24 Haziran 2018, 12:09:51

Gönderen Konu: 20. Hafta / Gençlerbirliği - Eskişehirspor  (Okunma sayısı 1739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
20. Hafta / Gençlerbirliği - Eskişehirspor
« : 12 Şubat 2015, 19:49:38 »
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

20. Hafta Maçı

Tarih : 16.02.2015
                                                                    Saat  : 19:00
                                                                        Pazartesi
                                                                 Ankara 19 Mayıs
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
Ynt: 20. Hafta / Gençlerbirliği - Eskişehirspor
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2015, 21:46:22 »
Eskişehir düşme hattı civarında... Durumları kritik. Bize karşı da moral bozucu bir yenilgi aldılar, rövanş sayıp bilenirler bize. Sert ve yoğun mücadele halinde bir maç bekliyorum. Bize de yaramaz bir puan. Kızılay- Ziya Gökalp'te Yeni Sedir'de oluruz yine. Ben güveniyorum bu maç takıma.

Gelen yabancılar da uyum sağladılar gibi. Maliyete girmeden 3 tane iyi transfer yaptık. Kaleye de mutlaka bir alternatif bulmalıydık.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2015, 21:46:53 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2015, 21:37:50 »
Yeter artık Gosso. Takimi üst üste 2 hafta kirmizi kart görerek yalnız birakmaya hakkin yok !!!
Ahmet'in performansi maç boyunca yine çok iyiydi ama gördügü kırmızı kart ise çok gereksizdi !!! Maç 90+2 olmuş orta sahadaki bir hava topu mücadelesinde kırmızı kart görüyor ! olacak iş degil !!!
Yeter irfan hoca !!! Sana saygimiz büyük ama artık o inancı da kaybediyoruz. 2. devrenin başından beri tek galibiyetimiz yok ! hedefimiz 20 puan derken tüm sezonu mu kastettiniz diye düşündürtüyorsunuz bize ! neden rakibiniz bile olamayacak takimlara karsı takim öndeyken ve iyi oynuyorken takımı kendi sahamiza hapsedip geriye yasliyorsunuz !!! Eğer yaslanmasak ve baskili oyunu devam ettirsek bu maçı 2 -0 3-0 kazanacağız !!! Yeter artik,biz bu futboldan bıktık !!!
En cok üzüldügüm sey de stancu nun bileğinin kırılması oldu. En az 1 ay sahalardan uzak kalacak.
düşme hattının sadece 5 puan üzerindeyiz!
Yani değerli arkadaşlarım çok ama çok kötü günler bizi bekliyor. Bu yıl rota belli oldu. Düşmemeye oynayacağiz !
Teşekkürler cavcav teşekküler irfan hoca !

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2015, 21:39:34 »
ilk geldiğinde irfan hocayı çok sahiplendim ama ben de artık yeter diyorum.klasik fuat çapa taktikleri ile hiçbir şey yapamayız.sanki 6-0 öndeymişiz gibi geriye yaslandık,rakipte antreman havasında oynadı topu.haftayada yaralı balkes'e derman oluruz,bakın görün.
sor u reş

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2015, 22:43:23 »
Zaten baskıyla bulduğumuz bir gol değildi ilk gol. Buna rağmen anlamsız şekilde geriye yaslandık. En büyük kaybımız Stancu oldu. Böyle oynamaya devam edersek biz 40 puanı bile zor alırız. İşimiz zor. Bir de o kadar adam alıyoruz, kaleci almıyoruz. Kaleci yok Stancu yok, içerde 1-0'a yatmaya oynuyoruz, işimiz gerçekten çok zor.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2015, 22:44:03 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Lokman Yıldız

• Adı Soyadı: LOKMAN YILDIZ
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2015, 10:22:52 »
An itibariyle irfan buzun görevine son verilmiş. Allah akıl fikir versin ya CAVCAV DEDE....Balıkesirsporun yanına ikinci oluyoruz kına yak Cavcav dede......