21 Eylül 2018, 22:59:47

Gönderen Konu: 21. Hafta / Balıkesirspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
21. Hafta / Balıkesirspor - Gençlerbirliği
« : 17 Şubat 2015, 19:35:00 »
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

21. Hafta Maçı

Tarih : 22.02.2015
                                                                    Saat  : 13:00
                                                                        Pazar
                                                                 Balıkesir Atatürk
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Sinan Çölaşan

• Adı Soyadı: Sinan Çölasan
Ynt: 21. Hafta / Balıkesirspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2015, 09:20:08 »
Yenilirsek kendimizi aşağı çekmenin yanı sıra Balıkesir'i de yarışa dahil etmiş olacağız. Mağlup olmazsak, Balıkesir'in düşen ilk takım olacağını düşünüyorum çünkü daha GS, BJK, TS, BS, Sivasspor ve Kasımpaşa ile dışarıda oynayacaklar, fikstürleri çok kötü.

mrthkc

« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2015, 11:44:27 »
2 tanidik sporcu olacak, Kulusic ve Zec. Ikisi de su gunlerde kadromuzda olsaydi oldukca faydali olurlardi diye dusunmeden edemiyorum. Teknik direktor degisiklik gaziyla iyi bir skor alabiliriz belki Balkes karsisinda ama belli de olmaz, yetenekli sporcular var.

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2015, 13:05:57 »
6 puanlık maçlardan birisi
Ha yenemezsek zaten bu ligde işimiz yok.

Diğer 2 tane 6 puanlık maçı kaybettik.

Hiç iyi değilizç

İşimiz Allaha kaldı

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2015, 14:00:08 »
tamamen katılıyorum. yenemezsek zaten bence de düşelim ptt'ye. Stancu sakat, irfan sakat, ahmet ve gosso cezalı. işimiz tamamen Allah'a kaldı. eğer alırsak bu maçı üst sıralarla yeniden bağlantıyı kuracağız, eğer yenilirsek düşme potasının tam içine dalacağız.cepten yiyecek puanlar çoktaaaaan bitti. gerçi İlhan dede de niyetini açıkca söyledi. amaç gençler'i lig de tutmak, düşürmemek. bi dillendirmediği kalmıştı, onu da yaptı.
Allah hakkımızda hayırlısını versin.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2015, 19:13:41 »
ilginçtir maçı ramazan almış. kendisini tebrik ediyorum. böyle oynarsa ben mahcup olmaya razıyım. olası puan kaybı bizim için kötü olacaktı hele hele balkes galibiyeti çok daha kötü sonuçlar doğurabilirdi. hem balkes hem de diğer düşme adayları için extra  motivasyon söz konusu olabilirdi.  maalesef bu yıl da iyi futbol değil sonuç demek durumundayız.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2015, 09:26:39 »
ligin en kötü takımını yendik.oyun bir şey ifade etmedi.ahmet,gosso ve stancu gibi eksikler varken alınan altın değerinde bir 3 puan.takım geriye yaslanmadı,o yönden iyi ama oyun olarakda bir şey yoktu sahada..neyse,umarım sivas'ı da yeneriz.
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2015, 09:58:45 »
evet,maçı Ramazan aldı.o olmasaydı skor çok daha farklı olabilirdi. kendisi tebrik ediyorum. çok net pozisyonları çıkardı. isteğimiz ; böyle oynasın ve bizi utandırsın.
evet Balkes ligin sonuncu sırasında ve düşme adaylarından biri, ancak unutmayın ki bu takım bu sahada Gs'yi de yendi. bence bu kadar eksiğe rağmen takım fena değildi. özellikle ilk yarı çok fazla pozisyonumuz var. gerçekten de çok fazla eksik var. sakatlıklar bizi mahvetti bu yıl. büyük bir kadro sıkıntısı yaşıyoruz. en önemli oyuncularımızın çoğu kart cezalı değil, sakat !
inşallah bir an önce ideal kadromuza ulaşabilriz.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2015, 21:31:43 »
Maçın 2 adamı vardı, Ramazan ve Guido… 3 puan direk bu iki futbolcumuza yazılabilir…
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...