüksede,bursaspor cidden ligde en çekindiğim takımlardan birisi.3 düdüklerden çekinmem,bursa'dan çekinirim.işimiz zor,1 puana hayır demem.3 puan alırsak baklava yeriz
sor u reş

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2015, 11:50:23 »
Bursaspor ligin en iyi top oynayan takımlarından biri,ama neticede takımımızın kaybetme lüksü yok, eksiklerimizin döndüğü bir maç olacak, Berat en az iki maç ceza alır,Gosso'da pfdk'ya sevk edildi o da iki maç oynamaz ve birde petroviç'in sarı kart cezası olacak ,İrfan Can da inşallah bursa maçına yetişir bunlar bizim eksiklerimiz,ancak bursada bize ters gelecek bir oyuncu olan Bakambu cezalı ve de civelli sarı kart cezalısı birde en önemlisi josue gibi maestroları kadro dışı, perşembe günü Karagümrükle maçları var,büyük ihtimal as oyuncularla çıkacaklar, eksikleri artabilir ve de daha yorgun olacaklar, Maçın taktik anlayışına bakarsak,kalede Ferhata şans vermeliyiz,yıllardır kadromuzda ama sadece kupa maçlarında oynuyor,bence bir kaç maç şans vermeliyiz,rize maçında ilk golde bence bir hatası yok,ikinci golde topu adama atması neticesinde gelen golde,sedat o  şutu çektirmemeliydi,obraniak'ın şutunda Ferhat'ın yapacağı bir şey yoktu,ama şunu anladık ki Sedat bu takımın oyuncusu değil,alternatif olarak Ferhatı denemeliyiz,mevcut kadroya göre,maça şu kadroyla maçlarsak ve iyi kontratağı çıkarsak puan ve puanlar çıkarabiliriz,neticede kötü bir kadromuz yok,yeni transferlerimiz katkı ve derinlik sağlar diye düşünüyorum.Kadromuz:kale;ferhat(ramazan)Defans;Ahmet-Tosiç-Hakan-Uğur(H.İbrahim)-Ortasaha Doğa-Hleb-Tomiç Forvet:Guido-İrfan Can(El Kabir)-Stancu

mrthkc

« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2015, 14:34:38 »
Sadece tek adam uzerinden gidecegim, ki Bursa'nin baska etkili futbolculari da var. Fernandao. Hata affetmeyen bir adam, ki bizde ciddi bir savunma problemi var, defans hattiyla kalecisiyle. Umutsuzum mactan.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2015, 14:35:05 Gönderen: Mert Hakcı »

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2015, 18:35:48 »
Hakeme de,federasyona da,bursali futbolculara da hakkimi helal etmiyorum ! "futbolun katili husayin göcek" diye bagiran bursali taraftarlar penalti pozisyonunun tekrarini izleyince de bunu demeye devam edebilcekler mi acaba cok merak ediyorum!
Bariz bir penaltimiz verilmedi ! Ve bu sezon penalti kullanmayan 2 takimdan birisiyiz ! Huseyin gibi,ozgur gibi hakemleri Allah a havale ediyorum ! Acaba tekrari da izleyince vicdanlari rahat edebilecek mi !!!
Oyunculari tek tek tebrik ediyorum. Bir deplasman takimi nasil oynamasi gerekiyorsa öyle oynadilar. Ve cok mücadele ettiler. Golumuz mukemmeldi. Eger penaltimiz verilseydi ki ben hayatim da bu kadar net bir penalti görmedim,bu mac farka giderdi. Yaziklar olsun diyorum hakeme !
ayrica bursali oyuncular hakeme o kadar cok itiraz ettiler ki,volkanin oyindan atilmamasi bile bir mucizedir ! Eger biz bugun bursali futbolcularin yaptigini ankara da yapsak en az 7-8 sari kartimiz vardi !!!
sevindıgim tek şey takimimizin bi kadar iyi oynamasıydı. Cani yürekten tebrik ediyorum hepsini de. eger bu futbolun devamini getirebilirlerse eskisehiri 1 hafta icinde 2 kere çok rahat yeneriz.
kasimpasa bile gordugu 5 sari kartin ardindan tff yi bombaliyor,hakeme bir daha bu hakemi maćlarimizda gormek istemiyoruz diyor,medyayi ayaga kaldiriyor ; cavcav denen şahıs ise sezon basindan beri verilmeyen penaltilara sesini çıkaramıyor,bir macta 8 sari 3 kirmizi kart icin hiç birsey yapamiyor !
Ankara sahipsizdir,gençlerbirliği sahipsizdir.
yeter artik,yönetim istifa !!!

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2015, 21:38:37 »
iyi mücadele etmişiz. bursa nın baskılı oynaması gayet normal bu dönemde net penaltımız verilse ve iki sıfır yapsak oyun orada kopardı. bu penaltı değilse penaltı neye denir diye sormak lazım. yediğimiz birinci gol görsel açıdan güzel görünse de bir kalecinin yememesi gereken bir gol .böyle maçlarda kritik anlarda böyle golleri yerseniz takımın gardı düşüyor rakip de iyice çoşuyor. ramazan maalesef aynı ramazan bir metre sağda dursa (olması gerektiği gibi) bu golü yemezdi.  fakat nedense ramazan senelerdir hatalı pozisyon alıyor  ve sağdan soldan uzaktan yakından sıfırdan enteresan goller yiyor. zor gol atıp ucuz gol yiyorsanız oynanan oyunun da  çok önemi kalmıyor sonuç doğal olarak belli oluyor. sivas konya antep hatta rize  kolay toparlar fakat bizim işimizin gerçekten zor olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2015, 08:03:31 »
Kaleci, hakem, Bursa işbirliğiyle yenildik. Ben de takımımızı tebrik ediyorum. Hiç de utandıran bir oyun oynamadık, galibiyet kovaladık. Her oyuncu terinin son damlasına kadar mücadele etti. Ancak tabi kalede Ramazan olunca ve devamında beceriksiz, tiyniyetsiz Hüseyin penaltıyı vermeyince sonuç bu oluyor. Sonuç adına üzülsem de takımımızı mücadelesinden dolayı kutluyorum. El Kabir ve Hleb'in de katkısıyla önümüzdeki haftalarda bu oyunu çoklu puanlara da tedavül edeceğimizi düşünüyorum.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Sinan Çölaşan

• Adı Soyadı: Sinan Çölasan
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2015, 09:05:46 »
0-1 iken hakemin vermediği penaltı ve daha sonra Ramazan'ın yediği hatalı ilk gol maçın kırılma anları oldu. Kaleci bazı maçlarda puanı kendi getirmeli (taze örnek FB-TS maçında Hakan Arıkan), bazılarında da en azından puan kaybının müsebbibi olmamalı ama Ramazan'da bunları göremiyoruz maalesef. Yine de takım fena değildi, El Kabir de iyi topçu gibi duruyor inşallah faydalı olur.

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2015, 09:56:59 »
ramazan hariç yazımda da söylediğim üzere takım mükemmeldi. hatta hiç bu kadar mücadeleci görmedim onları.
karaktersiz bursalı savunma oyuncusunun cezası tereddütsüz kırmızı kart ve pozisyonda penaltıdır !
2 haftadır hakem kurbanı oluyoruz ! çünkü biz sadece rakiple değil hakemle de mücadele ediyoruz. takım kötü, irfan buz sallantı da, sonumuzu iyi görmüyorum diyen arkadaşlardan sadece bu maçı tekrar izlemelerini rica ediyorum. bu futbolun devamını getirsinler eses i bu hafta 2 müsabakada da çok rahat yeneceğimizi iddaa ediyorum. tek korkum ramazandır. bir arkadaşım pozisyon hatası yaptığını söylemiş. tamamiyle katılıyorum. 1 metre dha sağda dursa çok rahat çıkaracaktı topu. ama şut gelmeden önce bakmadı bile kalenin neresinde duruyorum diye. çok rahat çıkarırdı diyorum çünkü zaten top eline de çarptı, yönü değişti ancak geride olduğu için güçsüz kaldı. ramazan, bu takımda yıllardır forma şansı bulup da kendini geliştiremeyen ender oyunculardandır. ne diyim, onun hakkında da gençlerbiliği hakkında da Allah hayırlısını versin.
ancak benim artık bu basiretsiz hakenlerden tek temennim, anadolu kulüplerini korusunlar kollasınlar filan değil ; sadece ama sadece adil maç yönetmeye çalışsınlar ve iyi niyetli olsunlur ! yeter artık federasyon istifa !!!

Çevrimdışı Vakur Gök

« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2015, 10:10:17 »
şunu da eklemek isterim ki bence çok önemli bir nokta ; takım o kadar iyiydi ki zavallı bursa, biz 80. dk da 10 kişi kaldıktan bir 10 dk sonra ancak golü atabildi. bunlar da onların futbolunun çok da abartılmaması gerektiğini ve vehametini gösterir !
en üzüldüğüm nokta berat, uğur ve irfan'ın sakatlanması oldu. özellikle irfan orta sahadan stancu'ya yaptığı asistte al da at dedi. bir oyuncu ancak bu kadar değiştirebilir oyunu. tebrik ediyorum. Stancu da mükemmel pozisyon aldı, mükemmel kontrol etti ve çok iyi vurdu. tam jeneriklikti. ancak irfan yeni dönmüştü sakatlıktan, şimdi en az 3 hafta sahalarda yok. kendisine geçmiş olsun diyorum. gereçekten üzüldük. Allah acil şifalar versin.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2015, 10:13:53 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2015, 10:44:50 »
ahmet,irfan can,doğa ve stancu'nun emeklerine yazık oldu.onunda iğrenç bir futbol oynadık.özellikle berat ve uğur çiftci acayip sönük kaldı..

ramazan'ın morali bozuluyor,yok efendim üzülüyor falan diyorlardı ama kimse kusura bakmasın.banane yahu,adam işini yapamıyor ve ben de taraftar olarak eleştiriyorum.bank asya da kaleci olamayacak ferhat'ı bile birinci kaleci olarak kullanıyoruz,ayıp bize be.ramazan kalsın ama mümkünse birinci kaleci olarak sürekli oynamasın yoksa daha çok puan kaybettirecek.ara sıra forma giyebilir ama sürekli oynadıgı zaman tehlikeli.

bir serzenişimde irfan buz'a.ilk geldiginde ne kadar sevindim,destekledim ama son maçlarda irfan buz'un içine fuat çapa kaçtı.ilk y arı bittiğinde ''hedef 40 puan'' dediğinde zaten gözümüzden  düştü.yahu inanmasan bile 40 puan nedir Allah aşkına ? elinde kadro yok,bir şey demiyorum ama fuat çapa gibi olmayada gerek yok.

özetle,artık kolay maç olmayacak,yine düşmeme tehlikesi yaşayacağız..her sene aynı senaryo
sor u reş